Goodyear Wrangler DURATRAC Lastikleri

Goodyear Wrangler DURATRAC 31/10.50R15 109Q FP , OWL
Goodyear Wrangler DURATRAC 31/10.50R15 109Q FP , OWL

Ücretsiz Sevkiyat

747,00 ₺

Stok Durumu: 6 Ürün
F C 73 db

Goodyear Wrangler DURATRAC 31/10.50R15 109Q FP , OWL

F C 73 db Goodyear Wrangler DURATRAC 31/10.50R15 109Q FP , OWL

Adet

828,00 ₺ (%9 İndirim) 747,00 ₺
Ücretsiz Sevkiyat Stok Durumu: 6 Ürün Üretim Tarihi : Son 1 Yıl İçinde
Goodyear Wrangler DURATRAC 315/70R17 121/118Q FP
Goodyear Wrangler DURATRAC 315/70R17 121/118Q FP

Ücretsiz Sevkiyat

F C 76 db

Goodyear Wrangler DURATRAC 315/70R17 121/118Q FP

F C 76 db Goodyear Wrangler DURATRAC 315/70R17 121/118Q FP
Ücretsiz Sevkiyat
Goodyear Wrangler DURATRAC 265/70R17 112/109Q FP , OWL
Goodyear Wrangler DURATRAC 265/70R17 112/109Q FP , OWL

Ücretsiz Sevkiyat

F E 73 db

Goodyear Wrangler DURATRAC 265/70R17 112/109Q FP , OWL

F E 73 db Goodyear Wrangler DURATRAC 265/70R17 112/109Q FP , OWL
Ücretsiz Sevkiyat
1 2 3

Goodyear Wrangler DURATRAC

 

Goodyear Wrangler Duratrac, Goodyear’ın önceleri kasasına ağır yüklemelerin de yapıldığı hafif kamyonetler için en sert off road şartlarıyla bile kolaylıkla baş edebilmek üzere tasarladığı, ancak gördüğü yoğun ilgi üzerine yapılan geliştirmeler ile 4x4 ve SUV kullanıcılarının yıl boyu üstün performans için öncelikli tercihi haline gelen dört mevsim 4x4 lastiğidir. Ulusal kar hizmet standartlarına uygunluğunu tanımlamak için dağ / kar tanesi sembolü ile markalandırılmıştır. Goodyear Wrangler Duratrac son haliyle, kuru, ıslak ve kış koşullarında tatmin edici on-road kullanımının yanı sıra, taşlık ve çamur zeminde üstün off-road yetenekleri sunan çok yönlü bir lastiktir. Goodyear Wrangler Duratrac sırt bloğu, ağır yük ve çekme uygulamaları sırasında, yırtılmalara karşı dayanıklı, sağlam bir sırt hamur bileşiminden mamuldür. Kuru ve ıslak koşullarda denge ve çekişi artıran, çamur tasfiyesini kolaylaştırarak kendi kendini temizlemesine yardımcı olacak şekilde tasarlanmış büyük omuz blokları ve yüksek açılı merkezi sırt blokları içeren, simetrik bir sırt desenine sahiptir. Goodyear'ın  özel TractiveGroove Teknolojisi uygulaması ile derin çamur ve karda çekişi artıran yüksek miktarda ısırma kenarları elde edilmiştir. Bu teknolojinin gereği olarak uygulanan yüksek açılı merkezi sırt blokları yol gürültüsünü minimize eder, çekiş ve yanal istikrarı geliştirir, lastiğin kullanım ömrü boyunca yanal ve dikey kayma direncini maksimumda tutmasını sağlar.

 

 Goodyear Wrangler Duratrac’ta yerleşik jant koruyucu sayesinde off road şartlarında her zaman karşılaşılabilinen küçük kazalarda jantlar hasara karşı maksimum korunur. Ayrıca buz zeminlerde etkin kullanım için çivi aplikasyonuna uygundur. Goodyear Wrangler Duratrac 255/55R19 111S XL, Land Rover Discovery 4 için orijinal ekipman olarak akredite edilmiştir. Land Rover’ın 1989 yılından beri satışta olan, dünyaca ünlü pek çok kuruluştan 150’den fazla ödül almış seçkin üyesi Discovery’nin 4.nesil modeline orijinal ekipman olarak Goodyear Wrangler Duratrac’ı seçmesinin sebepleri vardır. 4x4 araçlar için lastik geliştirmek üreticiler için önemli bir sorundur. Büyük ve güçlü 4x4 araçlar çok daha düşük devirlerde çok daha yüksek torklarla çalışırken lastiğe son derece büyük bir kuvvetle yüklenme yapar. Bu baskıyı karşılamak için yapılan kuvvetlendirmeler, eğer üretici deneyim ve teknoloji konusunda yeterli değilse, son derece büyük konfor ve kullanım sorunlarını da beraberinde getirir. Land Rover firması, çok önem verdiği bu güç sembolü modelinde off road ruhuna ve aracın performans isteklerine en uygun lastik olarak kabul ettiği, Goodyear’ın off roaddaki üstün deneyim ve benzersiz teknolojilerinin ürünü olan Goodyear Wrangler Duratrac’ı kullanarak aracın üstün kabiliyetlerini kullanıcısına eksiksiz ve kesintisiz olarak sunabildiklerini ifade etmiştir.

 

Stok Kodu İle Arama
Ürün Stoklarımızda Mevcut Değildir.

Ürün Stoğa Girince Haber Ver

Üyelik Sözleşmesi

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu ‘site kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz. 

Bu alışveriş sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (‘site’) Kuştepe Mahallesi Leylak Sokak Murat İş Merkezi B Blok K:10 D:33 Mecidiyeköy / İstanbul adresindeki Lastikçim Pazarlama İç ve Dış Ticaret A.Ş. firmasının (Firma) malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. 

 

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

 

1. SORUMLULUKLAR

a.Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar. 

b.Firma, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.

c.Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder. 

d.Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

e.Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır. 

 

2.  Fikri Mülkiyet Hakları

 

2.1. İşbu Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

2.2. Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. 

 

3. Gizli Bilgi

3.1. Firma, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

 

3.2. Kullanıcı, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, Site’nin sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasına muvafakat ettiğini kabul ve beyan eder. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

 

3.3. Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

4. Garanti Vermeme: İŞBU SÖZLEŞME MADDESİ UYGULANABİLİR KANUNUN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE GEÇERLİ OLACAKTIR. FİRMA TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER "OLDUĞU GİBİ” VE "MÜMKÜN OLDUĞU” TEMELDE SUNULMAKTA VE PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME KONUSUNDA TÜM ZIMNİ GARANTİLER DE DÂHİL OLMAK ÜZERE HİZMETLER VEYA UYGULAMA İLE İLGİLİ OLARAK (BUNLARDA YER ALAN TÜM BİLGİLER DÂHİL) SARİH VEYA ZIMNİ, KANUNİ VEYA BAŞKA BİR NİTELİKTE HİÇBİR GARANTİDE BULUNMAMAKTADIR. 

 

5. Kayıt ve Güvenlik 

Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.

Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firma sorumlu tutulamaz.

 

6. Mücbir Sebep

 

Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte "Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır. 

 

7. Sözleşmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik

 

İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

 

8. Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler

 

Firma, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

 

9. Tebligat

İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e.posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e.posta adresi vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

 

10. Delil Sözleşmesi

Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

 

11. Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Montaj Noktaları