icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Continental 4x4 & SUV Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Continental Conti.eContact

Lüks ve orta sınıf hibrid araçlar için.

Green Chilli hamur bileşimi sayesinde daha az yuvarlanma direnci, mükemmel yol tutuşu ve güvenlik.

HydroSipes sayesinde ıslak zeminde iyileştirilmiş fren performansı.

AeroFlex'e bağlı olarak azalan rüzgar ve yuvarlanma direnci.

ContiSilent™ teknolojisi sayesinde daha az iç gürültü. Daha az yuvarlanma direnci, mükemmel yol tutuşu ve güvenlik.
Azaltılmış yuvarlanma direnci sayesinde  Conti.eContact yakıt tüketiminde en üst notu almıştır. Ayrıca yolu daha iyi bir şekilde kavrayarak dengeli yol tutuşu sağlar.


Continental Conti.eContact, Alman lastik firmasının bir ürünüdür ve bu lastiğin en önemli parametresi, düşük yuvarlanma direncidir. Bu model, binek otomobilleri için standart lastiklerden farklı boyutlarda mevcuttur. Bu lastik, bu standart modellere kıyasla% 30 daha düşük yuvarlanma direncine sahiptir. Elastik yan duvarlar Conti.eContact'in çok önemli bir bileşenidir, çünkü bunlar düzensiz ve engebeli yollarda bile enerji kaybını önler. Bu lastik modelinin tasarımcıları, lastiklerin ekonomik yönü üzerinde durdu, ancak aynı zamanda güvenli bir lastik tarafından karşılanması gereken diğer önemli şartları da ele aldılar. Lastik sırtı optimum bir yapıya sahiptir. Kontur düz, pürüzsüz ve ıslak koşullarda lastik performansını koruyan geniş çevresel oluklara sahiptir. Continental Conti.eContact'ın Renault Twizy'de standart ekipman olarak seçildiğini belirtmek gerekir.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam