Dunlop Bayi İzmir

Dunlop Bayi İzmir


Dunlop Bayi İzmir

 


 
Dunlop Bayi İzmir
 

Lastikcim İç Dış Ticaret Anonim Şirketi; Merkezi İzmir'de olan şirketimizden ve Lastikcim.com.tr üzerinden satın alacağınız Dunlop markalı lastiklerin montajı ve balans ayarları firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır. Ücretsiz Montaj ve Balans hizmetimizden yararlanmak için 444 2 445 müşteri hizmetleri numaramız aranarak randevu alınması gerekmektedir. Lastiklerin sökülüp takılması ve balans dışında talep edilen hizmetler müşterilerimize aittir. Dunlop lastik fiyatları ve dönemsel olarak yapılan lastik kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sitemize üye olabilirsiniz. Sitemizde bulunan lastik arama motorunu kullanarak aradığınız lastiği kolaylıkla bulabilir.  Axess, Bonus, World, ve Cardfinans'a özel taksit seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Sitemizde satışa sunulan Dunlop marka  binek oto, 4x4 ve SUV tipi araç lastikleri 24 ay üretici garantisi altındadır. Ticari araç lastiklerinde garanti 12 ay ile sınırlıdır.

 

Lastikcim.com.tr sitesinden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartı ile ilgili bilgiler 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenir ve doğrulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartınızın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edebilirsiniz. Alışveriş yaparken kullandığınız Kart ile ilgili hiçbir bilgi sitemiz tarafından görüntülenemez ve kaydedilmez, böylece üçüncü şahısların bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

 

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyerek, Ürün yelpazemizde bulunan en doğru lastiği en iyi fiyatla satışa sunuyoruz; Perakende, toptan ve filo hizmetlerimizi, Bayisi olduğumuz markaların  gücünü de arkamıza alarak, kaliteyi ve güveni daima bir arada tutup %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz. Dunlop lastik fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi inceleyiniz.LASTİKCİM İç Dış Ticaret Anonim Şirketi -  Dunlop Bayi İzmir

 

Yeşillik Caddesi 4329 Sokak No:1/1 Karabağlar – İZMİR


Pbx: 444 2 445

 

Fax: 0 232 264 27 03            
Servis Hizmetleri:

Sökme-Takma,   Rot-Öndüzen,   Balans Ayarı,   Far Ayarı,   Nitrojen,   Jant Düzeltme,  Yol Yardırm,   Lastik Saklama 
 
 


 
Dunlop bayi izmir
 

IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.