icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Michelin Premier LTX Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Michelin Premier LTX 235/65R18 106H
Üretim : 2021
Ücretsiz Kargo
kategori
4x4 & SUV
4m
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok
Michelin Premier LTX 235/65R18 106H
Üretim : 2022
Ücretsiz Kargo
kategori
4x4 & SUV
4m
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok
Michelin Premier LTX 235/65R18 106H
Üretim : 2020
Ücretsiz Kargo
kategori
4x4 & SUV
4m
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

MICHELIN Premier LTX

  • Kompakt, orta boy, büyük ve lüks 4x4, SUV ve CUV araçların sürücüleri için tasarlanmıştır.
  • SUV, crossover ve hafif ticari araçlar için lüks dört mevsim lastiği
  • Her sürücü için mükemmel sürüş konforu
  • Islak zeminde olağanüstü yol tutuş ve frenleme performansı ile yıl boyu güvenlik [1]
  • Yeniyken ve tüm lastik ömrü boyunca güvenli, uzun ömürlü performans [1]

MICHELIN Premier LTX

   Çünkü Her Frenleme Önemlidir

  • MICHELIN EverGrip Teknolojileri
  • 3 boyutlu birbirine kenetlenebilen kılcallar

MICHELIN Premier LTX Performans

Her mevsim güvenlik ve konfor [1] sağlayan MICHELIN Premier LTX, aşındığında bile ıslak zeminde mükemmel çekiş gücü ile üstün frenleme performansı sunar.

Son kilometreye kadar korunan performansa sahip MICHELIN Premier LTX dört mevsim lastiği, her sürüşte güvenlik ve konfor sağlar. MICHELIN EverGrip Teknolojileri, lastiğin tüm ömrü boyunca süper manevra kabiliyeti ve yol tutuş performansı sunar. Kar ile etkili bir şekilde başa çıkabilen sırt blokları, ıslak zeminde olağanüstü frenleme performansı, üstün yol tutuşu ile birlikte karlı zeminde mükemmel çekiş gücü sağlar. Tüm yıl boyunca lüks, konfor ve güvenli sürüş performansının tadını çıkarın[1].

MICHELIN Premier LTX Fren Performansı

Islak zemin koşullarında rakiplerine göre daha güvenli frenleme ve daha kısa fren mesafeleri. [1]

MICHELIN Premier LTX dört mevsim lastiği ile yağmurun SUV veya crossover aracınızın yola çıkmasını engellemesine izin vermeyin. Yenilikçi “yağmur kanalları" (rain grooves) lastik aşındıkça genişleyerek ortaya çıkar, ıslak zeminde mükemmel çekiş gücü ve frenleme performansının korunmasını sağlar [1], suda kızaklamayı önlemeye yardımcı olur ve sizi tüm yıl boyunca güvende tutar [1].

MICHELIN Premier LTX 4 Mevsim Lastiği

Uzun ömürlü performans ile ıslak zeminde üstün frenleme performansı. [1].

MICHELIN Premier LTX dört mevsim lastiği ile daha uzun süre güvende kalın. MICHELIN EverGrip Teknolojileri, lastiğin tüm ömrü boyunca mükemmel çekiş gücü ile manevra kabiliyeti sunar. Son kilometreye kadar güvenli sürüş performansına sahip olmanızı sağlar. [1].

MICHELIN Premier LTX Dört Mevsim Lastiği

Karlı zeminde yüksek çekiş gücü ile düşük sıcaklıklarda direksiyon hâkimiyeti ve direksiyon manevralarına doğru ve hızlı tepki.

Düşük sıcaklıklarda mükemmel manevra kabiliyeti ve dönüşlerde direksiyon hassasiyeti sağlayan, mükemmel frenleme ve hızlanma performansına sahip bir lastik tercih edin. Esnek MICHELIN EverGrip bileşiği ve zemini kavrayan keskin kenar görevi gören 3 boyutlu birbirine kenetlenebilen kılcallar ile kullanım ömrü boyunca karlı zeminlerde yüksek çekiş gücü sağlamakta, güvenlik ve konforu garanti etmektedir.

Michelin Premier LTX

MICHELIN LASTİKLERİ: UZUN ÖMÜRLÜ PERFORMANS 

Michelin, sizin için önemli olduklarından performans ve güvenliği uzun ömürlü hâle getiriyor. Michelin, lastiklerinin tüm sürüş koşullarında mükemmel kullanım ömrü ve uzun ömürlü performans sunmasını sağlıyor. Michelin müşterileri, kullanım ömrünün sonuna dek süren mükemmel performans seviyesi sayesinde lastiklerinin tam potansiyelinin keyfini sürebiliyor.

Michelin Sürdürülebilirlik

Michelin, çevresel ayak izini azaltmaya kararlı

Michelin, lastiklerinin enerji performansını sürekli olarak iyileştiriyor. Michelin, yalnızca lastiklerin yakıt tüketimi üzerindeki etkisini azaltmayı değil, aynı zamanda elektrikli araçların otonomluğunu artırmayı da hedefliyor. Ürünlerinin kullanımından kaynaklı CO2 emisyonlarının azaltılması, Michelin stratejisinin ayrılmaz bir parçası. Michelin, aynı zamanda müşterilerinin aynı kilometreyi daha az sayıda lastik seti satın alarak elde etmesi için çalışıyor.

Michelin, birçok ülkede kullanılmış lastiklerin geri dönüştürülmesi için toplanmasına yardımcı oluyor. Lastik üreticisi, yenilikçi ve daha verimli geri kazanma çözümleri bulmak için Ar-Ge alanına yatırım yapıyor. Ömrünü tamamlamış Michelin lastikleri, yeni ürünlerde kullanılmak üzere yol alıyor. Bunlar arasında yollar ve merkezi ısıtma gibi enerji kaynakları yer alıyor.

Michelin 130 Yıl

130 YILDIR YENİLENEREK YANINIZDA

Michelin, 1889'dan beri insanların ve yüklerin daha güvenli, daha temiz ve daha verimli şekilde hareket edebilmesi için yenilikler yapıyor. Lastik çözümleri, rekabet pazarı ve yolculukla ilgili pazarlarda Michelin ve ürünleri, ölçüt olarak alınıyor. Dünyanın önde gelen markaları arasında bulunan ve herkese ilerlemenin en iyi yolunu sunan Michelin, bu amaçtan güç alıyor.

 

(1)  - uzun ömürlü güvenlik, ıslak zeminde fren performansı-

Güvenlik ile lastiklerin yeniyken ve 5/32 inç (3.96 mm) diş derinliği kalmışken ıslak zeminde güvenli fren performansı, manevra kabiliyeti ve suda kızaklama direncine sahip olduğu kastedilmektedir.

Tüm lastikler eninde sonunda tamamen aşınır ve değiştirilmeleri gerekir. Yarı aşınmış Premier® lastikler, ıslak zeminde gelişmiş frenleme kapasitesi için, gelişmiş sırt deseni ve yüksek çekiş gücü sağlayan lastik hamurunu bir araya getiren EverGrip™ Teknolojisi sayesinde güvenlidir.

Sonuçlar, Michelin tarafından 80 km /s hızda gerçekleştirilen ıslak zeminde frenleme testine dayalıdır. Testte 3.96 mm’ye dek aşındırılmış 255/55R18 109H ebadındaki MICHELIN® Premier® LTX® ile Goodyear® Assurance® CS TripleTred™ All-Season ve Continental CrossContact™ LX20, lastiklerin performansı karşılaştırılmıştır.

Gerçek yol sonuçları değişkenlik gösterebilir.

Lastiklerin son kilometreye ulaşmış olması, diş derinliğinin yasal sınır olan 1.6 mm’ye düştüğü anlamına gelmektedir.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam