icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

General 4x4 & SUV Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

General Snow Grabber Kış Lastiği

General Lastikleri, 1915 yılında ABD’de kurulmuş; 100 yılı aşkın lastik üretim tecrübesine sahip bir firmadır. Günümüzde Alman lastik devi Continental’in bünyesinde faaliyet göstermektedir. General Snow Grabber, 7 derece ve daha düşük hava sıcaklıklarında esnekliğini koruyabilmekte ve yüksek yol tutuş performansı sunmaktadır. Karlı zeminlerde yüksek çekiş gücüne sahip olan  General Snow Grabber, virajlarda güvenli performans sergilemektedir. Özel desen tasarımı, hem karlı hem kuru zeminlerde manevra kabiliyetini arttırmaktadır. Direksiyon hareketlerini yola en doğru şekilde yansıtan General Snow Grabber, aynı zamanda güçlü fren performansına sahiptir. Geniş kanal ve olukları ile suyu etkin şekilde tahliye ederek suda kızaklamaya karşı dayanıklılığı arttırmaktadır. 

General Snow Grabber’ın kimi ebatları, çivilenebilir tasarım ile sunulmaktadır.

 

General Snow Grabber Özellikleri

  • 7 dereceden daha soğuk hava koşullarında esnekliğini yitirmeyen lastik hamuru
  • Kış koşullarında yüksek yol tutuşu ve güçlü fren performansı
  • Karlı zeminlerde yüksek çekiş gücü ve etkili manevra kabiliyeti
  • Virajlarda güvenli performans
  • Direksiyon manevralarına doğru ve hızlı tepki
  • Direksiyon hâkimiyetini arttıran tasarım
  • Suda kızaklamaya karşı dayanıklılığı arttıran kanal ve oluklar

General Snow Grabber Yol Tutuşu

General Snow Grabber’ın lastik hamuru, 7 dereceden daha soğuk hava koşullarında esnekliğini yitirmemekte ve yüksek yol tutuşu sağlamaktadır. Özel tasarımı, karlı zeminlerde çekiş gücünü arttırmak için geliştirilmiştir. Omuz bloklarının özel tasarımı, kış koşullarında manevra kabiliyetini ve viraj performansını optimize etmektedir.

Kış koşullarında güvenlik için direksiyon hâkimiyeti önem taşımaktadır. General Snow Grabber’ın özel tasarımı, direksiyon hareketlerini yola doğru şekilde yola yansıtmayı sağlamaktadır. Aynı zamanda fren mesafelerini kısaltmakta ve karlı zeminlerde çekiş gücünü yükseltmektedir.

General Snow Grabber Islak Zemin Performansı

General Snow Grabber’in özel tasarıma sahip kanalları ve omuz kısmında yer alan olukları, suyun etkili bir şekilde tahliye edilmesini sağlamaktadır. Böylelikle suda kızaklama riski düşmekte ve sürüş daha güvenli hâle gelmektedir. General Snow Grabber, kış aylarının ıslak zemin koşullarında da güvenli yol tutuşu ve frenleme sağlamaktadır.

 

General Snow Grabber Kar Performansı

General Snow Grabber’ın öncelikle karlı zeminlerde kullanım için tasarlanan sırt deseni, yüksek yol tutuşu ve güçlü fren performansı sağlamaktadır. Görselde işaretlenen General’in “Snow Pockets” ismini verdiği tasarım, karlı zeminlerde çekiş gücünü yükseltmekte ve manevra kabiliyetini arttırmaktadır.

General Snow Grabber, karlı zeminlerde direksiyon hareketlerini yola hızlı ve doğrubir şekilde iletmektedir. Sırt blokları üzerindeki kılcallar, karlı zeminlere daha iyi tutunmayı sağlamaktadır. Böylece çekiş gücünü arttırmakta ve fren mesafelerini kısaltmaktadır.
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam