Yaz Lastiği Festivali -Top Bar Desktop
Continental Logo

Continental EcoContact 6 215/60R17 96H

kategori
Benzin Icon A
Yağmur Icon A
Sound Icon 71
yaz

Kategori 4x4 & SUV
Marka Continental
Desen EcoContact 6 (Otoyol)
Ebat 215/60R17
Mevsim Yaz Lastiği
Yük Endeksi 96 (710 kg)
Hız Endeksi H (210 km/s)
Garanti 24 Ay
Stok Kodu 358794A24
Favorilere Ekle

Ekstra İndirim
%12
4.933 TL
4.330 TL
Üretim Tarihi :
Sepete Ekle
Ayda 292 TL'den Başlayan Alışveriş Kredisi
Kredi Kartına Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı
Stok Adedi : +12
Ücretsiz
Kargo
81 İlde
Montaj Hizmeti
Peşin Fiyatına
6 Taksit
A productDetail A 71dB

Continental EcoContact 6 215/60R17 96H Yaz Lastiği

Continental EcoContact 6 lastiklerin kanal sayısı ebatlara göre değişkenlik göstermektedir. Taban genişliği 195 mm ve altında olan ebatlar üç kanallı olarak üretilmektedir. Birçok premium üreticinin uyguladığı bu yöntemle ebatlara göre hem ıslak zemin performansı hem de zeminle temas optimize edilmektedir. Lastik ıslak zemin performansı için kanal sayısı değil lastik etiket değerleri baz alınmalıdır.
 

Continental EcoContact 6

Alman Mühendisliğinin Getirdiği Yeni Standart!
Yazın her yol koşulunda daha fazla güvenlik ve daha az yakıt tüketimi.

Neden Continental EcoContact 6?

 • Gelişmiş özelliklere sahip bileşikte etkin silika dağılımıyla maksimum yakıt verimliliği
 • Green Chili™ 2.0 isimli lastik hamur teknolojisi sayesinde daha yüksek kilometre performansı
 • Yeni nesil sırt desen tasarımıyla optimum temas yüzeyi ve yüksek manevra kâbiliyeti
 • Continental’in “Eco” lastik serisindeki en yeni ve en gelişmiş bileşik teknolojisi: Yeni nesil GreenChili!

Continental EcoContact 5 ile Farkı Nedir?

 • Islak zeminde %6 daha iyi fren performansı
 • Kuru zeminde %2 daha iyi frenleme
 • %7 daha iyi manevra kabiliyeti
 • %20 daha fazla kilometre ömrü
 • %15 daha düşük dönme direnci

Continental EcoContact 6 Yaz Lastiği

Continental EcoContact 6 Test Sonucu: Tavsiye Edilir

Moove Dergisi (Auto Motor und Sport dergisinin yeni mobilite podcast dergisi) 03/2019 sayısında “Premium ve Eco Yaz Lastiği Testi” sonuçlarını yayınladı. Bu testte ağırlıklı olarak lastiklerin “güvenlik” özellikleri dikkate alındı.

AMS Continental EcoContact 6 Değerlendirme

+ Düşük yuvarlanma direnci

+Yüksek sürüş menzili

+Kuru zeminde tatmin edici sürüş dinamikleri

+Islak zeminde güvenli fren performansı

-Islak zemin manevra testinde düşük denge ve yük değişimlerine duyarlılık.

-Suda kızaklama güvenliği daha iyi olabilirdi.

Continental EcoContact 6 Test Sonuçları

Test Aracı: VW e-Golf

Bu test, Avrupalı bir dergi tarafından elektrikli otomobil ile gerçekleştirilen ilk lastik testi olma özelliği taşımaktadır.

Test Yeri: Almanya

Moove (AMS) tarafından Almanya Jeversen Contidrom Pisti’nde hem kuru hem ıslak zemin testleri gerçekleştirildi. 

Test Edilen Lastik Ölçüleri: 205/55 R16 91 V, 225/45 R 17 94 W, 155/70 R 19 84 Q

Test edilen ana ebat 205/55 R 16 idi. 225/45 R 17 lastikler, Golf'ün genel geniş tabanlı alternatifi olarak eklendi. Dergi, konsept lastik olarak BMW i3'te kullanılan dar ve uzun 155/70 R 19 lastikleri de dâhil etti. Ancak bu ebat, VW e-Golf için çok uzun olduğundan sonuçlar değerlendirmeye alınmadı.

Continental Aracınızı Yüksek Teknolojiyle Buluşturuyor

Continental EcoContact 6 Özellikleri

Continental EcoContact 6 Kilometre

1- Bütçe Dostu Performans: Daha Az Yakıt ile Daha Çok Yol

Continental EcoContact 6, markanın“EcoContact” serisindeki diğer lastikler gibi düşük yuvarlanma direnci sağlama odaklı geliştirilmiştir. Bu sayede daha az yakıt tüketimi ve daha uzun kilometre ömrü özellikleriyle öne çıkmaktadır. Kauçuk bileşiğindeki partiküllerin dağılımını her ebat için dengeleyen silika karışımlı hamura ve gelişmiş desen tasarımına sahiptir. Bu sayede optimum yol tutuş performansı ve güvenlik sağlamanın yanında yakıt verimliliğini optimize etmektedir.

Daha Fazla Öğrenin

Continental EcoContact 6 lastiklerin yüksek teknoloji ürünü bileşiği, silika ve kauçuk arasında sağlam bir bağlantı sağlamaktadır. Bu da lastiğin değişen yol koşullarına en iyi şekilde uyum sağlamasına imkân tanımaktadır. Sonuç olarak dönme direncinin düşmesi ile yakıt verimliliği optimize edilmektedir.

Continental EcoContact 6 Green Chili Teknolojisi

2-Optimum Yol Tutuş Performansı ve Manevra Kabiliyeti

Continental EcoContact 6 deseni, kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Sürücülerin en önemli beklentisinin güvenlik olduğu bilinci ile geliştirilen Continental EcoContact 6, kuru ve ıslak zemin performansı arasında mükemmel bir denge kurmaktadır. Viraj alma ve frenleme gibi yol tutuşunun daha önemli hâle geldiği koşullarda; şerit değişimi gibi manevra durumlarında güvenliği arttırmaktadır.

Daha Fazla Öğrenin

Continental EcoContact 6, ıslak ve kuru zemin performansı arasında mükemmel denge sağlayan “terzi işi” desene sahiptir. Lastik sırtı üzerindeki asimetrik kesitli bloklar ve  özel açılı kılcallar, zeminle kesintisiz temas sağlamaktadır. Bu da doğal olarak daha iyi manevra kabiliyeti ve daha güçlü yol tutuşu anlamına gelir. Sırt deseninin iki tarafı birbirinden farklı olacak şekilde tasarlanan lastikler, asimetrik lastik olarak adlandırılmaktadır. Asimetrik yaz lastiği desenleri ile amaçlanan aynı anda hem ıslak hem kuru zemin performansını optimize etmek ve viraj performansı ile manevra kabiliyetini geliştirmektir.

3- Green Chili 2.0 Hamur Teknolojisi ile Yüksek Kilometre Ömrü

Continental EcoContact 6 Manevra Kabiliyeti

Sadece küçük bir dünya turu!

Continental tarafından geliştirilen Green Chili 2.0 hamur bileşiği teknolojisi, lastik ömrü boyunca aşınma hızının yavaşlatılmasına odaklı geliştirilmiştir. Bu da Continental EcoContact 6 lastiklere daha fazla kilometre ömrü kazandırmaktadır.

Continental EcoContact 6 Yakıt Tüketimi

Daha Fazla Öğren

Green ChiliTM 2.0 teknolojisine sahip hamur, değişen koşullarda zemine mükemmel şekilde adapte olmakta, böylece lastik sırtı daha yavaş aşınmaktadır. Sonuç olarak Continental EcoContact 6, uzun süre yeterli diş derinliğine sahip olmakta ve performansını korumaktadır. Bileşik teknolojisinin yanında oval kenarlara sahip sırt blokları da lastiğin hızlı deforme olmasının önüne geçmekte, aynı zamanda yol tutuşunu güçlendirmektedir.

Continental EcoContact 6 Islak Zemin Performansı

Continental EcoContact 6 Islak Zemin Performansı

AB Lastik Etiketi’nde Islak Zeminde Frenleme performansı A ‘dan G’ye kadar sınıflandırılmaktadır. Bu değer, ortalama 80 km hızla ilerlemekte olan bir otomobilin, ıslak zeminde fren yaptığı noktadan, durma noktasına kadar olan mesafeyi belirtmektedir. Continental EcoContact 6 ıslak zemin performansı etiket değeri A ve B olarak onaylanmıştır. Islak zemin performansı B kategorisinda olan lastikler ile C kategorisinde olanlar arasında yaklaşık 4 metrelik fren mesafesi farkı bulunmaktadır. Lastiğin ıslak zeminde fren mesafesinin kısa olması, yol tutuşunun da yüksek olduğunu göstermektedir.

Continental EcoContact 6 Bileşik

Continental EcoContact 6 Ses Seviyesi

Lastik etiketinde gürültü seviyesi, bir lastiğin dışarıya verdiği gürültünün desibel cinsinden ölçülmesi ile belirlenmektedir. Continental EcoContact 6 yaz lastiğinin lastik hamuru ve desen tasarımı, daha sessiz ve konforlu bir ürün elde edebilmek için geliştirilmiştir. Doğal kauçuk oranı yüksek, yumuşak hamura sahip lastiklere sahip olan Continental, yüksek yol tutuşunun yanında konfor sağlayan ürünleri ile öne çıkmaktadır.

Continental EcoContact 6 Yakıt Tüketimi

Continental EcoContact 6 Yakıt Verimliliği

Bir otomobilin yakıt tüketimi üzerinde, lastikler %20’ye kadar etkili olabilmektedir. Yakıt verimliliğini ön planda tutan lastikler, daha düşük CO2 emisyonu sunmakta olan, doğa dostu ürünlerdir. Lastiğin hareketi esnasında oluşan enerji kaybı, ürünün yuvarlanma direncine bağlıdır. Yuvarlanma direnci düşük ürünlerde, enerji kaybı ve yakıt tüketimi de o kadar azalmaktadır. A sınıfı lastikler ile G sınıfı lastikler arasında yakıt tüketimi her 1000 KM ‘de 6 LT kadar fark etmektedir. Yakıt Verimliliği kategorisinde yüksek etiket değerlerine sahip olan Continental EcoContact 6, düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tüketimini ve doğaya salınan CO2 emisyonu oranını önemli ölçüde azaltmaktadır.

Neden Continental Lastikleri?

Test Edilmiş Güvenlik

Continental’in geliştirdiği tüm yenilikçi teknolojiler, üretimde kullanılmadan önce yoğun bir test aşamasından geçmektedir. Continental’in hem uzun zamandır bilinen hem de yeni üretim metodları en yüksek güvenlik düzeyini garanti etmektedir. Tüm Continental lastikleri, uzun yıllara yayılan Ar-Ge ve test süreçleri sonucunda geliştirilmektedir.

Continental Alman Teknolojisi

Alman Teknolojisi

Continental mühendisleri, 1904 yılında dünyanın ilk sırt desenine sahip otomobil lastiğini dünyaya tanıtmıştır. Üretimlerinde zengin deneyiminden yararlanan Continental, Alman Teknolojisi ve hassasiyeti ile yenilikçi teknolojiler geliştirmektedir.

Continental Lastikleri

Mükemmellik Hedefi

Continental’in 1871’de kuruluşundan bu yana; firmanın uzmanları, ilk sırt desenine sahip lastikten yenilikçi güvenlik sistemlerine; yol güvenliği alanında çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Continental Lastikleri, bu sayede yüksek yol tutuş ve konfor seviyeleri ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için öncelikli tercihler arasında yer almaktadır.

 

Continental Lastikleri Hakkında

Sektörün en önemli markalarından olan Continental lastikleri, Almanya’nın Hannover kentinde 1871 yılında kurulmuştur. Alman mühendisliğinin disiplin ve yenilikçi yapısını, güç ve konforu birlikte vadeden Alman otomobillerinin beklentilerini karşılamak için en iyi şekilde değerlendiren Continental, sunduğu konfor ve güvenlik kriterleri ile birçok sürücünün vazgeçilmez tercihidir. Bisiklet lastiklerinden, tır lastiklerine dek uzanan ürün gamında Continental, birçok sektörel yeniliğe de öncülük etmiştir.

Continental Lastikleri
 

Continental Lastikleri Genel Özellikleri

 • Üst düzey konfor için yumuşak ve sessiz ürün gamı
 • Kısa fren mesafeleri ile gelişmiş güvenlik
 • Dinamik sürüşe olanak tanıyan üstün manevra kabiliyeti
 • Alman mühendisliğinin Ar-Ge gücünün, lastiğe en iyi şekilde yansıtılması
 • Contidrom tesislerinde yapılan uzun mesafe testlerinde, her yeni desen farklı koşullarda fren performansı, yol tutuş performansı, yakıt tüketimi, lastik ömrü gibi konularda test edilerek piyasaya sürülmektedir.
 • İlk sırt desen tasarımlı lastiğin geliştiricisi
 • İlk çıkarılabilir jant sisteminin geliştiricisi
 • 1955 yılında kamyon ve otobüsler için hava yayı üreten ilk şirket olması, 1960 yılında seri üretimine başlanan kuşaklı lastikler
 • İlk çevre dostu lastik üreticisi
 • Zeplin kumaşından, konveyör bandına, bisiklet lastiğinden, iş makinesi lastiklerine dek uzanan geniş üretim bandı 
Continental
Neden Continental Lastikleri?

Continental, diğer lastik firmalarının aksine, otomotivin her dalında aktif bir rol oynamaktadır. Otomotiv sektöründe de birçok yeniliğe imza atan firmanın Ar-Ge çalışmaları sonucunda, günümüzün en büyük otomotiv sektörü tedarikçileri arasında ilk 5 içerisinde yer almaktadır. Fren sistemleri, aktarma organları ve şase sistemleri başta olmak üzere, otomobillerin hareketli mekanizmaları üzerinde de büyük hakimiyet sahibi olan Continental, burada edindiği deneyimle, lastik teknolojilerinin gelişimine yön vermektedir. Özellikle ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için Continental, öncelikli ve vazgeçilmez bir tercihtir.

Continental Lastik Fiyatları

Üstün alman teknolojisi ve otomotiv sektöründeki özel yeri ile faaliyetlerini sürdüren Continental marka lastiklerin çoğu, lansman sürecinde kendi segmentinin en iyisi olarak ödül almıştır. BMW ve Mercedes başta olmak üzere dünyanın beğenisini kazanan Alman otomotiv devleri tarafından da orijinal ekipman lastikleri olarak sık sık tercih edilen Continental lastik fiyatları, sunduğu kalite ve performans ile kıyaslandığında oldukça uygun rakamlarla sunulmaktadır. Ucuz Continental lastik fiyatları ile sunulan birçok binek araç lastiğinin yanı sıra, performans ve ultrayüksek performans serilerine hitap eden Premium ürünleri de bulunmaktadır. Tercih ettiği doğal kauçuk oranı yüksek ve yumuşak silika karışımı ile, uzun raf ömrü ve yüksek performans sunmakta olan Continental lastik fiyatları mutlaka değerlendirilmesi gereken alternatifler arasında yer almaktadır.

Not: Sitemizde kullanılan ürün resimleri ve teknik bilgi alanlarında, üreticiler ve yetkili distribütörler tarafından sağlanan veriler kullanılmaktadır.

Garanti Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 4.330 TL 4.330 TL
2 2.165 TL 4.330 TL
3 1.523 TL 4.568 TL
4 1.164 TL 4.655 TL
5 948 TL 4.741 TL
6 801 TL 4.806 TL
7 699 TL 4.893 TL
8 620 TL 4.958 TL
9 560 TL 5.044 TL
10 513 TL 5.131 TL
11 476 TL 5.239 TL
12 444 TL 5.326 TL

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Yapı Kredi
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 4.330 TL 4.330 TL
2 2.165 TL 4.330 TL
3 1.443 TL 4.330 TL
4 1.083 TL 4.330 TL
5 866 TL 4.330 TL
6 722 TL 4.330 TL
7 699 TL 4.893 TL
8 622 TL 4.980 TL
9 560 TL 5.044 TL
10 515 TL 5.153 TL

Peşin Fiyatını 6 Taksit İmkanı !

Akbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 4.330 TL 4.330 TL
2 2.165 TL 4.330 TL
3 1.523 TL 4.568 TL
4 1.164 TL 4.655 TL
5 944 TL 4.720 TL
6 801 TL 4.806 TL
7 696 TL 4.871 TL
8 620 TL 4.958 TL
9 560 TL 5.044 TL
10 513 TL 5.131 TL
11 476 TL 5.239 TL

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

T. İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 4.330 TL 4.330 TL
2 2.165 TL 4.330 TL
3 1.443 TL 4.330 TL
4 1.083 TL 4.330 TL
5 866 TL 4.330 TL
6 722 TL 4.330 TL
7 699 TL 4.893 TL
8 622 TL 4.980 TL
9 558 TL 5.023 TL
10 513 TL 5.131 TL
11 472 TL 5.196 TL
12 444 TL 5.326 TL

Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı!

 

T. Halk Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 4.330 TL 4.330 TL
2 2.165 TL 4.330 TL
3 1.523 TL 4.568 TL
4 1.164 TL 4.655 TL
5 948 TL 4.741 TL
6 801 TL 4.806 TL
7 699 TL 4.893 TL
8 622 TL 4.980 TL
9 560 TL 5.044 TL
10 513 TL 5.131 TL
11 474 TL 5.218 TL
12 444 TL 5.326 TL

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Kuveyt Türk
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 4.330 TL 4.330 TL
2 2.165 TL 4.330 TL
3 1.501 TL 4.503 TL
4 1.147 TL 4.590 TL
5 931 TL 4.655 TL
6 787 TL 4.720 TL
7 687 TL 4.806 TL
8 612 TL 4.893 TL
9 551 TL 4.958 TL
10 504 TL 5.044 TL
11 464 TL 5.109 TL
12 433 TL 5.196 TL

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı !

Ziraat
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 4.330 TL 4.330 TL
2 2.165 TL 4.330 TL
3 1.516 TL 4.547 TL
4 1.158 TL 4.633 TL
5 944 TL 4.720 TL
6 801 TL 4.806 TL
7 696 TL 4.871 TL
8 620 TL 4.958 TL
9 563 TL 5.066 TL
10 511 TL 5.109 TL

Peşin fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Finansbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 4.330 TL 4.330 TL
2 2.165 TL 4.330 TL
3 1.530 TL 4.590 TL
4 1.169 TL 4.676 TL
5 953 TL 4.763 TL
6 801 TL 4.806 TL
7 699 TL 4.893 TL
8 628 TL 5.023 TL
9 568 TL 5.109 TL

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Fibabank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
6 789 TL 4.732 TL
9 546 TL 4.912 TL
12 425 TL 5.096 TL
15 352 TL 5.284 TL
18 - -
24 - -
36 - -
 • Fibabank'ın yeni müşterilerine özel Faizsiz ve Masrafsız 5 ay 5.000 TL ye kadar alışveriş kredisi.
 • Alış Giriş Kredisi 500 TL - 50.000 TL arasındaki alışverişlerde geçerlidir.
 •  15/11/2023 Tarihli BDDK kararı gereğince online alışverişe ilişkin almış olduğunuz kredinize ilgili banka tarafından 1000’de 5 oranında “kredi tahsis ücreti” yansıtılacak olup, kredi vadenize eşit taksitler halinde bölünerek taksit tutarınıza yansıtılacakır”
Garanti
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 1.622 TL 4.867 TL
5 1.030 TL 5.151 TL
6 883 TL 5.297 TL
9 639 TL 5.750 TL
12 519 TL 6.226 TL
15 446 TL 6.690 TL
18 400 TL 7.202 TL
24 345 TL 8.285 TL
36 292 TL 10.521 TL
 • Garanti Alışveriş Kredisi, 750 TL - 80.000 TL arasındaki alışverişlerde geçerlidir.
Türkiye Finans
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 894 TL 5.364 TL
9 - -
12 534 TL 6.409 TL
15 - -
18 - -
24 365 TL 8.758 TL
36 318 TL 11.456 TL

 • 1000 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
Paycell
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 1.650 TL 4.950 TL
5 - -
6 909 TL 5.452 TL
9 665 TL 5.983 TL
12 545 TL 6.544 TL
15 476 TL 7.134 TL
18 431 TL 7.752 TL
24 378 TL 9.066 TL
36 332 TL 11.968 TL

 •  Üst limit 100.000 TL'dir.
 • 500 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 1.635 TL 4.904 TL
5 1.042 TL 5.208 TL
6 894 TL 5.364 TL
9 650 TL 5.852 TL
12 530 TL 6.364 TL
15 460 TL 6.902 TL
18 415 TL 7.464 TL
24 361 TL 8.657 TL
36 314 TL 11.287 TL
 • Alışveriş Kredisi faiz oranı % 4,99 ve maksimum vade 36 aydır. Üst limit 150.000 TL'dir.
 • 100.000 TL’ye kadar 24 ay ve 100.000 TL üzeri için de 12 ay vadededir
 • Taksitli Ek Hesap faiz oranı % 4,99 maksimum vade 12 aydır.Üst limit 150.000 TL'dir.
 • 500 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
 • Kredi kullanımı banka müşterilerine özeldir.
Vakıfbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 1.660 TL 4.980 TL
5 1.065 TL 5.327 TL
6 918 TL 5.506 TL
9 674 TL 6.066 TL
12 555 TL 6.658 TL
15 485 TL 7.281 TL
18 441 TL 7.935 TL
24 389 TL 9.326 TL
36 344 TL 12.400 TL
 • Alışveriş Kredisi faiz oranı % 5,64 ve maksimum vade 36 aydır. Üst limit 25.000 TL'dir.
 • 3-36 ay arası taksit yapılmaktadır.
 • 750 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
 • Kredi kullanımı banka müşterilerine özeldir.
Kuveyttürk
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 1.641 TL 4.922 TL
5 1.047 TL 5.237 TL
6 900 TL 5.399 TL
9 656 TL 5.904 TL
12 536 TL 6.436 TL
15 466 TL 6.994 TL
18 421 TL 7.579 TL
24 367 TL 8.819 TL
36 321 TL 11.557 TL

 • 0-50.000 TL: maksimum 36 ay vade
 • 50.001-100.000 TL: maksimum 24 ay vade
 • 100.000 TL üzeri: maksimum 12 ay vade uygulanacaktır.
 • Alışveriş kredisi ile ödeme seçeneği için tabloda yer alan toplam tutar ve aylık ödeme rakamları, tek ürün fiyatı üzerinden hesaplanmakta ve gösterilmektedir.
 • Ürün adedinin değişmesi ya da hizmet eklenmesi sonucu toplam sepet tutarının değişmesi durumunda, ödenecek tutarlar da değişiklik göstermektedir.
RENAULT
RENAULT Detaylı Bilgi
VOLKSWAGEN
VOLKSWAGEN Detaylı Bilgi
HYUNDAI
HYUNDAI Detaylı Bilgi
PEUGEOT
PEUGEOT Detaylı Bilgi
MITSUBISHI
MITSUBISHI Detaylı Bilgi
MERCEDES
MERCEDES Detaylı Bilgi
CITROEN
CITROEN Detaylı Bilgi
INFINITI
INFINITI Detaylı Bilgi
Continental EcoContact 6 215/60R17 96H Ürün Yorumları (35 Adet)
Benzer Ürünleri İncele
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”.
Çerez Yönetimi Tamam