icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Falken 4x4 & SUV Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Falken marka ürünlerimizin bir kısmı sipariş üzerine fabrika stoklarından temin edilmektedir. Bu ürünlerin tedarik süreci 5 ile 10 iş günü arasındadır. Akabinde ürünler, anlaşmalı kargo firması ile adresinize kargolanmaktadır.

Falken Espia Ice Kış Lastiği

Falken’in binek araçlar için sunduğu kış lastiği Espia Ice, sert kış koşullarında etkin performans sağlamak için geliştirilmiştir. Tungsten-Karpit uçlu çivi deliklerine sahiptir ve buzlu zeminlerde optimum performans için çivilenebilmektedir. Falken Espia Ice’ın lastik hamuru, 7 derece ve daha düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruyabilmektedir. Buzlu ve karlı zeminde yüksek yol tutuş ve fren performansı sağlamaktadır. “Miura-Ori” isimli 3 boyutlu kılcal teknolojisi, karlı zeminlerde çekiş gücünü yükseltmektedir. Falken Espia Ice, geniş olukları ile kar ve suyu etkili bir şekilde tahliye ederek suda kızaklamaya karşı dayanıklılığı arttırmaktadır. Özel sırt tasarımı, kış koşullarında etkin bir şekilde viraj almayı sağlamakta ve manevra kabiliyetini yükseltmektedir.

  

Falken Espia Ice Özellikleri

  • 7 derece ve daha düşük hava sıcaklıklarında esnekliğini koruyabilen lastik hamuru
  • Buzlu ve karlı zeminlerde yüksek yol tutuş ve fren performansı
  • 3 boyutlu kılcallar ile karlı ve buzlu zeminlerde yüksek çekiş gücü
  • Hızlı kar ve su tahliyesi ile suda kızaklamaya karşı artan dayanıklılık
  • Buzlu zeminlerde optimum performans için çivilenebilir tasarım
  

Falken Espia Ice Islak Zemin Performansı

Falken Espia Ice, özellikle karlı ve buzlu zeminlerde kullanım için geliştirilmiş bileşiğe ve sırt tasarımına sahiptir. Bununla birlikte; geniş olukları, suyu ve sulu karı hızlı bir şekilde tahliye etmeyi sağlayarak suda kızaklamaya karşı dayanıklılığı arttırmaktadır.

Falken Espia Ice Yol Tutuşu

Falken Espia Ice,  kış için özel olarak geliştirilen kauçuk bileşiği ile 7 derece ve daha düşük hava sıcaklıklarında esnekliğini koruyarak etkin yol tutuş performansı sergilemektedir. Sırt blokları üzerindeki 3 boyutlu kılcallar, karlı ve buzlu zeminde yol tutuş performansını yükseltmektedir. Falken Espia Ice, buzlanmış zeminlerde ekstra yol tutuşu için çivilenebilir sırta sahiptir.

Falken Espia Ice Kar Performansı 

Falken Espia Ice, 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında yüksek performans sağlamak üzere geliştirilmiştir. Karlı ve buzlu zeminde yüksek yol tutuşu ve güvenli frenleme sağlamaktadır. Sırt blokları üzerindeki kılcallar, karlı ve buzlu zeminde çekiş gücünü arttırmaktadır. Falken Espia Ice, buzlanmış zeminlerde daha yüksek performans için çivilenebilmektedir. Karlı ve buzlu zeminlerde etkin manevra kabiliyeti ve viraj performansı sunmaktadır.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam