icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Continental Logo

Continental ContiPremiumContact 2 155/70R14 77T

kategori
Benzin Icon C
yaz

Kategori Otomobil
Marka Continental
Desen ContiPremiumContact 2
Ebat 155/70R14
Mevsim Yaz Lastiği
Yük Endeksi 77 (412 kg)
Hız Endeksi T (190 km/s)
Garanti 24 Ay
Stok Kodu 1557014A20
Favorilere Ekle

Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Üretim Tarihi :
Ücretsiz
Kargo
81 İlde
Montaj Hizmeti
Peşin Fiyatına
8 Taksit

Continental ContiPremiumContact 2 155/70R14 77T Yaz Lastiği

Continental ContiPremiumContact 2

Continental ContiPremiumContact 2, orta segment otomobiller için üretilen lastiklerin performans standartlarını köklü bir şekile değiştirmek iddiasıyla geliştirilmiştir. Bu yüksek performans yaz lastiği, ayırt edici edici özelliği 3D oluk teknolojisi ile suda kızaklama direnci, direksiyon hassasiyeti, düz yolda stabilite gibi kullanım kalitesini belirleyen özellikleri optimize etmektedir. Düz yolda direksiyon yönünden sapmadan dengeli bir şekilde ilerlemektedir. Islak ve kuru zeminlerde yüksek yol tutuş, viraj ve fren performansı sunmaktadır.

Continental ContiPremiumContact 2 Yaz Lastiği
  

Continental’e özgü silika içerikli üçüncü nesil kauçuk bileşiğinde aktif karbon karası farklı bir oranda entegre edilmiş; böylece manevra kabiliyeti yükseltilmiştir. Alman premium lastik markasının mühendislerinin ContiPremiumContact 2’de kullandıkları bu yenilikçi hamur sayesinde kilometre ömrü de önemli ölçüde uzamaktadır.  Continental ContiPremiumContact 2 yaz lastiği, asimetrik deseni ve güçlendirilmiş omuz blokları ile zeminle optimum temasını korumaktadır. Kuru ve ıslak zeminlerde yüksek manevra kabiliyeti sergilemekte ve güvenli viraj performansı sunmaktadır.

Continental ContiPremiumContact 2 Fren Performansı  

Continenetal yaz lastiği sırt deseninde kullanılan yenilikçi 3 boyutlu oluklar, su birikintileri ile kaplı zeminlere tutunmayı kolaylaştırmakta; açılı oluklar sayesinde son derece hızlı su tahliyesi gerçekleşmektedir. Basıncın temas yüzeyi üzerinde dengeli dağıtılmasını sağlayan bu tasarım, düzensiz aşınmaya karşı da dayanıklılığı arttırmaktadır.

Continental ContiPremiumContact 2 Manevra Kabiliyeti  

Continental ContiPremiumContact 2 deseninde yer alan sağlam kesitli bloklar, kuru ve ıslak zeminlerde kısa fren mesafeleri elde edilmesi üzerinde etkili olmaktadır. Lastiğin asimetrik deseni, direksiyon manevralarına hızlı ve doğru tepki vermesini sağlamaktadır.

Continental ContiPremiumContact 2 Islak Zemin Performansı  

Continental ContiPremiumContact 2, omuz kısmındaki olukların dışa açık tasarımı sayesinde suyu çok daha etkili bir şekilde tahliye etmektedir. Böylece; suda kızaklama riskine karşı yüksek dayanıklılık sağlanmaktadır. Özel sırt tasarımı, ıslak zeminle optimum temas sunmaktadır.

ContiPremiumContact 2, tüm yaz lastikleri için olduğu gibi 7 derecenin altındaki hava sıcaklıklarında kullanım için uygun değildir. Desen tasarımı, karla kaplı ve buzlu zeminler için tasarlanmamıştır. Hava sıcaklığının yedi derece altına indiği koşullarda herhangi bir yağış olmasa da kış lastiklerine geçiş yapılması tavsiye edilmektedir.
    
Continental Lastikleri

Test Edilmiş Güvenlik

Continental’in geliştirdiği tüm yenilikçi teknolojiler, üretimde kullanılmadan önce yoğun bir test aşamasından geçmektedir. Continental’in hem uzun zamandır bilinen hem de yeni üretim metodları en yüksek güvenlik düzeyini garanti etmektedir. Tüm Continental lastikleri, uzun yıllara yayılan Ar-Ge ve test süreçleri sonucunda geliştirilmektedir.

Continental Alman Teknolojisi

Alman Teknolojisi

Continental mühendisleri, 1904 yılında dünyanın ilk sırt desenine sahip otomobil lastiğini dünyaya tanıtmıştır. Üretimlerinde zengin deneyiminden yararlanan Continental, Alman Teknolojisi ve hassasiyeti ile yenilikçi teknolojiler geliştirmektedir.

Continental Lastikleri

Mükemmellik Hedefi

Continental’in 1871’de kuruluşundan bu yana; firmanın uzmanları, ilk sırt desenine sahip lastikten yenilikçi güvenlik sistemlerine; yol güvenliği alanında çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Continental Lastikleri, bu sayede yüksek yol tutuş ve konfor seviyeleri ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için öncelikli tercihler arasında yer almaktadır.

 

Continental Lastikleri Hakkında

Sektörün en önemli markalarından olan Continental lastikleri, Almanya’nın Hannover kentinde 1871 yılında kurulmuştur. Alman mühendisliğinin disiplin ve yenilikçi yapısını, güç ve konforu birlikte vadeden Alman otomobillerinin beklentilerini karşılamak için en iyi şekilde değerlendiren Continental, sunduğu konfor ve güvenlik kriterleri ile birçok sürücünün vazgeçilmez tercihidir. Bisiklet lastiklerinden, tır lastiklerine dek uzanan ürün gamında Continental, birçok sektörel yeniliğe de öncülük etmiştir.

Continental Lastikleri
 
Continental Lastikleri Genel Özellikleri
 • Üst düzey konfor için yumuşak ve sessiz ürün gamı
 • Kısa fren mesafeleri ile gelişmiş güvenlik
 • Dinamik sürüşe olanak tanıyan üstün manevra kabiliyeti
 • Alman mühendisliğinin Ar-Ge gücünün, lastiğe en iyi şekilde yansıtılması
 • Contidrom tesislerinde yapılan uzun mesafe testlerinde, her yeni desen farklı koşullarda fren performansı, yol tutuş performansı, yakıt tüketimi, lastik ömrü gibi konularda test edilerek piyasaya sürülmektedir.
 • İlk sırt desen tasarımlı lastiğin geliştiricisi
 • İlk çıkarılabilir jant sisteminin geliştiricisi
 • 1955 yılında kamyon ve otobüsler için hava yayı üreten ilk şirket olması, 1960 yılında seri üretimine başlanan kuşaklı lastikler
 • İlk çevre dostu lastik üreticisi
 • Zeplin kumaşından, konveyör bandına, bisiklet lastiğinden, iş makinesi lastiklerine dek uzanan geniş üretim bandı 
Continental
Neden Continental Lastikleri?

Continental, diğer lastik firmalarının aksine, otomotivin her dalında aktif bir rol oynamaktadır. Otomotiv sektöründe de birçok yeniliğe imza atan firmanın Ar-Ge çalışmaları sonucunda, günümüzün en büyük otomotiv sektörü tedarikçileri arasında ilk 5 içerisinde yer almaktadır. Fren sistemleri, aktarma organları ve şase sistemleri başta olmak üzere, otomobillerin hareketli mekanizmaları üzerinde de büyük hakimiyet sahibi olan Continental, burada edindiği deneyimle, lastik teknolojilerinin gelişimine yön vermektedir. Özellikle ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için Continental, öncelikli ve vazgeçilmez bir tercihtir.

Continental Lastik Fiyatları

Üstün alman teknolojisi ve otomotiv sektöründeki özel yeri ile faaliyetlerini sürdüren Continental marka lastiklerin çoğu, lansman sürecinde kendi segmentinin en iyisi olarak ödül almıştır. BMW ve Mercedes başta olmak üzere dünyanın beğenisini kazanan Alman otomotiv devleri tarafından da orijinal ekipman lastikleri olarak sık sık tercih edilen Continental lastik fiyatları, sunduğu kalite ve performans ile kıyaslandığında oldukça uygun rakamlarla sunulmaktadır. Ucuz Continental lastik fiyatları ile sunulan birçok binek araç lastiğinin yanı sıra, performans ve ultrayüksek performans serilerine hitap eden Premium ürünleri de bulunmaktadır. Tercih ettiği doğal kauçuk oranı yüksek ve yumuşak silika karışımı ile, uzun raf ömrü ve yüksek performans sunmakta olan Continental lastik fiyatları mutlaka değerlendirilmesi gereken alternatifler arasında yer almaktadır.

Not: Sitemizde kullanılan ürün resimleri ve teknik bilgi alanlarında, üreticiler ve yetkili distribütörler tarafından sağlanan veriler kullanılmaktadır.

Garanti Bankası
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2
-
-
3
-
-
4 + 4
-
-
5 + 4
-
-
6 + 4
-
-
7 + 4
-
-
8 + 4
-
-

Peşin Fiyatına 4 + 4 toplamda 8 Ay Taksit İmkanı!

Yapı Kredi
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2
-
-
3 + 5
-
-
4 + 5
-
-
5 + 5
-
-
6 + 5
-
-
7 + 5
-
-

Peşin Fiyatına 3 + 5 toplamda 8 Ay Taksit İmkanı!

Akbank
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2 + 2
-
-
3 + 3
-
-
4 + 4
-
-
5
-
-
6
-
-
7
-
-
8
-
-
9
-
-
10
-
-

Peşin Fiyatına 2 + 2 toplamda 4 Ay Taksit İmkanı!

Finansbank
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2 + 3
-
-
3 + 3
-
-
4 + 3
-
-
5 + 3
-
-
6 + 3
-
-
7 + 3
-
-
8 + 3
-
-
9 + 3
-
-

Finansbank ve Advantage kredi kartlarını kapsamaktadır.

T. İş Bankası
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2 + 3
-
-
3 + 3
-
-
4 + 3
-
-
5 + 3
-
-
6 + 3
-
-
7 + 3
-
-
8 + 3
-
-
9 + 3
-
-
10
-
-

300 TL ve üzeri işlemlerde 2+3 toplam 5 taksit imkanı sağlanacaktır. Daha yüksek taksit sayılarında da (toplam taksit sayısı 9'u geçmemek şartıyla) +2 taksit uygulanacaktır.

T. Halk Bankası
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2 + 2
-
-
3 + 2
-
-
4 + 2
-
-
5 + 2
-
-
6 + 2
-
-
7 + 2
-
-
8 + 2
-
-
9 + 2
-
-
10 + 2
-
-

Halk Bankası Paraf özellikli kartlarda geçerlidir.

Ziraat
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
1
-
-
2
-
-
3
-
-
4
-
-
5
-
-
6 + 2
-
-
7 + 2
-
-
8 + 2
-
-
9 + 2
-
-

Tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri 6-10 taksitli işlemlerde +2 Taksit İmkanı!

Fibabank
Taksit Sayısı
Aylık Ödeme
Toplam
3
-
-
5
-
-
6
-
-
9
-
-
12
-
-
15
-
-
18
-
-
24
-
-
36
-
-
 • Alışveriş kredisi ile ödeme seçeneği için tabloda yer alan toplam tutar ve aylık ödeme rakamları, tek ürün fiyatı üzerinden hesaplanmakta ve gösterilmektedir.
 • Ürün adedinin değişmesi ya da hizmet eklenmesi sonucu toplam sepet tutarının değişmesi durumunda, ödenecek tutarlar da değişiklik göstermektedir.
 • Peşin fiyatına 5 taksit kampanyası, sadece sepet tutarınızın toplam 4.000 TL altında olması durumunda geçerlidir.
CHEVROLET
CHEVROLET Detaylı Bilgi
Continental ContiPremiumContact 2 155/70R14 77T Ürün Yorumları (6 Adet)
Sizden Gelenler
H**** Z***
Yol Tutuş İyi
Yol tutuş ve performans çok iyiydi. 35 bin km'den sonra performansı düşmeye başlayınca değiştirdim
02.09.2020
Lastikcim.com.tr
D*** H****
aracıma uygun değil
Continentalden umduğum kadar uzun dayanmadı. 28 bin km sürdüm Sert olduğu için konforsuz. Continentalden beklenmeyen bir şey galiba arabama uygundeğil
11.01.2020
Lastikcim.com.tr
K**** S***
Uzun ömürlü, çok iyi lastik
Uzun ömürlü, çok iyi lastik. Yağmurda, virajlarda bile güven veriyor
05.07.2019
Lastikcim.com.tr
Tüm Yorumları Göster

Benzer Ürünleri İncele
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam