Lassa Snoways Era 215/55R17 94V Kış Lastiği

Lassa Snoways Era 215/55R17 94V Kış Lastiği
Lassa Snoways Era 215/55R17 94V Kış Lastiği

Lassa Snoways Era 215/55R17 94V Kış Lastiği

Kategori : Lassa Snoways Era
Stok Kodu : 211605kış
* Kış Lastiği
Garanti Süresi : 24 Ay
385,00 TL KDV Dahil
385,00 TL
Bu Ürünü Arkadaşlarınla Paylaş
Adet :
Lassa Snoways Era 215/55R17 94V Kış Lastiği

Otomobil kullanıcıları en zor kış koşullarında bile performanstan ödün vermeden araçlarını kullanmak isterler. Kalitesi TÜV SÜD onaylı Snoways Era kış lastikleri, konfor ve güvenlikten ödün vermeden, zorlu kış koşullarında üst seviye performansla kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Karlı yollarda, rakiplerine göre daha kısa mesafede dururken hem kar hem de buzla kaplı yollarda daha mükemmel manevra kabiliyeti ve yol tutuş sunmaktadır. Snoways Era kullanan sürücüler sadece karla kaplı yollarda değil, sulu kar ve buzla kaplı zeminlerde de kendilerini güvende hissederler.
Snoways Era mükemmel konfor, uzun ömür ve kısa fren mesafesi ile güvenli yolculuklar için tasarlanmıştır. Sofistike desen tasarımı, gelişmiş sırt karışımı ve oldukça güçlü yapısı ile üstün sürüş dengesi sağlamakla kalmaz, lastiğin ömrü boyunca sürekli yüksek performans sunar. Özel bir simülasyon teknolojisi kullanılarak Snoways Era'nın lastik gürültüsü en aza indirgenmiştir.
Snoways Era kış lastikleri, ıslak ve soğuk yol koşullarında, özel geliştirilen karışımı ve bu yol koşulları için tasarlanan deseni sayesinde daha iyi frenleme, mükemmel kontrol ve çekiş imkanı vermektedir.Gelişmiş silika kullanılan karışım ile fren mesafesi kısalırken, ıslak zeminde aracınız daha iyi tutunabilmektedir. Özel simülasyon programları ile tasarlanan deseni su akşını dengelerken , kızaklama ihtimalinin minimum olmasını sağlar ve özellikle ıslak ve kaygan zeminlerde yol tutuşunu artırır.
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.