icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Nokian Line SUV Lastikleri

Filtrele
Ürün Özelliği
Mevsim

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Nokian Line SUV 215/60R17 100H XL
Üretim : 2020
Ücretsiz Kargo
kategori
4x4 & SUV
yaz
benzin C
yagmur A
sound 71
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok
Nokian Line SUV 215/60R17 100H XL
Üretim : 2021
Ücretsiz Kargo
kategori
4x4 & SUV
yaz
benzin C
yagmur A
sound 71
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok
Nokian Line SUV 215/60R17 100H XL
Üretim : 2022
Ücretsiz Kargo
kategori
4x4 & SUV
yaz
benzin C
yagmur A
sound 71
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

Nokian Line SUV

Nokian Line SUV, güvenliğe önem veren; aynı zamanda zorlu yollarda ve şehir içinde SUV araçlarının gücünü hissetmek isteyen sürücüler için doğru seçimdir. Konfor, performans ve ıslak zeminlerde güvenli yol tutuşu sunmaktadır. Aramid Teknolojisi sayesinde lastik yanakları yüksek dayanıklılığa sahiptir. Line SUV, özel asimetrik sırt tasarımı ile asfaltta ve daha zorlu yol koşullarında yüksek manevra kabiliyeti ile dinamik performans sergilemektedir. Lastik tabanında kullanılan kauçuk bileşiği, aşınmaya dirençli olmasını sağlamakta; aynı zamanda yakıt tüketimini azaltmaktadır.

   
     

Nokian Line SUV Özellikleri

  • Aramid teknolojisi ile kesilmeye dayanıklı lastik yanakları
  • Konfor, performans ve yakıt verimliliği
  • Islak zeminlerde yüksek güvenlik
  • Aşınmaya karşı direnç sağlayan lastik bileşiği
  • Yüksek direksiyon hâkimiyeti
  • Suda kızaklamaya karşı güvenlik
  • Islak ve kuru zeminlerde güvenli yol tutuş ve fren performansı

        
   
      

Yüksek Yol Tutuşu ve Dayanıklılık Sağlayan Bileşik

Nokian’ın ürün geliştirme uzmanları tarafından geliştirilen ve yüksek oranda silika içeren yeni nesil “Line Coral Silica” isimli bileşik, lastik sırtının sağlamlığını arttırmaktadır. Aynı zamanda lastiğin direksiyon manevralarına hızlı ve doğru tepki vermesini sağlamaktadır. Nokian Line SUV’un yüksek yol tutuşu ve direksiyon hâkimiyeti sağlayan özel bileşiği, sıcak hava koşullarında ve engebeli yollarda mükemmel performans sunmaktadır. Yeni bileşik, aynı zamanda ısı oluşumunu azaltarak yakıt tüketimini düşürmekte ve CO2 emisyonunu minimuma indirmektedir. “Line Coral Silica” hem kuru hem ıslak zeminlerde güvenli yol tutuşu sağlamaktadır.  Aşınmaya karşı dirençli olan Nokian Line SUV, performansını uzun süre korumaktadır.

   

Yüksek Tahliye Gücü

Kanalların özel tasarımı, dişler arasına giren cisimlerin en etkin şekilde tahliye edilmesini sağlamaktadır. Böylece lastik hasarı minimuma inmekte ve kullanım ömrü uzamaktadır.

Zorlu Yol Koşulları için Off-Road Claws Teknolojisi

Nokian’ın “Off-Road Claws” adını verdiği tasarım, kum vb. yumuşak zeminler için geliştirilmşitir. Yol yüzeyini kontrollü bir şekilde kavrayarak hızlanma sırasında ve dönüşlerde yol tutuş performansını iyileştirmektedir.

    
      

Suda Kızaklamaya Karşı Geliştirilmiş Yenilikler

Nokian’ın sırt tasarımında yaptığı yenilikler, yağışlı hava koşullarında ekstra güvenlik sağlamaktadır. Omuz kısmında bulunan “Trumpet Grooves” ismi verilen olukların tasarımı, suyun ana kanallardan oluklara akışını ve tahliyesini hızlandırmakta; yağmurlu havalarda yol tutuşunu maksimize etmektedir. Merkezde bulunan “Hydro Grooves” isimli çapraz oluklar, manevra kabiliyetini ve direksiyon hâkimiyetini arttırmaktadır. Yüksek derinliğe sahip bu oluklar, aynı zamanda suyu ana kanallara yönlendirmekte ve suda kızaklamanın önlenmesine yardımcı olmaktadır. Ana kanalların parlatılmış olması da yine suyun hızlı tahliye edilmesini sağlamakta ve lastiğe şık bir görüntü vermektedir.

   
     
    

Yüksek Güvenlik ve Yakıt Tasarrufu

Nokian’ın “Smooth Rolling” konsepti, yüksek hızlarda güvenli yol tutuşu ve düşük yuvarlanma direncini bir araya getiren en son teknolojidir. Farklı blok boyutları ve oluk tasarımlarına sahip sırt tasarımı, lastiğin sağlam ve esnek yapısını desteklemektedir. Line SUV, özel tasarımı ile farklı sürüş senaryolarına uyum sağlamaktadır. Sonuç olarak; hem sürüş konforu sağlamakta hem aşırı ısınmayı önleyerek yakıt tüketimini azaltmaktadır.

    

Aşırı Isınmayı ve Gürültüyü Önleyen Tasarım

Lastik kanallarının duvar kısmında bulunan; golf topuna benzeyen tasarım, araç içi gürültüyü azaltarak sürüş konforunu yükseltmektedir. Aynı zamanda lastik yüzeyinin aşırı ısınmasının önüne geçerek deformasyona karşı dayanıklılığı arttırmakadır.

Yüksek Manevra Kabiliyeti ve Sürüş Konforu

Asimetrik sırt deseni, zorlu koşullar altındaki uzmanlığıyla bilinen Nokian Line ürün ailesinin tipik bir örneğidir. Line SUV’un desen tasarımı, yüksek manevra kabiliyeti sağlamakta ve sürüş konforunu yükseltmektedir.

     
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam