Lassa Impetus Revo 225/45R17 91W

Lassa Impetus Revo 225/45R17 91W
Lassa Impetus Revo 225/45R17 91W

Lassa Impetus Revo 225/45R17 91W

Kategori : Lassa Impetus Revo
Stok Kodu : 219709yaz
Garanti Süresi : 24 Ay
255,00 TL KDV Dahil
255,00 TL
Bu Ürünü Arkadaşlarınla Paylaş
Adet :

Lassa Impetus Revo 225/45R17 91W

EN Konforlu Sürüş Deneyiminde En Yüksek Performans

Lassa'nın konfor segmentindeki lastiği olan Impetus Revo orta sınıf sedanlardan üst sınıf konforlu otomobillere kadar oldukça geniş bir araç parkına kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Üstün kalite, benzersiz sürüş konforu ve mutlak araç hakimiyeti beklentisi içinde olan araç kullanıcıları, Impetus Revo’nun performansı karşısında çok etkilenecekler.
 
Sessiz Sürüş ve Konfor
 
Impetus Revo, lastik kaynaklı ses seviyesini minimize eden, özel bir simulasyon programı sayesinde otomobil sürücülerine benzersiz bir akustik konfor sunar. Bu teknoloji sayesinde sürücüler, otomobil kullanmanın keyfine varırken, rüzgarlar kadar sessiz sürüş deneyimi yaşarlar.
 
Kuru Zeminde Üstün Denge ve Geliştirilmiş Yol Tutuş
 
Impetus Revo, mükemmel yol tutuşu, ve kısa fren mesafesi ile kuru zeminde ve her türlü yol koşulunda sürücülerin kendini daha güvende hissedebilmesi için tasarlanmıştır. Tasarımında kullanılan devrimsel nitelikteki teknolojiler sayesindedir ki Impetus Revo sürücülerin zorlu manevralarına mükemmel cevaplar verebilmekte ve otomobillerin yüksek hızlarda doğrusal kararlılığını maksimum seviyede tutmaktadır.
 
Islak Zeminde Mükemmel Yol Tutuş ve Mutlak Kontrol

Islak zeminde otomobil kullanmak her zaman kaygı verici olmuştur. Impetus Revo kullananlar ise yol zemini ne kadar ıslak olursa olsun her zaman güvende ve kontrol altında seyahat edebilirler.Geliştirilmesinde kullanılan Hidrodinamik simulasyon teknolojisi sayesinde Impetus Revo, ıslak zeminde mükemmel tutunma kabiliyetine sahiptir daha kısa fren mesafelerinde durabilmektedir. Optimize edilen deseni ıslak zemine temas anında daha fazla suyu tahliye ederek kızaklama ihtimalini en aza indirir ve lastiğin tüm ömrü boyunca üst seviyede güven vermesini sağlar.

 
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.