icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Petlas 4x4 & SUV Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Petlas Explero PT461

Yumuşak topraklarda, çamurda ve karta, geniş kanallarla güçlendirilmiş blok yapıya sahip mükemmel çekiş Geniş omuz kanallarıyla son derece çekiş, kar tahliyesine yardımcı olur Kesitlere karşı özel dairesel yanak yapısı ve karışımı ile direnç Geliştirilmiş orta blok yapısı ve ayrı omuz blokları ile ilave çekiş ile denge sürüşü Güçlü  yapısı, sırt karışımı, kesimlere ve ayırmalara dayanıklı, özel olarak tasarlanmış boncuk yapısı ile uzun kullanım ömrü sağlar.

 

Petlas: %100 Yerli Lastik Üreticisi

Petlas Tarihi

Petlas Tarihi

%100 yerli AR-GE ve üretim sürecine sahip olan Petlas, 1976’da askeri amaçlı lastiklerde dışa bağımlılığın önüne geçme amacıyla ortaya çıkmıştır. 2005’te Türkiye’nin öne gelen endüstri kuruluşları arasında yer alan AKO Grup bünyesi altında faaliyet göstermeye başlamıştır. Türkiye’nin ilk ve tek uçak lastiği, ilk run flat lastiği gibi birçok yeniliğin arkasında %100 yerli lastik markası Petlas yer almaktadır.

Petlas Yerli Üretim

Petlas Hakkında

Petlas, bugün 365 bin metrekarelik üretim tesisi ve 2500’ü aşkın ürün çeşitliliğine sahiptir. İş makinası lastiklerinden binek araç lastiklerine birçok farklı kategoride üretim gerçekleştirmektedir. Petlas lastikleri; ABD, Kanada ve Avrupa ülkeleri de dâhil 100’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam