icon_cargo En geç 5 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Marshal 4x4 & SUV Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Marshal Solus KL21

Marshal Crugen KL21, Kumho’nun Crossover, SUV ve spor araç kullanıcılarının performans, güvenlik ve konfor ihtiyaçlarını tüm yıl boyunca karşılamak üzere geliştirdiği dört mevsim SUV lastiğidir. Marshal Crugen KL21, Kumho’nun yakıt tüketimi ve karbon emisyon değerlerini azaltmaya yönelik eko standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Marshal Crugen KL21, hafif kar ya da ince buz kaplı zeminler de dahil olmak üzere tüm iklim ve yol koşullarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Dört mevsim kullanımda duyulacak özel gereksinimler dikkate alınarak yapılandırılan merkezde küçük sık lameller ve küçük blokların, omuzlarda daha büyük ve sağlam blokların yer aldığı simetrik sırt tasarımının ihtiva ettiği dört çevresel kanal etkin bir su tahliyesi sağlayarak yüksek bir drenaj kapasitesi oluşturur. Bu kanallar kar ve ince buzda da etkindir, kaba ya da sulu karı da başarıyla tahliye eden bir yapısı vardır. Marshal Crugen KL21’in ıslak zeminlerde büyük tehlike yaratan su birikintilerinde suda kızaklamaya karşı üst düzey bir dirence sahip olmasını sağlayan bu yenilikçi desenine kalıplanan HDS (Yüksek Dispersiyon Silika) teknolojisinin kullanıldığı sırt hamur bileşiği, yuvarlanma direncini azaltarak yakıt ekonomisi, buna bağlı olarak düşük karbon emisyonu ve uzun kilometre ömrünü bir arada sunar.

 

Çalışma sıcaklık aralığı oldukça geniş olan ve bu sayede ekstrem sıcaklık değişikliklerinde dahi aynı üstün performansı sağlayan Marshal Crugen KL21’in bu ileri teknoloji dört mevsim bileşiği kuru ve ıslak zeminle beraber kış şartlarında da kavrama ve çekişte üst düzey değerler verir. Marshal Crugen KL21’in iç yapısında kontrolsüz ısınmayı ve bundan dolayı gerçekleşen enerji kayıplarını engelleyen yüksek yoğunlukta gövde katı, spiral sarım naylon ile takviye yüksek gerilimli ikiz çelik kemerler içerir. Son derece esnek ve hafif olan bu kompozit çok yüksek dayanıklılıktadır, viraj ve frenlemelerde karşılaşılan sert çekme, gerilme ve basınç maruziyetinde lastik formunun muhafazasına yardımcı olur. Yüksek performans, güvenlik ve konfor kabiliyetleri, düşük yakıt tüketimi, uzun kilometre ömrü ve düşük karbon emisyonu ile otomobil üreticilerinin dikkatini çeken Marshal Crugen KL21, dünyaca tanınmış Koreli otomotiv devleri Hyundai ve Kia tarafından orijinal ekipman olarak akredite edilmiştir..

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam