icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Taurus 4x4 & SUV Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Taurus Lastikleri, Michelin  Avrupa fabrikalarında üretilmektedir.

Taurus

Neden TAURUS Lastikleri?

 • Bir Michelin Grup markasıdır.
 • Michelin Avrupa fabrikalarında üretilmektedir.
 • Riken - Strial - Orium - Kormoran - Tigar ile aynı fabrikada, aynı malzeme ve desenler ile üretilmektedir. 
 • Markaya ait fabrika, 1882 yılında kurulmuştur.
 • 1913 yılında "Taurus" markası altında üretim yapılmaya başlanmıştır.
 • Marka, 1996 yılında Michelin Grup bünyesine katılmıştır.

Avrupa Birliği


Strial Lastik Fiyat Avantajı

Değer Yaratır

» Sektörde en popüler olan 46 ebatta, rekabetçi fiyat performansı ile üretilmektedir.

Strial Müşteri Memnuniyeti Odaklı Üretim

Müşteri Odaklı Üretim

» Müşteri Memnuniyet Anketleri

» Co-creasyon bazlı ürün stratejisi

» Profesyonel ve hızlı şikayet yönetimi

Strial Dağıtım Ağı

Global Standartlarda Tedarik Zinciri

» 98% ‘e varan ürün bulunabilirliği

» Üretim ve ürün devamlılığı odaklı strateji

» Gelişmiş dağıtım ağı

Strial Üretim Teknolojisi

Gelişmiş Üretim Teknolojisi

» Yeni nesil üretim teknolojisi

» Artan üretim hacmi

» Profesyonel AR-GE ekibi

Taurus 701
   

Taurus 701

Taurus, Riken, Kormoran, Strial, Orium ve Tigar lastikleri, Avrupa’daki Michelin fabrikalarında üretilmektedir. Bu markalar ile tüketicilerin uygun fiyatlı ve güvenilir lastik talebine karşılık verilmektedir. SUV / 4x4 araçlar için geliştirilen Taurus 701, dört kanallı sırt tasarımı ile hızlı su tahliyesi sağlamaktadır. Böylece suda kızaklama riskini minimuma indirmektedir. Taurus 701; hem ıslak hem kuru zeminlerde etkin yol tutuşu ve frenleme ve viraj performansı sağlamaktadır. Taurus 701 geliştirilirken dayanıklılıktan da ödün verilmemiştir. Lastik yanakları, hasar alma riskine karşı güçlendirilmiştir. Lastik yanağında M+S işaretlemesini taşıyan Taurus 701’in diş yapısı, aynı zamanda hafif karla kaplı ve çamurlu zeminlerde de kullanıma uygundur.

Taurus 701    

Taurus 701 Özellikleri

 • Hem ıslak hen kuru zeminlerde etkili yol tutuş ve fren performansı
 • Suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sağlayan kanal ve oluklar
 • Yüksek hızlarda güvenliği arttıran tasarım
 • Hasarlara karşı dirençli güçlendirilmiş yanak bölgesi
 • Yaz koşullarında etkin viraj performansı
 • M+S işaretlemesi

Taurus 701 Islak Zemin PerformansıTaurus 701 Islak Zemin Performansı

Taurus 701, dört ana tahliye kanalı ve sırt üzerinde yer alan çok sayıda olukla; suyu etkili bir şekilde tahliye etmektedir. Böylece suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sağlanmakta; yağmurlu hava koşullarında çekiş gücü artmaktadır. Taurus 701’in kauçuk bileşiği, ıslak zeminlerde güvenli yol tutuşu sağlamaktadır.

Taurus 701 Yol Tutuşu

Taurus 701 Yol Tutuşu

Taurus 701, ıslak ve kuru zeminlerde etkin yol tutuşuna sahiptir. Diş yapısı, aynı zamanda hafif karla kaplı ve çamurlu zeminlerde de kullanılabilmesini sağlamaktadır. Sırt üzerinde yer alan kılcallar, zorlu koşullarda yol tutuşunu ve çekiş gücünü yükseltmektedir. Ancak Taurus 701, 7 dereceden düşük sıcaklıklarda ve yoğun karla kaplı veya buzlanmış zeminlerdede kullanıma uygun değildir.

Taurus 701 KonforTaurus 701 Konfor

Michelin’in Avrupa fabrikalarında üretilen ve yumuşak lastik hamuruna sahip olan Strial lastikleri, bu sayede sürücülere konforlu sürüş deneyimi sunmaktadır. Taurus 701, SUV / 4x4 araçlar için gerekli dayanıklılıktan ödün vermeyecek şekilde optimize edilmiş konfora sahiptir.

Taurus Lastikleri Hakkında

Taurus lastikleri, yumuşak hamur yapılarıyla konforlu ve güvenli bir sürüşe olanak tanımaktadır. Sırbistan’da bulunan Michelin fabrikası tarafından üretilmekte olan Strial, Riken ve Taurus lastikleri, CE ve EU etiketli ürünlerdir. Bu üç marka, Avrupa’da üretilen en hesaplı ürünler olarak lastik pazarında yer almaktadır. Konfor ve güvenli bir sürüşü en hesaplı şekilde satın almak isteyen sürücüler için Taurus lastik fiyatları ideal aralıktadır. Özellikle spesifik performans ebatlarında, yumuşak yapısı ve ucuz lastik fiyatları Taurus'i birçok sürücünün öncelikli tercihi haline getirmektedir.

Taurus Lastikleri Tarihçesi

1882 yılında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de Ruggyanta Arugyar bünyesinde kurulan Taurus firması 1912 yılında Cordatic markası ile lastik üretimine başlamıştır. 1913 yılında şirket ismi TAURUS olarak değiştirilmiş ve 1923 yılında şirketin logosu güncellenmiştir. 1949 yılında uluslararası bir statü kazanması ile sektördeki yeri güçlenmiştir. 1973 yılında şirket ismi Taurus Hungarian Rubber Works olarak değiştirilmiştir. 1974 yılında Budapeşte’de metal karkaslı Ağır Vasıta sınıfı lastikler üretmekte olan firma, 1979 yılı itibarı ile Nyiregyhaza lokasyonunda zirai lastik üretimine başlamıştır. 1992 yılında zirai lastik grubu ve ağır vasıta grubu üretimleri binek lastik üretiminden ayrı tutulmaya başlanmış ve büyüyerek gelişmiştir. Taurus lastikleri, günümüze yüksek yol tutuşuna sahip yumuşak ve konforlu ürünleri ile bilinen Michelin bünyesinde üretim yapmaktadır.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam