Yapı Kredi 7 Taksit Fırsatı! - Top Banner
Continental Logo

Continental ContiEcoContact 3 145/80R13 75T

kategori
Benzin Icon E
Yağmur Icon B
yaz

Kategori Otomobil
Marka Continental
Desen ContiEcoContact 3
Ebat 145/80R13
Mevsim Yaz Lastiği
Yük Endeksi 75 (387 kg)
Hız Endeksi T (190 km/s)
Garanti 24 Ay
Stok Kodu 352004
Favorilere Ekle

Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Ücretsiz
Kargo
81 İlde
Montaj Hizmeti
Peşin Fiyatına
7 Taksit
E productDetail B dB

Continental ContiEcoContact 3 145/80R13 75T Yaz Lastiği

Continental ContiEcoContact 3

Kompakt ve Orta Sınıf Otomobiller için Güvenli Lastik

2011 TyreReviews Yaz Lastiği Testi 1.si

(48.000 km Boyunca Test Edildi)

ContiEcoContact 3 Özellikleri


Continental ContiEcoContact 3, kompakt ve orta sınıf otomobillerde frenleme, dur-kalk ve ani manevralarda ihtiyaç duyulan güvenlik ve performansı sağlamaktadır. Aynı zamanda optimum sürüş konforu ve kilometreyi de bir arada sunmaktadır. Piyasaya sunulduğunda Avrupa’da pazarın yaklaşık %55 ini oluşturan B segmenti araçlar için yüksek performanslı lastik ihtiyacını karşılama amaçlı geliştirilmiştir.

 

 

 

Hem Islak Hem Kuru Zeminde Daha Kısa Fren Mesafesi

Continental ContiEcoContact™ 3 lastiğin özel asimetrik deseni, ıslak ve kuru zemin koşullarında zeminle ideal oranda temas sağlamaktadır. Böylece yaz aylarında hem güneşli günlerde hem de yağmurlu hava koşullarında kısa fren mesafeleri ile güvenlik sağlanmaktadır.

Üst Düzey Çekiş Gücü ve Yol Tutuşu - Özellikle Yağmurlu Virajlarda

Continental ContiEcoContact™ 3, yüksek elastikiyet sağlayan silika içerikli kauçuk bileşiğine sahiptir. Böylece zemin ile güçlü bir bağlantı ve üstün yol tutuşu sağlanmaktadır. Bu sayede hem ıslak hem kuru zeminlerde yüksek çekiş gücü garanti edilmektedir. Lastiğin dış omuz bölgesinde yer alan keskin kenarlar ve ek kılcallar, özellikle ıslak zeminlerde dönüş yaparken ekstra çekiş gücü sağlamaktadır.

Yüksek Manevra Kabiliyeti – Direksiyon Hâkimiyeti

Continental ContiEcoContact 3, yaz aylarında hem kuru hem ıslak zemin koşullarında üst düzey yol tutuşu sağlamak için geliştirilmiştir. Özel bileşiğin yanı sıra asimetrik sırt deseni de bu performansa katkı sağlamaktadır. Sırt merkezindeki kesitli bloklar ile mükemmel fren performansı sağlamanın yanı sıra yüksek manevra kabiliyeti elde edilmiştir. Continental yaz lastiği, direksiyon manevralarına hızlı ve doğru tepki vermekte, aynı zamanda düz yolda direksiyon yönünden minimum sapma ile stabil sürüş performansı sunmaktadır.

Kilometre Performansını Arttıran Lastik Yapısı

Continental ContiEcoContact™ 3, lastik hareket ederken deformasyonu minimize eden yapıya sahiptir. Böylece kilometre ömrü artmaktadır. Bu yapı, yakıt tüketimini de optimize etmektedir. Continental ContiEcoContact 3’ün silika içeren lastik hamuru, sırtının esnek ve sağlam yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Bu elastikiyet, yuvarlanma direncini azaltırken ıslak ve kuru zeminde fren mesafeleri kısalmaktadır.

Suda Kızaklamaya Karşı Yüksek Güvenlik

Lastiğin sırtı üzerindeki geniş kanal ve oluklar, yüksek tahliye gücüne sahiptir. Aynı zamanda bloklar üzerindeki çentikler de drenaj performansına katkıda bulunmaktadır. Kanal ve olukların birbiri ile bağlantılı olması, yağmurlu koşullarda suyun hızla tahliye edilmesinde etkili olmaktadır. Böylece su birikintilerinin olduğu koşullarda suda kızaklama riski azalmakta ve üst düzey güvenlik sağlanmaktadır.

(Suda kızaklamayı önlemek için aynı zamanda lastik diş derinliği ve basınç kontrollerini aksatmamanız gerekir. Aynı zamanda yağmurlu hava koşullarında yüksek hız, ani frenleme ve manevralardan kaçınmak gerekir.)

Continental Eco Contact 3 Test Sonuçları

2011 TyreReviews Touring Lastik Testi – Test Galibi

2011’de TyreReviews 30.000 mil (48.000) kilometre sürüş ile uzun soluklu bir yaz lastiği testi gerçekleştirdi. Test birincisi 165/65 R13 Continental Eco Contact 3, altı kategorinin 4’ünde de birinci oldu.

  • Hem ıslak hem kuru zeminde kısa fren mesafeleri
  • En sessiz lastik
  • En konforlu lastik
  • En iyi yakıt verimliliği

Test Aracı: Ford KA

2008 ADAC motorwelt Yaz Lastiği Testi – Kesinlikle Tavsiye Edilir

Continental EcoContact 3, ADAC motorwelt 2008 Yaz Lastiği Testi (05/08) kapsamında 175/65 R14 T lastikleri test etti. 2. sırada yer alan Continental yaz lastiği, “Kesinlikle Tavsiye Edilir” olarak değerlendirildi.

ADAC Continental EcoContact 3 Değerlendirme: “Islak zemin ve düşük gürültü konusunda en iyi performans ile oldukça dengeli performans. Kuru zeminde ise çok daha iyi.”

2008 Stiftung Warentest Yaz Lastiği Testi: “İyi”

Stiftung Warentest 2008 Yaz Lastiği Testi (03/08) kapsamında 175/65 R 14T ebat yaz lastikleri test edildi. 2. sırada yer alan Continental EcoContact 3, “İyi” olarak derecelendirildi.

Stiftung Warentest Continental EcoContact 3 Yorum: “Kuru ve ıslak zeminde dengeli performans.”

Continental ContiEcoContact 3 Yaz Lastiği

Neden Continental Lastikleri?

Test Edilmiş Güvenlik

Continental’in geliştirdiği tüm yenilikçi teknolojiler, üretimde kullanılmadan önce yoğun bir test aşamasından geçmektedir. Continental’in hem uzun zamandır bilinen hem de yeni üretim metodları en yüksek güvenlik düzeyini garanti etmektedir. Tüm Continental lastikleri, uzun yıllara yayılan Ar-Ge ve test süreçleri sonucunda geliştirilmektedir.

Continental Alman Teknolojisi

Alman Teknolojisi

Continental mühendisleri, 1904 yılında dünyanın ilk sırt desenine sahip otomobil lastiğini dünyaya tanıtmıştır. Üretimlerinde zengin deneyiminden yararlanan Continental, Alman Teknolojisi ve hassasiyeti ile yenilikçi teknolojiler geliştirmektedir.

Continental Lastikleri

Mükemmellik Hedefi

Continental’in 1871’de kuruluşundan bu yana; firmanın uzmanları, ilk sırt desenine sahip lastikten yenilikçi güvenlik sistemlerine; yol güvenliği alanında çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Continental Lastikleri, bu sayede yüksek yol tutuş ve konfor seviyeleri ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için öncelikli tercihler arasında yer almaktadır.

 

Continental Lastikleri Hakkında

Sektörün en önemli markalarından olan Continental lastikleri, Almanya’nın Hannover kentinde 1871 yılında kurulmuştur. Alman mühendisliğinin disiplin ve yenilikçi yapısını, güç ve konforu birlikte vadeden Alman otomobillerinin beklentilerini karşılamak için en iyi şekilde değerlendiren Continental, sunduğu konfor ve güvenlik kriterleri ile birçok sürücünün vazgeçilmez tercihidir. Bisiklet lastiklerinden, tır lastiklerine dek uzanan ürün gamında Continental, birçok sektörel yeniliğe de öncülük etmiştir.

Continental Lastikleri
 

Continental Lastikleri Genel Özellikleri

  • Üst düzey konfor için yumuşak ve sessiz ürün gamı
  • Kısa fren mesafeleri ile gelişmiş güvenlik
  • Dinamik sürüşe olanak tanıyan üstün manevra kabiliyeti
  • Alman mühendisliğinin Ar-Ge gücünün, lastiğe en iyi şekilde yansıtılması
  • Contidrom tesislerinde yapılan uzun mesafe testlerinde, her yeni desen farklı koşullarda fren performansı, yol tutuş performansı, yakıt tüketimi, lastik ömrü gibi konularda test edilerek piyasaya sürülmektedir.
  • İlk sırt desen tasarımlı lastiğin geliştiricisi
  • İlk çıkarılabilir jant sisteminin geliştiricisi
  • 1955 yılında kamyon ve otobüsler için hava yayı üreten ilk şirket olması, 1960 yılında seri üretimine başlanan kuşaklı lastikler
  • İlk çevre dostu lastik üreticisi
  • Zeplin kumaşından, konveyör bandına, bisiklet lastiğinden, iş makinesi lastiklerine dek uzanan geniş üretim bandı 
Continental
Neden Continental Lastikleri?

Continental, diğer lastik firmalarının aksine, otomotivin her dalında aktif bir rol oynamaktadır. Otomotiv sektöründe de birçok yeniliğe imza atan firmanın Ar-Ge çalışmaları sonucunda, günümüzün en büyük otomotiv sektörü tedarikçileri arasında ilk 5 içerisinde yer almaktadır. Fren sistemleri, aktarma organları ve şase sistemleri başta olmak üzere, otomobillerin hareketli mekanizmaları üzerinde de büyük hakimiyet sahibi olan Continental, burada edindiği deneyimle, lastik teknolojilerinin gelişimine yön vermektedir. Özellikle ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için Continental, öncelikli ve vazgeçilmez bir tercihtir.

Continental Lastik Fiyatları

Üstün alman teknolojisi ve otomotiv sektöründeki özel yeri ile faaliyetlerini sürdüren Continental marka lastiklerin çoğu, lansman sürecinde kendi segmentinin en iyisi olarak ödül almıştır. BMW ve Mercedes başta olmak üzere dünyanın beğenisini kazanan Alman otomotiv devleri tarafından da orijinal ekipman lastikleri olarak sık sık tercih edilen Continental lastik fiyatları, sunduğu kalite ve performans ile kıyaslandığında oldukça uygun rakamlarla sunulmaktadır. Ucuz Continental lastik fiyatları ile sunulan birçok binek araç lastiğinin yanı sıra, performans ve ultrayüksek performans serilerine hitap eden Premium ürünleri de bulunmaktadır. Tercih ettiği doğal kauçuk oranı yüksek ve yumuşak silika karışımı ile, uzun raf ömrü ve yüksek performans sunmakta olan Continental lastik fiyatları mutlaka değerlendirilmesi gereken alternatifler arasında yer almaktadır.

Not: Sitemizde kullanılan ürün resimleri ve teknik bilgi alanlarında, üreticiler ve yetkili distribütörler tarafından sağlanan veriler kullanılmaktadır.

Garanti Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 - -
3 + 3 - -
4 + 3 - -
5 + 3 - -
6 + 3 - -
7 - -
8 - -
9 - -
10 - -
11 - -
12 - -

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Yapı Kredi
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 + 5 - -
3 + 5 - -
4 + 5 - -
5 + 5 - -
6 + 5 - -
7 + 5 - -
8 - -

Peşin Fiyatını 7 Taksit İmkanı !

Akbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 + 2 - -
3 + 3 - -
4 + 4 - -
5 + 4 - -
6 + 4 - -
7 + 4 - -
8 + 4 - -
9 - -
10 - -
11 - -

Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı!

T. İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 + 4 - -
3 + 4 - -
4 + 4 - -
5 + 4 - -
6 + 4 - -
7 + 4 - -
8 + 4 - -
9 - -
10 - -
11 - -
12 - -

Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı!

 

T. Halk Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 + 2 - -
3 + 2 - -
4 + 2 - -
5 + 2 - -
6 + 2 - -
7 + 2 - -
8 + 2 - -
9 + 2 - -
10 + 2 - -
11 - -
12 - -

Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı!

Kuveyt Türk
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 + 3 - -
3 + 3 - -
4 + 3 - -
5 + 3 - -
6 + 3 - -
7 + 3 - -
8 + 3 - -
9 + 3 - -
10 - -
11 - -
12 - -

Peşin Fiyatına 5 Taksit İmkanı !

Ziraat
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 + 2 - -
7 + 2 - -
8 + 2 - -
9 + 2 - -
10 + 2 - -

Peşin fiyatına 2 taksit imkanı !

Finansbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Fibabank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -
  • Fibabank'ın yeni müşterilerine özel Faizsiz ve Masrafsız 5 ay 5.000 TL ye kadar alışveriş kredisi.
  • Alış Giriş Kredisi 500 TL - 50.000 TL arasındaki alışverişlerde geçerlidir.
  •  15/11/2023 Tarihli BDDK kararı gereğince online alışverişe ilişkin almış olduğunuz kredinize ilgili banka tarafından 1000’de 5 oranında “kredi tahsis ücreti” yansıtılacak olup, kredi vadenize eşit taksitler halinde bölünerek taksit tutarınıza yansıtılacakır”
Garanti
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -
  • Garanti Alışveriş Kredisi, 750 TL - 80.000 TL arasındaki alışverişlerde geçerlidir.
Türkiye Finans
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -

  • 1000 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
Paycell
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -

  • Alışveriş Kredisi faiz oranı 12 ay'a kadar % 4.29 15 ay -36 ay arası %4,49 . Üst limit 100.000 TL'dir.
  • 500 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -
  • Alışveriş Kredisi faiz oranı % 4.50 ve maksimum vade 36 aydır. Üst limit 150.000 TL'dir.
  • Taksitli Ek Hesap faiz oranı % 4,42, maksimum vade 12 aydır.Üst limit 150.000 TL'dir.
  • 500 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
  • Kredi kullanımı banka müşterilerine özeldir.
Vakıfbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -
  • Alışveriş Kredisi faiz oranı % 4,19 ve maksimum vade 36 aydır. Üst limit 25.000 TL'dir.
  • 3-36 ay arası taksit yapılmaktadır.
  • 750 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
  • Kredi kullanımı banka müşterilerine özeldir.
Kuveyttürk
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -

  • 0-50.000 TL: maksimum 36 ay vade
  • 50.001-100.000 TL: maksimum 24 ay vade
  • 100.000 TL üzeri: maksimum 12 ay vade uygulanacaktır.
  • Alışveriş kredisi ile ödeme seçeneği için tabloda yer alan toplam tutar ve aylık ödeme rakamları, tek ürün fiyatı üzerinden hesaplanmakta ve gösterilmektedir.
  • Ürün adedinin değişmesi ya da hizmet eklenmesi sonucu toplam sepet tutarının değişmesi durumunda, ödenecek tutarlar da değişiklik göstermektedir.
RENAULT
RENAULT Detaylı Bilgi
DAIHATSU
DAIHATSU Detaylı Bilgi
Continental ContiEcoContact 3 145/80R13 75T Ürün Yorumları (7 Adet)
Benzer Ürünleri İncele
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”.
Çerez Yönetimi Tamam