Tatile Hazırlık Günleri - Topbar Desktop

Lastikcim.com.tr - Aklın Yolu Lastikcim.com

Aklın Yolu
Aklın Yolu

Hayati önem taşıyan seçimlerde
Aklın Yolu’nu Tercih Edin!

Hayati önem taşıyan seçimlerde
Aklın Yolu’nu Tercih Edin!

‘’Aklın Yolu’’ nu tercih eden kullanıcılarımızın, zengin ürün çeşitliliğimiz içerisinde aracına uyumlu doğru ürünlere kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Lastikcim.com’un Türkiye’nin 81 ilinde yer alan yetkili montaj noktalarını seçmelerine yardımcı oluyor veya kapıda montaj seçeneğiyle işlemlerini adreslerinde tamamlıyoruz. Teknik bir ürün olan lastiğin karmaşık dünyasında kaybolmalarını önlüyor, anlaşılır ürün açıklamalarımızla bilgilendirerek kafalarında oluşan soru işaretlerini tamamen gideriyoruz.

Aklın Yolu
Aklın Yolu
Aklın Yolu

Faaliyetlerimize Lastikcim.com adıyla başladığımız günden bu yana %100’ün üzerinde büyüme kaydettik. 2022 ve 2023 Yıllarında art arda Fast Company tarafından yayınlanan; "En Büyük 100 İnternet Şirketi" arasında yer alan ilk online lastik satış platformu olduk. Global markaların yetkili online satıcısı unvanlarını taşıyan firmamız, sektörün deneyimli isimlerinin tercih ettiği oldukça güvenilir bir partner statüsünde. Bu başarıları yakalamamızda, bizimle birlikte Aklın Yolunda yürümeyi tercih eden herkesin katkısı bulunuyor.

"Aklın Yolu" diyoruz çünkü; kullanıcılarımızın doğru ürünleri bulmalarını kolaylaştırıyor, zamanını Türkiye’nin 81 iline dağılan yetkili montaj noktalarımız sayesinde pratik şekilde yönetmelerini sağlıyoruz. Teknik bir ürün olan lastiği, anlaşılır ürün açıklamalarımızla özetliyor ve kafanızdaki tüm soru işaretlerini daha en baştan gideriyoruz.

Hayati önem taşıyan seçimlerde Aklın Yolu’ndan ayrılmayın.

Aklın Yolunu Keşfet