icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Sunf A012 Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Sunf A012 19x7-8 6PR
Ücretsiz Kargo
Ön Lastik
749 TL
Stok Adedi : +12
Sunf A012 18x9.50-8 6PR
Ücretsiz Kargo
Arka Lastik
805 TL
Stok Adedi : +12
Sunf A012 19x7-8 18x9.5-8 6PR Ön Arka Lastik Seti
Ücretsiz Kargo
Ön Lastik
3.109 TL
Stok Adedi : +12

SunF A012
  • 6 katlı yapı
  • Yüksek çekiş gücü ve viraj performansı için güçlendirilmiş düğme görünümlü bloklar
  • Direksiyon hareketlerine iyi tepki sağlayan tasarım
  • Arttırılmış sürüş konforu
  • Hızlı aşınmaya karşı dayanıklı kauçuk bileşiği
  • Hem delinmeye dayanıklı hem hafif yapı
SunF Lastik Hakkında

SunF markası; ATV, UTV, motokros, go-kart, golf arabaları, çim biçme makinaları, kar makinaları, scooter, motosiklet ve römork lastikleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu kategorideki ürünleri ile dünya çapında ün kazanmıştır. Markanın fabrikası, yılda 1,2 milyon takım lastik üretme kapasitesine sahiptir. Geniş ürün yelpazesine sahip SunF hem kendi Ar-Ge çalışmalarını hem de yüksek teknolojiye sahip kuruluşlarla iş birliklerini sürdürmektedir. Bu sayede ürün yelpazesine sürekli yeni ürünler eklemektedir.

 

SunF, en son teknolojiyi kullanarak kalite arttırma ve ürün maliyetinini düşürmek için çalıştığını belirtmektedir. Markanın arazi, ATV ve UTV lastikleri; Taizhou Taiyangfeng Rubber Co., Ltd. tarafından üretilmekte, 100’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. SunF lastik fabrikası; ISO9001-2000, CCC, E4 ve DOT sertifikalarına sahiptir.


Not: Ürün resimleri ve teknik açıklamalarda üretici ve yetkili distribütörler tarafından sağlanan veriler kaynak alınmaktadır.

 

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam