Yapı Kredi 7 Taksit Fırsatı! - Top Banner
Continental Logo

Continental ContiWinterContact TS 810 MO 205/60R16 92H

kategori
Benzin Icon B
Yağmur Icon C
kis

Kategori Otomobil
Marka Continental
Desen ContiWinterContact TS 810
OEM Kodu MO
Ebat 205/60R16
Mevsim Kış Lastiği
Yük Endeksi 92 (630 kg)
Hız Endeksi H (210 km/s)
Garanti 24 Ay
Stok Kodu 353349
Favorilere Ekle

Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Ücretsiz
Kargo
81 İlde
Montaj Hizmeti
Peşin Fiyatına
7 Taksit
Benzer Ürünleri İncele
B productDetail C dB

Continental ContiWinterContact TS 810 MO 205/60R16 92H Kış Lastiği

MOE = Lastiğin Mercedes marka araçlar için önerilen orijinal ekipman lastiği olduğunu ifade etmektedir. Diğer araçlar tarafından kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Continental ContiWinterContact TS 810

Continental ContiWinterContact TS 810, zorlu kış koşulları için geliştirilmiş asimetrik kış lastiği seçeneğidir. Hem yenilikçi bileşiği hem de bu özel sırt tasarımı sayesinde zorlu kış koşullarında güvenli yol tutuşu ve frenleme sağlamaktadır. Continental ContiWinterContact TS 810, yedi dereceden soğuk hava koşullarında esnekliğini koruyarak zemini iyi bir şekilde kavramaktadır. Soğuk havalarda ıslak, kuru, karlı ve buzlu zeminlerde performansını sürdürmektedir.

Continental ContiWinterContact TS 810
  
Yenilikçi Bileşik Teknolojisi
Continental ContiWinterContact TS 810 lastiklerin kauçuk bileşiğinde yeni tip bir polimer kullanılmıştır. Bu sayede kar performansından ödün vermeden ıslak zemin performansı yükselmiştir. Bileşik içerisinde yer alan ultra aktif karbon siyahı, sürüş sırasında stabiliteyi fark edilir derecede yükseltmektedir. Aynı zamanda bu özel formülasyon, esnekliğin uzun süre korunmasını sağlamaktadır. Böylece Continental ContiWinterContact TS 810 lastik ömrü de yükselmektedir.
  

Continental ContiWinterContact TS 810 Tasarım Özellikleri

Continental ContiWinterContact TS 810 Performans
Continental ContiWinterContact TS 810’un asimetrik desen tasarımı, sırt üzerinde farklı biçimde ve sayıda yer alan bloklar; karlı zeminlerde güçlü yol tutuşu sağlamaktadır. Lastiğin iç tarafında yer alan %20 oranında daha kalın kılcallar, daha çok kar depolayarak sürtünme ile birlikte çekiş gücünü arttırmaktadır.

Continental ContiWinterContact TS 810 Kar Performansı

Kılcalların iç kısmında zeminle temas sırasında tamamen kapanmalarını önleyen küçük çubuklar yer almaktadır. Bu sayede karlı zeminlerde çekiş gücü artmakta ve virajlarda daha fazla güvenlik sağlanmaktadır.

Continental ContiWinterContact TS 810 Islak Zemin Performansı

Continental ContiWinterContact TS 810’un sırtı üzerinde yer alan kanal sayısı, ebatlara göre zeminle optimum temas sağlayacak şekilde ayarlanmaktadır. Taban genişliği 225 mm ve daha fazla olan ebatlarda 4 adet kanal yer alırken geri kalan ebatlar 3 kanallı olarak üretilmektedir. Continental ContiWinterContact TS 810; geniş kanal ve olukları sayesinde tüm ebatları ile suyu en hızlı şekilde tahliye edebilmektedir. Böylelikle suda kızaklama riskini minimuma indirmektedir.

Continental ContiWinterContact TS 810’un dişleri arasındaki şeritlere ek olarak omuz bölgesinde de kar tanesi şeklinde bir diş derinliği göstergesi yer almaktadır. Dişlerin aşınması ile birlikte bu sembolün silinmesi, lastiğin artık karla kaplı zeminlerde güvenli performans sergileyemeyeceğini ve değiştirilmesi gerektiğini göstermektedir.

Continental WinterContact TS 800

Continental ContiWinterContact TS 800 kış lastiği, kompakt sınıf araçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Lastik hamuru, 7 derecenin altındaki hava sıcaklıklarında elastikiyetini korumaktadır. Continental WinterContact TS 800, 7 dereceden daha soğuk hava koşullarında; özellikle karlı ve buzlu zeminlerde üstün yol tutuş performansı, yüksek çekiş gücü ve kısa fren mesafeleri ile güvenlik sağlamaktadır. Özel tasarımlı geniş olukları, suyun hızlı tahliye edilmesi üzerinde etkili olmakta; suda kızaklama riskini minimuma indirmektedir.

Continental WinterContact TS 800 Kış Lastiği 

Continental WinterContact TS 800 Tasarım Özellikleri

Continental ContiWinterContact TS 800 Yol Tutuşu

Continental WinterContact TS 800’ün sırt blokları üzerinde yer alan petek şeklinde özel dizayna sahip olan kılcallar, düşük sıcaklıklarda kuru zeminlerde yüksek yol tutuşu sağlamak için geliştirilmiştir. Aynı zamanda virajlarda daha fazla denge sağlamakta; kuru zeminlerde manevra kabiliyetini iyileştirmektedir. 

Continental ContiWinterContact TS 800 Kanallar

Continental ContiWinterContact TS 800’ün özel dizayna sahip olukları, etkili su tahliyesi sağlayarak su birikintileri ile kaplı zeminlerde suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sağlamaktadır. Continental WinterContact TS 800, 7 dereceden daha düşük sıcaklıklarda ıslak zeminlerde de güvenli yol tutuş ve frenleme performansı sunmaktadır.

Continental ContiWinterContact TS 800 Kar Performansı

Continental ContiWinterContact TS 800’ün kompakt sırt blokları, zeminle optimum temas sağlamakta; karlı ve buzlu zeminlerde fren mesafelerini kısaltmaktadır. Continental ContiWinterContact TS 800, karlı ve buzlu zeminlerde üst düzey yol tutuş performansı sergilemektedir. Petek şeklindeki kılcallar, buzlu ve karlı virajlarda da yol tutuşunu güçlendirerek güvenliği arttırmaktadır.

Neden Continental Lastikleri?

Test Edilmiş Güvenlik

Continental’in geliştirdiği tüm yenilikçi teknolojiler, üretimde kullanılmadan önce yoğun bir test aşamasından geçmektedir. Continental’in hem uzun zamandır bilinen hem de yeni üretim metodları en yüksek güvenlik düzeyini garanti etmektedir. Tüm Continental lastikleri, uzun yıllara yayılan Ar-Ge ve test süreçleri sonucunda geliştirilmektedir.

Continental Alman Teknolojisi

Alman Teknolojisi

Continental mühendisleri, 1904 yılında dünyanın ilk sırt desenine sahip otomobil lastiğini dünyaya tanıtmıştır. Üretimlerinde zengin deneyiminden yararlanan Continental, Alman Teknolojisi ve hassasiyeti ile yenilikçi teknolojiler geliştirmektedir.

Continental Lastikleri

Mükemmellik Hedefi

Continental’in 1871’de kuruluşundan bu yana; firmanın uzmanları, ilk sırt desenine sahip lastikten yenilikçi güvenlik sistemlerine; yol güvenliği alanında çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Continental Lastikleri, bu sayede yüksek yol tutuş ve konfor seviyeleri ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için öncelikli tercihler arasında yer almaktadır.

 

Continental Lastikleri Hakkında

Sektörün en önemli markalarından olan Continental lastikleri, Almanya’nın Hannover kentinde 1871 yılında kurulmuştur. Alman mühendisliğinin disiplin ve yenilikçi yapısını, güç ve konforu birlikte vadeden Alman otomobillerinin beklentilerini karşılamak için en iyi şekilde değerlendiren Continental, sunduğu konfor ve güvenlik kriterleri ile birçok sürücünün vazgeçilmez tercihidir. Bisiklet lastiklerinden, tır lastiklerine dek uzanan ürün gamında Continental, birçok sektörel yeniliğe de öncülük etmiştir.

Continental Lastikleri
 

Continental Lastikleri Genel Özellikleri

 • Üst düzey konfor için yumuşak ve sessiz ürün gamı
 • Kısa fren mesafeleri ile gelişmiş güvenlik
 • Dinamik sürüşe olanak tanıyan üstün manevra kabiliyeti
 • Alman mühendisliğinin Ar-Ge gücünün, lastiğe en iyi şekilde yansıtılması
 • Contidrom tesislerinde yapılan uzun mesafe testlerinde, her yeni desen farklı koşullarda fren performansı, yol tutuş performansı, yakıt tüketimi, lastik ömrü gibi konularda test edilerek piyasaya sürülmektedir.
 • İlk sırt desen tasarımlı lastiğin geliştiricisi
 • İlk çıkarılabilir jant sisteminin geliştiricisi
 • 1955 yılında kamyon ve otobüsler için hava yayı üreten ilk şirket olması, 1960 yılında seri üretimine başlanan kuşaklı lastikler
 • İlk çevre dostu lastik üreticisi
 • Zeplin kumaşından, konveyör bandına, bisiklet lastiğinden, iş makinesi lastiklerine dek uzanan geniş üretim bandı 
Continental
Neden Continental Lastikleri?

Continental, diğer lastik firmalarının aksine, otomotivin her dalında aktif bir rol oynamaktadır. Otomotiv sektöründe de birçok yeniliğe imza atan firmanın Ar-Ge çalışmaları sonucunda, günümüzün en büyük otomotiv sektörü tedarikçileri arasında ilk 5 içerisinde yer almaktadır. Fren sistemleri, aktarma organları ve şase sistemleri başta olmak üzere, otomobillerin hareketli mekanizmaları üzerinde de büyük hakimiyet sahibi olan Continental, burada edindiği deneyimle, lastik teknolojilerinin gelişimine yön vermektedir. Özellikle ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için Continental, öncelikli ve vazgeçilmez bir tercihtir.

Continental Lastik Fiyatları

Üstün alman teknolojisi ve otomotiv sektöründeki özel yeri ile faaliyetlerini sürdüren Continental marka lastiklerin çoğu, lansman sürecinde kendi segmentinin en iyisi olarak ödül almıştır. BMW ve Mercedes başta olmak üzere dünyanın beğenisini kazanan Alman otomotiv devleri tarafından da orijinal ekipman lastikleri olarak sık sık tercih edilen Continental lastik fiyatları, sunduğu kalite ve performans ile kıyaslandığında oldukça uygun rakamlarla sunulmaktadır. Ucuz Continental lastik fiyatları ile sunulan birçok binek araç lastiğinin yanı sıra, performans ve ultrayüksek performans serilerine hitap eden Premium ürünleri de bulunmaktadır. Tercih ettiği doğal kauçuk oranı yüksek ve yumuşak silika karışımı ile, uzun raf ömrü ve yüksek performans sunmakta olan Continental lastik fiyatları mutlaka değerlendirilmesi gereken alternatifler arasında yer almaktadır.

Not: Sitemizde kullanılan ürün resimleri ve teknik bilgi alanlarında, üreticiler ve yetkili distribütörler tarafından sağlanan veriler kullanılmaktadır.

Garanti Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 - -
3 + 3 - -
4 + 3 - -
5 + 3 - -
6 + 3 - -
7 - -
8 - -
9 - -
10 - -
11 - -
12 - -

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Yapı Kredi
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 + 5 - -
3 + 5 - -
4 + 5 - -
5 + 5 - -
6 + 5 - -
7 + 5 - -
8 - -

Peşin Fiyatını 7 Taksit İmkanı !

Akbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 + 2 - -
3 + 3 - -
4 + 4 - -
5 + 4 - -
6 + 4 - -
7 + 4 - -
8 + 4 - -
9 - -
10 - -
11 - -

Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı!

T. İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 + 4 - -
3 + 4 - -
4 + 4 - -
5 + 4 - -
6 + 4 - -
7 + 4 - -
8 + 4 - -
9 - -
10 - -
11 - -
12 - -

Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı!

 

T. Halk Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 + 2 - -
3 + 2 - -
4 + 2 - -
5 + 2 - -
6 + 2 - -
7 + 2 - -
8 + 2 - -
9 + 2 - -
10 + 2 - -
11 - -
12 - -

Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı!

Kuveyt Türk
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 + 3 - -
3 + 3 - -
4 + 3 - -
5 + 3 - -
6 + 3 - -
7 + 3 - -
8 + 3 - -
9 + 3 - -
10 - -
11 - -
12 - -

Peşin Fiyatına 5 Taksit İmkanı !

Ziraat
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 + 2 - -
7 + 2 - -
8 + 2 - -
9 + 2 - -
10 + 2 - -

Peşin fiyatına 2 taksit imkanı !

Finansbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Fibabank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -
 • Fibabank'ın yeni müşterilerine özel Faizsiz ve Masrafsız 5 ay 5.000 TL ye kadar alışveriş kredisi.
 • Alış Giriş Kredisi 500 TL - 50.000 TL arasındaki alışverişlerde geçerlidir.
 •  15/11/2023 Tarihli BDDK kararı gereğince online alışverişe ilişkin almış olduğunuz kredinize ilgili banka tarafından 1000’de 5 oranında “kredi tahsis ücreti” yansıtılacak olup, kredi vadenize eşit taksitler halinde bölünerek taksit tutarınıza yansıtılacakır”
Garanti
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -
 • Garanti Alışveriş Kredisi, 750 TL - 80.000 TL arasındaki alışverişlerde geçerlidir.
Türkiye Finans
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -

 • 1000 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
Paycell
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -

 • Alışveriş Kredisi faiz oranı 12 ay'a kadar % 4.29 15 ay -36 ay arası %4,49 . Üst limit 100.000 TL'dir.
 • 500 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -
 • Alışveriş Kredisi faiz oranı % 4.50 ve maksimum vade 36 aydır. Üst limit 150.000 TL'dir.
 • Taksitli Ek Hesap faiz oranı % 4,42, maksimum vade 12 aydır.Üst limit 150.000 TL'dir.
 • 500 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
 • Kredi kullanımı banka müşterilerine özeldir.
Vakıfbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -
 • Alışveriş Kredisi faiz oranı % 4,19 ve maksimum vade 36 aydır. Üst limit 25.000 TL'dir.
 • 3-36 ay arası taksit yapılmaktadır.
 • 750 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
 • Kredi kullanımı banka müşterilerine özeldir.
Kuveyttürk
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
15 - -
18 - -
24 - -
36 - -

 • 0-50.000 TL: maksimum 36 ay vade
 • 50.001-100.000 TL: maksimum 24 ay vade
 • 100.000 TL üzeri: maksimum 12 ay vade uygulanacaktır.
 • Alışveriş kredisi ile ödeme seçeneği için tabloda yer alan toplam tutar ve aylık ödeme rakamları, tek ürün fiyatı üzerinden hesaplanmakta ve gösterilmektedir.
 • Ürün adedinin değişmesi ya da hizmet eklenmesi sonucu toplam sepet tutarının değişmesi durumunda, ödenecek tutarlar da değişiklik göstermektedir.
VOLKSWAGEN
VOLKSWAGEN Detaylı Bilgi
RENAULT
RENAULT Detaylı Bilgi
MERCEDES
MERCEDES Detaylı Bilgi
CHEVROLET
CHEVROLET Detaylı Bilgi
PEUGEOT
PEUGEOT Detaylı Bilgi
MITSUBISHI
MITSUBISHI Detaylı Bilgi
CITROEN
CITROEN Detaylı Bilgi
HYUNDAI
HYUNDAI Detaylı Bilgi
SSANGYONG
SSANGYONG Detaylı Bilgi
ALFA ROMEO
ALFA ROMEO Detaylı Bilgi
Continental ContiWinterContact TS 810 MO 205/60R16 92H Ürün Yorumları (0 Adet)
İlk Yorumu Siz Yapın!
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”.
Çerez Yönetimi Tamam