Yapı Kredi 7 Taksit Fırsatı! - Top Banner
Continental Logo

Continental ContiEcoContact 3 165/70R13 79T

kategori
Benzin Icon D
Yağmur Icon B
Sound Icon 70
yaz

Kategori Otomobil
Marka Continental
Desen ContiEcoContact 3
Ebat 165/70R13
Mevsim Yaz Lastiği
Yük Endeksi 79 (437 kg)
Hız Endeksi T (190 km/s)
Garanti 24 Ay
Stok Kodu 352009A23
Favorilere Ekle

2.188 TL
Üretim Tarihi :
Sepete Ekle
Ayda 126 TL'den Başlayan Alışveriş Kredisi
Kredi Kartına Peşin Fiyatına 7 Taksit İmkanı
Stok Adedi : 4
Ücretsiz
Kargo
81 İlde
Montaj Hizmeti
Peşin Fiyatına
7 Taksit
D productDetail B 70dB

Continental ContiEcoContact 3 165/70R13 79T Yaz Lastiği

Continental ContiEcoContact 3

Kompakt ve Orta Sınıf Otomobiller için Güvenli Lastik

2011 TyreReviews Yaz Lastiği Testi 1.si

(48.000 km Boyunca Test Edildi)

ContiEcoContact 3 Özellikleri


Continental ContiEcoContact 3, kompakt ve orta sınıf otomobillerde frenleme, dur-kalk ve ani manevralarda ihtiyaç duyulan güvenlik ve performansı sağlamaktadır. Aynı zamanda optimum sürüş konforu ve kilometreyi de bir arada sunmaktadır. Piyasaya sunulduğunda Avrupa’da pazarın yaklaşık %55 ini oluşturan B segmenti araçlar için yüksek performanslı lastik ihtiyacını karşılama amaçlı geliştirilmiştir.

 

 

 

Hem Islak Hem Kuru Zeminde Daha Kısa Fren Mesafesi

Continental ContiEcoContact™ 3 lastiğin özel asimetrik deseni, ıslak ve kuru zemin koşullarında zeminle ideal oranda temas sağlamaktadır. Böylece yaz aylarında hem güneşli günlerde hem de yağmurlu hava koşullarında kısa fren mesafeleri ile güvenlik sağlanmaktadır.

Üst Düzey Çekiş Gücü ve Yol Tutuşu - Özellikle Yağmurlu Virajlarda

Continental ContiEcoContact™ 3, yüksek elastikiyet sağlayan silika içerikli kauçuk bileşiğine sahiptir. Böylece zemin ile güçlü bir bağlantı ve üstün yol tutuşu sağlanmaktadır. Bu sayede hem ıslak hem kuru zeminlerde yüksek çekiş gücü garanti edilmektedir. Lastiğin dış omuz bölgesinde yer alan keskin kenarlar ve ek kılcallar, özellikle ıslak zeminlerde dönüş yaparken ekstra çekiş gücü sağlamaktadır.

Yüksek Manevra Kabiliyeti – Direksiyon Hâkimiyeti

Continental ContiEcoContact 3, yaz aylarında hem kuru hem ıslak zemin koşullarında üst düzey yol tutuşu sağlamak için geliştirilmiştir. Özel bileşiğin yanı sıra asimetrik sırt deseni de bu performansa katkı sağlamaktadır. Sırt merkezindeki kesitli bloklar ile mükemmel fren performansı sağlamanın yanı sıra yüksek manevra kabiliyeti elde edilmiştir. Continental yaz lastiği, direksiyon manevralarına hızlı ve doğru tepki vermekte, aynı zamanda düz yolda direksiyon yönünden minimum sapma ile stabil sürüş performansı sunmaktadır.

Kilometre Performansını Arttıran Lastik Yapısı

Continental ContiEcoContact™ 3, lastik hareket ederken deformasyonu minimize eden yapıya sahiptir. Böylece kilometre ömrü artmaktadır. Bu yapı, yakıt tüketimini de optimize etmektedir. Continental ContiEcoContact 3’ün silika içeren lastik hamuru, sırtının esnek ve sağlam yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Bu elastikiyet, yuvarlanma direncini azaltırken ıslak ve kuru zeminde fren mesafeleri kısalmaktadır.

Suda Kızaklamaya Karşı Yüksek Güvenlik

Lastiğin sırtı üzerindeki geniş kanal ve oluklar, yüksek tahliye gücüne sahiptir. Aynı zamanda bloklar üzerindeki çentikler de drenaj performansına katkıda bulunmaktadır. Kanal ve olukların birbiri ile bağlantılı olması, yağmurlu koşullarda suyun hızla tahliye edilmesinde etkili olmaktadır. Böylece su birikintilerinin olduğu koşullarda suda kızaklama riski azalmakta ve üst düzey güvenlik sağlanmaktadır.

(Suda kızaklamayı önlemek için aynı zamanda lastik diş derinliği ve basınç kontrollerini aksatmamanız gerekir. Aynı zamanda yağmurlu hava koşullarında yüksek hız, ani frenleme ve manevralardan kaçınmak gerekir.)

Continental Eco Contact 3 Test Sonuçları

2011 TyreReviews Touring Lastik Testi – Test Galibi

2011’de TyreReviews 30.000 mil (48.000) kilometre sürüş ile uzun soluklu bir yaz lastiği testi gerçekleştirdi. Test birincisi 165/65 R13 Continental Eco Contact 3, altı kategorinin 4’ünde de birinci oldu.

 • Hem ıslak hem kuru zeminde kısa fren mesafeleri
 • En sessiz lastik
 • En konforlu lastik
 • En iyi yakıt verimliliği

Test Aracı: Ford KA

2008 ADAC motorwelt Yaz Lastiği Testi – Kesinlikle Tavsiye Edilir

Continental EcoContact 3, ADAC motorwelt 2008 Yaz Lastiği Testi (05/08) kapsamında 175/65 R14 T lastikleri test etti. 2. sırada yer alan Continental yaz lastiği, “Kesinlikle Tavsiye Edilir” olarak değerlendirildi.

ADAC Continental EcoContact 3 Değerlendirme: “Islak zemin ve düşük gürültü konusunda en iyi performans ile oldukça dengeli performans. Kuru zeminde ise çok daha iyi.”

2008 Stiftung Warentest Yaz Lastiği Testi: “İyi”

Stiftung Warentest 2008 Yaz Lastiği Testi (03/08) kapsamında 175/65 R 14T ebat yaz lastikleri test edildi. 2. sırada yer alan Continental EcoContact 3, “İyi” olarak derecelendirildi.

Stiftung Warentest Continental EcoContact 3 Yorum: “Kuru ve ıslak zeminde dengeli performans.”

Continental ContiEcoContact 3 Yaz Lastiği

Neden Continental Lastikleri?

Test Edilmiş Güvenlik

Continental’in geliştirdiği tüm yenilikçi teknolojiler, üretimde kullanılmadan önce yoğun bir test aşamasından geçmektedir. Continental’in hem uzun zamandır bilinen hem de yeni üretim metodları en yüksek güvenlik düzeyini garanti etmektedir. Tüm Continental lastikleri, uzun yıllara yayılan Ar-Ge ve test süreçleri sonucunda geliştirilmektedir.

Continental Alman Teknolojisi

Alman Teknolojisi

Continental mühendisleri, 1904 yılında dünyanın ilk sırt desenine sahip otomobil lastiğini dünyaya tanıtmıştır. Üretimlerinde zengin deneyiminden yararlanan Continental, Alman Teknolojisi ve hassasiyeti ile yenilikçi teknolojiler geliştirmektedir.

Continental Lastikleri

Mükemmellik Hedefi

Continental’in 1871’de kuruluşundan bu yana; firmanın uzmanları, ilk sırt desenine sahip lastikten yenilikçi güvenlik sistemlerine; yol güvenliği alanında çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Continental Lastikleri, bu sayede yüksek yol tutuş ve konfor seviyeleri ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için öncelikli tercihler arasında yer almaktadır.

 

Continental Lastikleri Hakkında

Sektörün en önemli markalarından olan Continental lastikleri, Almanya’nın Hannover kentinde 1871 yılında kurulmuştur. Alman mühendisliğinin disiplin ve yenilikçi yapısını, güç ve konforu birlikte vadeden Alman otomobillerinin beklentilerini karşılamak için en iyi şekilde değerlendiren Continental, sunduğu konfor ve güvenlik kriterleri ile birçok sürücünün vazgeçilmez tercihidir. Bisiklet lastiklerinden, tır lastiklerine dek uzanan ürün gamında Continental, birçok sektörel yeniliğe de öncülük etmiştir.

Continental Lastikleri
 

Continental Lastikleri Genel Özellikleri

 • Üst düzey konfor için yumuşak ve sessiz ürün gamı
 • Kısa fren mesafeleri ile gelişmiş güvenlik
 • Dinamik sürüşe olanak tanıyan üstün manevra kabiliyeti
 • Alman mühendisliğinin Ar-Ge gücünün, lastiğe en iyi şekilde yansıtılması
 • Contidrom tesislerinde yapılan uzun mesafe testlerinde, her yeni desen farklı koşullarda fren performansı, yol tutuş performansı, yakıt tüketimi, lastik ömrü gibi konularda test edilerek piyasaya sürülmektedir.
 • İlk sırt desen tasarımlı lastiğin geliştiricisi
 • İlk çıkarılabilir jant sisteminin geliştiricisi
 • 1955 yılında kamyon ve otobüsler için hava yayı üreten ilk şirket olması, 1960 yılında seri üretimine başlanan kuşaklı lastikler
 • İlk çevre dostu lastik üreticisi
 • Zeplin kumaşından, konveyör bandına, bisiklet lastiğinden, iş makinesi lastiklerine dek uzanan geniş üretim bandı 
Continental
Neden Continental Lastikleri?

Continental, diğer lastik firmalarının aksine, otomotivin her dalında aktif bir rol oynamaktadır. Otomotiv sektöründe de birçok yeniliğe imza atan firmanın Ar-Ge çalışmaları sonucunda, günümüzün en büyük otomotiv sektörü tedarikçileri arasında ilk 5 içerisinde yer almaktadır. Fren sistemleri, aktarma organları ve şase sistemleri başta olmak üzere, otomobillerin hareketli mekanizmaları üzerinde de büyük hakimiyet sahibi olan Continental, burada edindiği deneyimle, lastik teknolojilerinin gelişimine yön vermektedir. Özellikle ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için Continental, öncelikli ve vazgeçilmez bir tercihtir.

Continental Lastik Fiyatları

Üstün alman teknolojisi ve otomotiv sektöründeki özel yeri ile faaliyetlerini sürdüren Continental marka lastiklerin çoğu, lansman sürecinde kendi segmentinin en iyisi olarak ödül almıştır. BMW ve Mercedes başta olmak üzere dünyanın beğenisini kazanan Alman otomotiv devleri tarafından da orijinal ekipman lastikleri olarak sık sık tercih edilen Continental lastik fiyatları, sunduğu kalite ve performans ile kıyaslandığında oldukça uygun rakamlarla sunulmaktadır. Ucuz Continental lastik fiyatları ile sunulan birçok binek araç lastiğinin yanı sıra, performans ve ultrayüksek performans serilerine hitap eden Premium ürünleri de bulunmaktadır. Tercih ettiği doğal kauçuk oranı yüksek ve yumuşak silika karışımı ile, uzun raf ömrü ve yüksek performans sunmakta olan Continental lastik fiyatları mutlaka değerlendirilmesi gereken alternatifler arasında yer almaktadır.

Not: Sitemizde kullanılan ürün resimleri ve teknik bilgi alanlarında, üreticiler ve yetkili distribütörler tarafından sağlanan veriler kullanılmaktadır.

Garanti Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 2.188 TL 2.188 TL
2 1.094 TL 2.188 TL
3 + 3 385 TL 2.308 TL
4 + 3 336 TL 2.352 TL
5 + 3 299 TL 2.396 TL
6 + 3 270 TL 2.429 TL
7 353 TL 2.472 TL
8 313 TL 2.505 TL
9 283 TL 2.549 TL
10 259 TL 2.593 TL
11 241 TL 2.647 TL
12 224 TL 2.691 TL

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Yapı Kredi
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 2.188 TL 2.188 TL
2 + 5 313 TL 2.188 TL
3 + 5 289 TL 2.308 TL
4 + 5 261 TL 2.352 TL
5 + 5 238 TL 2.385 TL
6 + 5 221 TL 2.429 TL
7 + 5 206 TL 2.472 TL
8 313 TL 2.505 TL

Peşin Fiyatını 7 Taksit İmkanı !

Akbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 2.188 TL 2.188 TL
2 + 2 547 TL 2.188 TL
3 + 3 385 TL 2.308 TL
4 + 4 294 TL 2.352 TL
5 + 4 265 TL 2.385 TL
6 + 4 243 TL 2.429 TL
7 + 4 224 TL 2.462 TL
8 + 4 209 TL 2.505 TL
9 283 TL 2.549 TL
10 259 TL 2.593 TL
11 241 TL 2.647 TL

Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı!

T. İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 2.188 TL 2.188 TL
2 + 4 365 TL 2.188 TL
3 + 4 330 TL 2.308 TL
4 + 4 294 TL 2.352 TL
5 + 4 266 TL 2.396 TL
6 + 4 243 TL 2.429 TL
7 + 4 225 TL 2.472 TL
8 + 4 210 TL 2.516 TL
9 282 TL 2.538 TL
10 259 TL 2.593 TL
11 239 TL 2.626 TL
12 224 TL 2.691 TL

Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı!

 

T. Halk Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 2.188 TL 2.188 TL
2 + 2 547 TL 2.188 TL
3 + 2 462 TL 2.308 TL
4 + 2 392 TL 2.352 TL
5 + 2 342 TL 2.396 TL
6 + 2 304 TL 2.429 TL
7 + 2 275 TL 2.472 TL
8 + 2 252 TL 2.516 TL
9 + 2 232 TL 2.549 TL
10 + 2 216 TL 2.593 TL
11 240 TL 2.637 TL
12 224 TL 2.691 TL

Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı!

Kuveyt Türk
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 2.188 TL 2.188 TL
2 + 3 438 TL 2.188 TL
3 + 3 379 TL 2.276 TL
4 + 3 331 TL 2.319 TL
5 + 3 294 TL 2.352 TL
6 + 3 265 TL 2.385 TL
7 + 3 243 TL 2.429 TL
8 + 3 225 TL 2.472 TL
9 + 3 209 TL 2.505 TL
10 255 TL 2.549 TL
11 235 TL 2.582 TL
12 219 TL 2.626 TL

Peşin Fiyatına 5 Taksit İmkanı !

Ziraat
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 2.188 TL 2.188 TL
2 1.094 TL 2.188 TL
3 766 TL 2.297 TL
4 585 TL 2.341 TL
5 477 TL 2.385 TL
6 + 2 304 TL 2.429 TL
7 + 2 274 TL 2.462 TL
8 + 2 251 TL 2.505 TL
9 + 2 233 TL 2.560 TL
10 + 2 215 TL 2.582 TL

Peşin fiyatına 2 taksit imkanı !

Finansbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 2.188 TL 2.188 TL
2 1.094 TL 2.188 TL
3 766 TL 2.297 TL
4 585 TL 2.341 TL
5 475 TL 2.374 TL
6 401 TL 2.407 TL
7 350 TL 2.451 TL
8 312 TL 2.494 TL
9 281 TL 2.527 TL

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Fibabank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
6 399 TL 2.391 TL
9 276 TL 2.482 TL
12 215 TL 2.575 TL
15 178 TL 2.670 TL
18 - -
24 - -
36 - -
 • Fibabank'ın yeni müşterilerine özel Faizsiz ve Masrafsız 5 ay 5.000 TL ye kadar alışveriş kredisi.
 • Alış Giriş Kredisi 500 TL - 50.000 TL arasındaki alışverişlerde geçerlidir.
 •  15/11/2023 Tarihli BDDK kararı gereğince online alışverişe ilişkin almış olduğunuz kredinize ilgili banka tarafından 1000’de 5 oranında “kredi tahsis ücreti” yansıtılacak olup, kredi vadenize eşit taksitler halinde bölünerek taksit tutarınıza yansıtılacakır”
Garanti
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 805 TL 2.415 TL
5 507 TL 2.534 TL
6 433 TL 2.595 TL
9 309 TL 2.784 TL
12 248 TL 2.981 TL
15 212 TL 3.185 TL
18 189 TL 3.398 TL
24 160 TL 3.846 TL
36 134 TL 4.827 TL
 • Garanti Alışveriş Kredisi, 750 TL - 80.000 TL arasındaki alışverişlerde geçerlidir.
Türkiye Finans
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 419 TL 2.516 TL
9 - -
12 242 TL 2.907 TL
15 - -
18 - -
24 161 TL 3.875 TL
36 135 TL 4.875 TL

 • 1000 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
Paycell
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 812 TL 2.436 TL
5 - -
6 439 TL 2.634 TL
9 316 TL 2.842 TL
12 255 TL 3.060 TL
15 223 TL 3.343 TL
18 200 TL 3.593 TL
24 172 TL 4.121 TL
36 147 TL 5.283 TL

 • Alışveriş Kredisi faiz oranı 12 ay'a kadar % 4.29 15 ay -36 ay arası %4,49 . Üst limit 100.000 TL'dir.
 • 500 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 807 TL 2.422 TL
5 509 TL 2.545 TL
6 435 TL 2.608 TL
9 311 TL 2.803 TL
12 251 TL 3.007 TL
15 215 TL 3.219 TL
18 191 TL 3.439 TL
24 163 TL 3.904 TL
36 137 TL 4.923 TL
 • Alışveriş Kredisi faiz oranı % 4.50 ve maksimum vade 36 aydır. Üst limit 150.000 TL'dir.
 • Taksitli Ek Hesap faiz oranı % 4,42, maksimum vade 12 aydır.Üst limit 150.000 TL'dir.
 • 500 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
 • Kredi kullanımı banka müşterilerine özeldir.
Vakıfbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 810 TL 2.431 TL
5 512 TL 2.558 TL
6 437 TL 2.624 TL
9 314 TL 2.826 TL
12 253 TL 3.037 TL
15 217 TL 3.258 TL
18 194 TL 3.488 TL
24 166 TL 3.973 TL
36 140 TL 5.037 TL
 • Alışveriş Kredisi faiz oranı % 4,19 ve maksimum vade 36 aydır. Üst limit 25.000 TL'dir.
 • 3-36 ay arası taksit yapılmaktadır.
 • 750 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
 • Kredi kullanımı banka müşterilerine özeldir.
Kuveyttürk
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 798 TL 2.395 TL
5 501 TL 2.503 TL
6 426 TL 2.558 TL
9 303 TL 2.728 TL
12 242 TL 2.905 TL
15 206 TL 3.088 TL
18 182 TL 3.279 TL
24 153 TL 3.679 TL
36 126 TL 4.551 TL

 • 0-50.000 TL: maksimum 36 ay vade
 • 50.001-100.000 TL: maksimum 24 ay vade
 • 100.000 TL üzeri: maksimum 12 ay vade uygulanacaktır.
 • Alışveriş kredisi ile ödeme seçeneği için tabloda yer alan toplam tutar ve aylık ödeme rakamları, tek ürün fiyatı üzerinden hesaplanmakta ve gösterilmektedir.
 • Ürün adedinin değişmesi ya da hizmet eklenmesi sonucu toplam sepet tutarının değişmesi durumunda, ödenecek tutarlar da değişiklik göstermektedir.
RENAULT
RENAULT Detaylı Bilgi
PEUGEOT
PEUGEOT Detaylı Bilgi
DAIHATSU
DAIHATSU Detaylı Bilgi
CITROEN
CITROEN Detaylı Bilgi
ALFA ROMEO
ALFA ROMEO Detaylı Bilgi
Continental ContiEcoContact 3 165/70R13 79T Ürün Yorumları (7 Adet)
Benzer Ürünleri İncele
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”.
Çerez Yönetimi Tamam