Yapı Kredi 7 Taksit Fırsatı! - Top Banner
Continental Logo

Continental EcoContact 6 VOL 235/45R19 99V XL

kategori
Benzin Icon A
Yağmur Icon A
Sound Icon 72
yaz

Kategori 4x4 & SUV
Marka Continental
Desen EcoContact 6 (Otoyol)
OEM Kodu VOL
Ebat 235/45R19
Mevsim Yaz Lastiği
Yük Endeksi 99 (775 kg)
Hız Endeksi V (240 km/s)
Garanti 24 Ay
Stok Kodu 358546A23
Favorilere Ekle

7.872 TL
Üretim Tarihi :
Sepete Ekle
Ayda 454 TL'den Başlayan Alışveriş Kredisi
Kredi Kartına Peşin Fiyatına 7 Taksit İmkanı
Stok Adedi : 7
Ücretsiz
Kargo
81 İlde
Montaj Hizmeti
Peşin Fiyatına
7 Taksit
A productDetail A 72dB

Continental EcoContact 6 VOL 235/45R19 99V XL Yaz Lastiği

Continental EcoContact 6 lastiklerin kanal sayısı ebatlara göre değişkenlik göstermektedir. Taban genişliği 195 mm ve altında olan ebatlar üç kanallı olarak üretilmektedir. Birçok premium üreticinin uyguladığı bu yöntemle ebatlara göre hem ıslak zemin performansı hem de zeminle temas optimize edilmektedir. Lastik ıslak zemin performansı için kanal sayısı değil lastik etiket değerleri baz alınmalıdır.
 

Continental EcoContact 6

Alman Mühendisliğinin Getirdiği Yeni Standart!
Yazın her yol koşulunda daha fazla güvenlik ve daha az yakıt tüketimi.

Neden Continental EcoContact 6?

 • Gelişmiş özelliklere sahip bileşikte etkin silika dağılımıyla maksimum yakıt verimliliği
 • Green Chili™ 2.0 isimli lastik hamur teknolojisi sayesinde daha yüksek kilometre performansı
 • Yeni nesil sırt desen tasarımıyla optimum temas yüzeyi ve yüksek manevra kâbiliyeti
 • Continental’in “Eco” lastik serisindeki en yeni ve en gelişmiş bileşik teknolojisi: Yeni nesil GreenChili!

Continental EcoContact 5 ile Farkı Nedir?

 • Islak zeminde %6 daha iyi fren performansı
 • Kuru zeminde %2 daha iyi frenleme
 • %7 daha iyi manevra kabiliyeti
 • %20 daha fazla kilometre ömrü
 • %15 daha düşük dönme direnci

Continental EcoContact 6 Yaz Lastiği

Continental EcoContact 6 Test Sonucu: Tavsiye Edilir

Moove Dergisi (Auto Motor und Sport dergisinin yeni mobilite podcast dergisi) 03/2019 sayısında “Premium ve Eco Yaz Lastiği Testi” sonuçlarını yayınladı. Bu testte ağırlıklı olarak lastiklerin “güvenlik” özellikleri dikkate alındı.

AMS Continental EcoContact 6 Değerlendirme

+ Düşük yuvarlanma direnci

+Yüksek sürüş menzili

+Kuru zeminde tatmin edici sürüş dinamikleri

+Islak zeminde güvenli fren performansı

-Islak zemin manevra testinde düşük denge ve yük değişimlerine duyarlılık.

-Suda kızaklama güvenliği daha iyi olabilirdi.

Continental EcoContact 6 Test Sonuçları

Test Aracı: VW e-Golf

Bu test, Avrupalı bir dergi tarafından elektrikli otomobil ile gerçekleştirilen ilk lastik testi olma özelliği taşımaktadır.

Test Yeri: Almanya

Moove (AMS) tarafından Almanya Jeversen Contidrom Pisti’nde hem kuru hem ıslak zemin testleri gerçekleştirildi. 

Test Edilen Lastik Ölçüleri: 205/55 R16 91 V, 225/45 R 17 94 W, 155/70 R 19 84 Q

Test edilen ana ebat 205/55 R 16 idi. 225/45 R 17 lastikler, Golf'ün genel geniş tabanlı alternatifi olarak eklendi. Dergi, konsept lastik olarak BMW i3'te kullanılan dar ve uzun 155/70 R 19 lastikleri de dâhil etti. Ancak bu ebat, VW e-Golf için çok uzun olduğundan sonuçlar değerlendirmeye alınmadı.

Continental Aracınızı Yüksek Teknolojiyle Buluşturuyor

Continental EcoContact 6 Özellikleri

Continental EcoContact 6 Kilometre

1- Bütçe Dostu Performans: Daha Az Yakıt ile Daha Çok Yol

Continental EcoContact 6, markanın“EcoContact” serisindeki diğer lastikler gibi düşük yuvarlanma direnci sağlama odaklı geliştirilmiştir. Bu sayede daha az yakıt tüketimi ve daha uzun kilometre ömrü özellikleriyle öne çıkmaktadır. Kauçuk bileşiğindeki partiküllerin dağılımını her ebat için dengeleyen silika karışımlı hamura ve gelişmiş desen tasarımına sahiptir. Bu sayede optimum yol tutuş performansı ve güvenlik sağlamanın yanında yakıt verimliliğini optimize etmektedir.

Daha Fazla Öğrenin

Continental EcoContact 6 lastiklerin yüksek teknoloji ürünü bileşiği, silika ve kauçuk arasında sağlam bir bağlantı sağlamaktadır. Bu da lastiğin değişen yol koşullarına en iyi şekilde uyum sağlamasına imkân tanımaktadır. Sonuç olarak dönme direncinin düşmesi ile yakıt verimliliği optimize edilmektedir.

Continental EcoContact 6 Green Chili Teknolojisi

2-Optimum Yol Tutuş Performansı ve Manevra Kabiliyeti

Continental EcoContact 6 deseni, kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Sürücülerin en önemli beklentisinin güvenlik olduğu bilinci ile geliştirilen Continental EcoContact 6, kuru ve ıslak zemin performansı arasında mükemmel bir denge kurmaktadır. Viraj alma ve frenleme gibi yol tutuşunun daha önemli hâle geldiği koşullarda; şerit değişimi gibi manevra durumlarında güvenliği arttırmaktadır.

Daha Fazla Öğrenin

Continental EcoContact 6, ıslak ve kuru zemin performansı arasında mükemmel denge sağlayan “terzi işi” desene sahiptir. Lastik sırtı üzerindeki asimetrik kesitli bloklar ve  özel açılı kılcallar, zeminle kesintisiz temas sağlamaktadır. Bu da doğal olarak daha iyi manevra kabiliyeti ve daha güçlü yol tutuşu anlamına gelir. Sırt deseninin iki tarafı birbirinden farklı olacak şekilde tasarlanan lastikler, asimetrik lastik olarak adlandırılmaktadır. Asimetrik yaz lastiği desenleri ile amaçlanan aynı anda hem ıslak hem kuru zemin performansını optimize etmek ve viraj performansı ile manevra kabiliyetini geliştirmektir.

3- Green Chili 2.0 Hamur Teknolojisi ile Yüksek Kilometre Ömrü

Continental EcoContact 6 Manevra Kabiliyeti

Sadece küçük bir dünya turu!

Continental tarafından geliştirilen Green Chili 2.0 hamur bileşiği teknolojisi, lastik ömrü boyunca aşınma hızının yavaşlatılmasına odaklı geliştirilmiştir. Bu da Continental EcoContact 6 lastiklere daha fazla kilometre ömrü kazandırmaktadır.

Continental EcoContact 6 Yakıt Tüketimi

Daha Fazla Öğren

Green ChiliTM 2.0 teknolojisine sahip hamur, değişen koşullarda zemine mükemmel şekilde adapte olmakta, böylece lastik sırtı daha yavaş aşınmaktadır. Sonuç olarak Continental EcoContact 6, uzun süre yeterli diş derinliğine sahip olmakta ve performansını korumaktadır. Bileşik teknolojisinin yanında oval kenarlara sahip sırt blokları da lastiğin hızlı deforme olmasının önüne geçmekte, aynı zamanda yol tutuşunu güçlendirmektedir.

Continental EcoContact 6 Islak Zemin Performansı

Continental EcoContact 6 Islak Zemin Performansı

AB Lastik Etiketi’nde Islak Zeminde Frenleme performansı A ‘dan G’ye kadar sınıflandırılmaktadır. Bu değer, ortalama 80 km hızla ilerlemekte olan bir otomobilin, ıslak zeminde fren yaptığı noktadan, durma noktasına kadar olan mesafeyi belirtmektedir. Continental EcoContact 6 ıslak zemin performansı etiket değeri A ve B olarak onaylanmıştır. Islak zemin performansı B kategorisinda olan lastikler ile C kategorisinde olanlar arasında yaklaşık 4 metrelik fren mesafesi farkı bulunmaktadır. Lastiğin ıslak zeminde fren mesafesinin kısa olması, yol tutuşunun da yüksek olduğunu göstermektedir.

Continental EcoContact 6 Bileşik

Continental EcoContact 6 Ses Seviyesi

Lastik etiketinde gürültü seviyesi, bir lastiğin dışarıya verdiği gürültünün desibel cinsinden ölçülmesi ile belirlenmektedir. Continental EcoContact 6 yaz lastiğinin lastik hamuru ve desen tasarımı, daha sessiz ve konforlu bir ürün elde edebilmek için geliştirilmiştir. Doğal kauçuk oranı yüksek, yumuşak hamura sahip lastiklere sahip olan Continental, yüksek yol tutuşunun yanında konfor sağlayan ürünleri ile öne çıkmaktadır.

Continental EcoContact 6 Yakıt Tüketimi

Continental EcoContact 6 Yakıt Verimliliği

Bir otomobilin yakıt tüketimi üzerinde, lastikler %20’ye kadar etkili olabilmektedir. Yakıt verimliliğini ön planda tutan lastikler, daha düşük CO2 emisyonu sunmakta olan, doğa dostu ürünlerdir. Lastiğin hareketi esnasında oluşan enerji kaybı, ürünün yuvarlanma direncine bağlıdır. Yuvarlanma direnci düşük ürünlerde, enerji kaybı ve yakıt tüketimi de o kadar azalmaktadır. A sınıfı lastikler ile G sınıfı lastikler arasında yakıt tüketimi her 1000 KM ‘de 6 LT kadar fark etmektedir. Yakıt Verimliliği kategorisinde yüksek etiket değerlerine sahip olan Continental EcoContact 6, düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tüketimini ve doğaya salınan CO2 emisyonu oranını önemli ölçüde azaltmaktadır.

Neden Continental Lastikleri?

Test Edilmiş Güvenlik

Continental’in geliştirdiği tüm yenilikçi teknolojiler, üretimde kullanılmadan önce yoğun bir test aşamasından geçmektedir. Continental’in hem uzun zamandır bilinen hem de yeni üretim metodları en yüksek güvenlik düzeyini garanti etmektedir. Tüm Continental lastikleri, uzun yıllara yayılan Ar-Ge ve test süreçleri sonucunda geliştirilmektedir.

Continental Alman Teknolojisi

Alman Teknolojisi

Continental mühendisleri, 1904 yılında dünyanın ilk sırt desenine sahip otomobil lastiğini dünyaya tanıtmıştır. Üretimlerinde zengin deneyiminden yararlanan Continental, Alman Teknolojisi ve hassasiyeti ile yenilikçi teknolojiler geliştirmektedir.

Continental Lastikleri

Mükemmellik Hedefi

Continental’in 1871’de kuruluşundan bu yana; firmanın uzmanları, ilk sırt desenine sahip lastikten yenilikçi güvenlik sistemlerine; yol güvenliği alanında çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Continental Lastikleri, bu sayede yüksek yol tutuş ve konfor seviyeleri ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için öncelikli tercihler arasında yer almaktadır.

 

Continental Lastikleri Hakkında

Sektörün en önemli markalarından olan Continental lastikleri, Almanya’nın Hannover kentinde 1871 yılında kurulmuştur. Alman mühendisliğinin disiplin ve yenilikçi yapısını, güç ve konforu birlikte vadeden Alman otomobillerinin beklentilerini karşılamak için en iyi şekilde değerlendiren Continental, sunduğu konfor ve güvenlik kriterleri ile birçok sürücünün vazgeçilmez tercihidir. Bisiklet lastiklerinden, tır lastiklerine dek uzanan ürün gamında Continental, birçok sektörel yeniliğe de öncülük etmiştir.

Continental Lastikleri
 

Continental Lastikleri Genel Özellikleri

 • Üst düzey konfor için yumuşak ve sessiz ürün gamı
 • Kısa fren mesafeleri ile gelişmiş güvenlik
 • Dinamik sürüşe olanak tanıyan üstün manevra kabiliyeti
 • Alman mühendisliğinin Ar-Ge gücünün, lastiğe en iyi şekilde yansıtılması
 • Contidrom tesislerinde yapılan uzun mesafe testlerinde, her yeni desen farklı koşullarda fren performansı, yol tutuş performansı, yakıt tüketimi, lastik ömrü gibi konularda test edilerek piyasaya sürülmektedir.
 • İlk sırt desen tasarımlı lastiğin geliştiricisi
 • İlk çıkarılabilir jant sisteminin geliştiricisi
 • 1955 yılında kamyon ve otobüsler için hava yayı üreten ilk şirket olması, 1960 yılında seri üretimine başlanan kuşaklı lastikler
 • İlk çevre dostu lastik üreticisi
 • Zeplin kumaşından, konveyör bandına, bisiklet lastiğinden, iş makinesi lastiklerine dek uzanan geniş üretim bandı 
Continental
Neden Continental Lastikleri?

Continental, diğer lastik firmalarının aksine, otomotivin her dalında aktif bir rol oynamaktadır. Otomotiv sektöründe de birçok yeniliğe imza atan firmanın Ar-Ge çalışmaları sonucunda, günümüzün en büyük otomotiv sektörü tedarikçileri arasında ilk 5 içerisinde yer almaktadır. Fren sistemleri, aktarma organları ve şase sistemleri başta olmak üzere, otomobillerin hareketli mekanizmaları üzerinde de büyük hakimiyet sahibi olan Continental, burada edindiği deneyimle, lastik teknolojilerinin gelişimine yön vermektedir. Özellikle ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için Continental, öncelikli ve vazgeçilmez bir tercihtir.

Continental Lastik Fiyatları

Üstün alman teknolojisi ve otomotiv sektöründeki özel yeri ile faaliyetlerini sürdüren Continental marka lastiklerin çoğu, lansman sürecinde kendi segmentinin en iyisi olarak ödül almıştır. BMW ve Mercedes başta olmak üzere dünyanın beğenisini kazanan Alman otomotiv devleri tarafından da orijinal ekipman lastikleri olarak sık sık tercih edilen Continental lastik fiyatları, sunduğu kalite ve performans ile kıyaslandığında oldukça uygun rakamlarla sunulmaktadır. Ucuz Continental lastik fiyatları ile sunulan birçok binek araç lastiğinin yanı sıra, performans ve ultrayüksek performans serilerine hitap eden Premium ürünleri de bulunmaktadır. Tercih ettiği doğal kauçuk oranı yüksek ve yumuşak silika karışımı ile, uzun raf ömrü ve yüksek performans sunmakta olan Continental lastik fiyatları mutlaka değerlendirilmesi gereken alternatifler arasında yer almaktadır.

Not: Sitemizde kullanılan ürün resimleri ve teknik bilgi alanlarında, üreticiler ve yetkili distribütörler tarafından sağlanan veriler kullanılmaktadır.

Garanti Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 7.872 TL 7.872 TL
2 3.936 TL 7.872 TL
3 + 4 1.186 TL 8.305 TL
4 + 4 1.058 TL 8.462 TL
5 + 4 958 TL 8.620 TL
6 + 4 874 TL 8.738 TL
7 + 4 809 TL 8.895 TL
8 + 4 751 TL 9.013 TL
9 1.019 TL 9.171 TL
10 933 TL 9.328 TL
11 866 TL 9.525 TL
12 807 TL 9.683 TL

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Yapı Kredi
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 7.872 TL 7.872 TL
2 + 5 1.125 TL 7.872 TL
3 + 5 1.038 TL 8.305 TL
4 + 5 940 TL 8.462 TL
5 + 5 858 TL 8.580 TL
6 + 5 794 TL 8.738 TL
7 + 5 741 TL 8.895 TL
8 1.127 TL 9.013 TL

Peşin Fiyatını 7 Taksit İmkanı !

Akbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 7.872 TL 7.872 TL
2 + 2 1.968 TL 7.872 TL
3 + 3 1.384 TL 8.305 TL
4 + 4 1.058 TL 8.462 TL
5 + 4 953 TL 8.580 TL
6 + 4 874 TL 8.738 TL
7 + 4 805 TL 8.856 TL
8 + 4 751 TL 9.013 TL
9 1.019 TL 9.171 TL
10 933 TL 9.328 TL
11 866 TL 9.525 TL

Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı!

T. İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 7.872 TL 7.872 TL
2 + 4 1.312 TL 7.872 TL
3 + 4 1.186 TL 8.305 TL
4 + 4 1.058 TL 8.462 TL
5 + 4 958 TL 8.620 TL
6 + 4 874 TL 8.738 TL
7 + 4 809 TL 8.895 TL
8 + 4 754 TL 9.053 TL
9 1.015 TL 9.132 TL
10 933 TL 9.328 TL
11 859 TL 9.446 TL
12 807 TL 9.683 TL

Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı!

 

T. Halk Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 7.872 TL 7.872 TL
2 3.936 TL 7.872 TL
3 2.768 TL 8.305 TL
4 2.116 TL 8.462 TL
5 1.724 TL 8.620 TL
6 1.456 TL 8.738 TL
7 1.271 TL 8.895 TL
8 1.132 TL 9.053 TL
9 1.019 TL 9.171 TL
10 933 TL 9.328 TL
11 862 TL 9.486 TL
12 807 TL 9.683 TL

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Kuveyt Türk
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 7.872 TL 7.872 TL
2 + 3 1.574 TL 7.872 TL
3 + 3 1.364 TL 8.187 TL
4 + 3 1.192 TL 8.344 TL
5 + 3 1.058 TL 8.462 TL
6 + 3 953 TL 8.580 TL
7 + 3 874 TL 8.738 TL
8 + 3 809 TL 8.895 TL
9 + 3 751 TL 9.013 TL
10 917 TL 9.171 TL
11 844 TL 9.289 TL
12 787 TL 9.446 TL

Peşin Fiyatına 5 Taksit İmkanı !

Ziraat
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 7.872 TL 7.872 TL
2 3.936 TL 7.872 TL
3 2.755 TL 8.266 TL
4 2.106 TL 8.423 TL
5 1.716 TL 8.580 TL
6 + 2 1.092 TL 8.738 TL
7 + 2 984 TL 8.856 TL
8 + 2 901 TL 9.013 TL
9 + 2 837 TL 9.210 TL
10 + 2 774 TL 9.289 TL

Peşin fiyatına 2 taksit imkanı !

Finansbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
1 7.872 TL 7.872 TL
2 3.936 TL 7.872 TL
3 2.755 TL 8.266 TL
4 2.106 TL 8.423 TL
5 1.708 TL 8.541 TL
6 1.443 TL 8.659 TL
7 1.260 TL 8.817 TL
8 1.122 TL 8.974 TL
9 1.010 TL 9.092 TL

Peşin Fiyatına 2 Taksit İmkanı!

Fibabank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
6 1.434 TL 8.604 TL
9 992 TL 8.930 TL
12 772 TL 9.265 TL
15 640 TL 9.607 TL
18 - -
24 - -
36 - -
 • Fibabank'ın yeni müşterilerine özel Faizsiz ve Masrafsız 5 ay 5.000 TL ye kadar alışveriş kredisi.
 • Alış Giriş Kredisi 500 TL - 50.000 TL arasındaki alışverişlerde geçerlidir.
 •  15/11/2023 Tarihli BDDK kararı gereğince online alışverişe ilişkin almış olduğunuz kredinize ilgili banka tarafından 1000’de 5 oranında “kredi tahsis ücreti” yansıtılacak olup, kredi vadenize eşit taksitler halinde bölünerek taksit tutarınıza yansıtılacakır”
Garanti
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 2.897 TL 8.690 TL
5 1.824 TL 9.119 TL
6 1.556 TL 9.338 TL
9 1.113 TL 10.016 TL
12 894 TL 10.724 TL
15 764 TL 11.460 TL
18 679 TL 12.225 TL
24 577 TL 13.837 TL
36 482 TL 17.367 TL
 • Garanti Alışveriş Kredisi, 750 TL - 80.000 TL arasındaki alışverişlerde geçerlidir.
Türkiye Finans
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 - -
5 - -
6 1.509 TL 9.053 TL
9 - -
12 872 TL 10.459 TL
15 - -
18 - -
24 581 TL 13.942 TL
36 487 TL 17.540 TL

 • 1000 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
Paycell
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 2.922 TL 8.766 TL
5 - -
6 1.580 TL 9.478 TL
9 1.136 TL 10.225 TL
12 917 TL 11.008 TL
15 802 TL 12.029 TL
18 718 TL 12.927 TL
24 618 TL 14.828 TL
36 528 TL 19.007 TL

 • Alışveriş Kredisi faiz oranı 12 ay'a kadar % 4.29 15 ay -36 ay arası %4,49 . Üst limit 100.000 TL'dir.
 • 500 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 2.898 TL 8.694 TL
5 1.825 TL 9.125 TL
6 1.558 TL 9.346 TL
9 1.114 TL 10.028 TL
12 895 TL 10.739 TL
15 765 TL 11.480 TL
18 681 TL 12.250 TL
24 578 TL 13.872 TL
36 484 TL 17.425 TL
 • Alışveriş Kredisi faiz oranı % 3,95 ve maksimum vade 36 aydır. Üst limit 150.000 TL'dir.
 • 100.000 TL’ye kadar 24 ay ve 100.000 TL üzeri için de 12 ay vadededir
 • Taksitli Ek Hesap faiz oranı % 4,42, maksimum vade 12 aydır.Üst limit 150.000 TL'dir.
 • 500 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
 • Kredi kullanımı banka müşterilerine özeldir.
Vakıfbank
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 2.915 TL 8.745 TL
5 1.841 TL 9.204 TL
6 1.573 TL 9.439 TL
9 1.130 TL 10.167 TL
12 911 TL 10.928 TL
15 781 TL 11.722 TL
18 697 TL 12.549 TL
24 596 TL 14.293 TL
36 503 TL 18.121 TL
 • Alışveriş Kredisi faiz oranı % 4,19 ve maksimum vade 36 aydır. Üst limit 25.000 TL'dir.
 • 3-36 ay arası taksit yapılmaktadır.
 • 750 TL ve üzeri alışverişleri için geçerlidir.
 • Kredi kullanımı banka müşterilerine özeldir.
Kuveyttürk
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam
3 2.872 TL 8.616 TL
5 1.801 TL 9.004 TL
6 1.534 TL 9.203 TL
9 1.091 TL 9.815 TL
12 871 TL 10.451 TL
15 741 TL 11.112 TL
18 655 TL 11.796 TL
24 551 TL 13.235 TL
36 455 TL 16.373 TL

 • 0-50.000 TL: maksimum 36 ay vade
 • 50.001-100.000 TL: maksimum 24 ay vade
 • 100.000 TL üzeri: maksimum 12 ay vade uygulanacaktır.
 • Alışveriş kredisi ile ödeme seçeneği için tabloda yer alan toplam tutar ve aylık ödeme rakamları, tek ürün fiyatı üzerinden hesaplanmakta ve gösterilmektedir.
 • Ürün adedinin değişmesi ya da hizmet eklenmesi sonucu toplam sepet tutarının değişmesi durumunda, ödenecek tutarlar da değişiklik göstermektedir.
HYUNDAI
HYUNDAI Detaylı Bilgi
PEUGEOT
PEUGEOT Detaylı Bilgi
MERCEDES
MERCEDES Detaylı Bilgi
VOLKSWAGEN
VOLKSWAGEN Detaylı Bilgi
CITROEN
CITROEN Detaylı Bilgi
INFINITI
INFINITI Detaylı Bilgi
Continental EcoContact 6 VOL 235/45R19 99V XL Ürün Yorumları (29 Adet)
Benzer Ürünleri İncele
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”.
Çerez Yönetimi Tamam