icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

GT Radial Adventuro M/T Lastikleri

Filtrele
Ürün Özelliği
Mevsim

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

GT Radial Adventuro M/T 305/70R16 118/115Q OWL
Üretim : 2021
Ücretsiz Kargo
kategori
4x4 & SUV
M/T
3.948 TL
Stok Adedi : 4
GT Radial Adventuro M/T 305/70R16 118/115Q OWL
Üretim : 2020
Ücretsiz Kargo
kategori
4x4 & SUV
M/T
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok
GT Radial Adventuro M/T 305/70R16 118/115Q OWL
Üretim : 2022
Ücretsiz Kargo
kategori
4x4 & SUV
M/T
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

GT Radial Adventuro M/T
Zorlu arazi koşulları için geliştirilen GT Radial Adventuro M/T, markanın ürün yelpazesindeki en agresif desen tasarımına sahiptir. Engebeli, kayalık veya çamurlu arazilerin hepsinde etkili performans sunmak için tasarlanmıştır. Çamur lastiği olarak da bilinen Mud Terrain lastikler arasında yer alan bu ürün, off-road şartlarında yüksek çekiş gücü sağlamaktadır. Kalın diş yapısı ve güçlendirilmiş hamuru, zorlu şartlara karşı dayanıklılık sunmaktadır. GT Radial Adventuro M/T’nin geniş diş aralıkları, su ve çamurun etkili bir şekilde tahliye edilmesi üzerinde etkili olmaktadır. Böylece suda kızaklama riski de düşmektedir.
  
GTRadial Adventuro M/T Lastik
  
MT Lastik Nedir?
“M/T" ifadesi, Mud Terrain’in kısaltmasıdır. Mud Terrain (Çamurlu Arazi) türü lastikler, her türlü zorlu arazi koşulları ile birlikte; yoğun çamurlu zeminlerde aracınızın daha güvenli bir şekilde yoluna devam edebilmesine imkân sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mud terrain lastikler, özellikle arazi koşullarına karşı dayanıklı olmaları ve çamurlu zeminlerde dahi yüksek çekiş gücü sunabilmeleri ile ön plana çıkmaktadır. Zemin şartlarına bağlı olarak esneyebilmesi ve dış etkenlere bağlı deformasyonlara karşı dayanıklılaştırılmış yanak yapıları ile zorlu arazi koşullarında kullanılmak üzere üretilen MT lastikler, özellikle off road tutkunları tarafından tercih edilmektedir.  MT lastikler, karlı zeminlerde rahatlıkla ilerleyebilmeyi sağlayan diş yapısına sahiptir. Asfalt zeminlerde ve uzun mesafeli yolculuklarda MT lastikler kontrollü ve dikkatli şekilde kullanılmalıdır.
  
GT Radial Adventuro M/T Özellikler

1-Agresif Desen Tasarımı

GT Radial Adventuro M/T mud terrain lastik, agresif deseni ile farklı arazi ve hava koşullarında yüksek çekiş gücü sağlamaktadır.

2-Geniş Diş Aralıkları ve Piramit Şeklindeki Bloklar

GT Radial Adventuro M/T, yüksek tahliye gücüne sahiptir. Özel tasarımı, kendi kendini temizleme kapasitesini arttırmaktadır. Su ve çamurun hızla tahliye edilmesiyle çekiş gücü yükselmektedir. GTRadial MT lastik, bu sayede suda kızaklamaya karşı mükemmel performans sunmaktadır. Aynı zamanda geniş oluklar, taş vb. cisimlerin dişler arasında sıkışma riskini de azaltarak delinme ve hasar görme riskini de düşürmektedir.

3-Sağlam Omuz Blokları ve Özel Lastik Şekli

Çekiş gücü, viraj performansı ve manevra kabiliyetini yükseltmektedir.

GT Radial Adventuro MT Lastik

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam