icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Lastik Kampanyaları
Lastikçim, 30.000’den fazla ürünü, peşin fiyatına taksitli alışveriş ve ücretsiz kargo fırsatlarının yanı sıra, firmalarla yaptığı işbirlikleri kapsamında çeşitli lastik kampanyaları ve uygun fiyatlar ile birlikte sunmaktadır. Marka işbirlikleri ve kurumsal şirketlere özel kampanya talepleriniz için, [email protected] adresinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

Peşin Fiyatına Taksit Kampanyası
Kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde, bankanızın aylık koşullarına bağlı olarak vade farksız 8 aya varan taksit imkanları ile siz de ihtiyacınız olan lastiklere, ödeme kolaylığı avantajları ile ulaşabilirsiniz.
İstanbul’a ve İzmit'e Özel: Kapıda 4 Adet Lastik Montajı + 6 Ay Saklama 200 TL Yerine 139 TL
15 Jant ve üzeri lastiklerde, her dört adet lastik için “kapıda montaj” ve 6 ay lastik saklama hizmeti 200 TL yerine 139 TL!
Nokian Kış Lastikleri Kampanyası
Nokian kış lastiklerinde mükemmel fırsatlar
Yakıtım Nokian'dan Opet Akaryakıt Çeki Kampanyası
Yakıtım Nokian Kampanyası ile 4 AdetNokian lastik alan herkese Opet'ten 200 TL'ye varan Akaryakıt Çeki hediye!
Bu kampanyanın süresi dolmuştur.
Yakıtım Nokian'dan Kış Lastikleri Kampanyası- 100 TL Akaryakıt Hediyesi Şartları
Yakıtım Nokian Kampanyası ile 4 Adet 17 Jant ve üzeri Nokian Kış ya da Dört Mevsim lastiği alan herkese Opet'ten 100 TL Hediye akaryakıt çeki hediye!
Bu kampanyanın süresi dolmuştur.
AutoClub Yaza Hazırlık Paketi Kampanyası
1 Mayıs – 30 Haziran 2019 Tarihleri arasında www.lastikcim.com.tr ‘den alışveriş yapan herkese AutoClub bayilerinde Ozonla Dezenfeksiyon ve ACT Plus Yıkama hizmeti 100 TL yerine sadece 59 TL.
Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam