Michelin Lastik Fiyatları İzmir

 Michelin Lastik Fiyatları İzmir

 

Michelin Lastik Fiyatları İzmir

 

  
Michelin Lastik Fiyatları İZMİR


Lastikcim İç Dış Ticaret Anonim Şirketi; Merkezi İzmir'de olan firmamız Michelin lastikleri yetkili bayisidir. Satın alacağınız lastiklerin montajı ve balans ayarları firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır. Ücretsiz Montaj ve Balans hizmetimizden yararlanmak için 444 2 445 müşteri hizmetleri numaramız aranarak randevu alınması gerekmektedir. Randevusuna gidemeyecek olan müşterilerimizin müşteri hizmetleri hattımızı arayarak rezervasyonlarını başka güne yaptırmaları gerekmektedir. Lastiklerin sökülüp takılması ve balans dışında talep edilen hizmetler müşterilerimize aittir. Michelin lastik fiyatları ve dönemsel olarak yapılan lastik kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sitemize üye olabilirsiniz. Sitemizde bulunan lastik arama motorunu kullanarak aradığınız lastiği kolaylıkla bulabilir.  Axess, Bonus, World, ve Cardfinans'a özel taksit seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Sitemizde satışa sunulan Michelin marka  binek oto, 4x4 ve SUV tipi araç lastikleri 24 ay üretici garantisi altındadır. Ticari araç lastiklerinde garanti 12 ay ile sınırlıdır.

 

Lastikcim.com.tr sitesinden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartı ile ilgili bilgiler 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenir ve doğrulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartınızın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edebilirsiniz. Alışveriş yaparken kullandığınız Kart ile ilgili hiçbir bilgi sitemiz tarafından görüntülenemez ve kaydedilmez, böylece üçüncü şahısların bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

 

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyerek, Michelin ürün yelpazesinde bulunan en doğru lastiği en iyi fiyatla satışa sunuyoruz; Perakende, toptan ve filo hizmetlerimizi, Michelin markasının  gücünü de arkamıza alarak, kaliteyi ve güveni daima bir arada tutup %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz. Michelin lastik fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi inceleyiniz.LASTİKCİM İç Dış Ticaret Anonim Şirketi - Michelin Lastik Fiyatları iZMİR

 

Yeşillik Caddesi 4329 Sokak No:1/1 Karabağlar – İZMİR


Pbx: 444 2 445

 

Fax: 0 232 264 27 03            
Servis Hizmetleri:

Sökme-Takma,   Rot-Öndüzen,   Balans Ayarı,   Far Ayarı,   Nitrojen,   Jant Düzeltme,  Yol Yardırm,   Lastik Saklama 
 
 

 
Michelin Lastik Fiyatları İzmir
 

IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.