icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Sunf A022 Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Sunf A022 20x10-9 6PR
Ücretsiz Kargo
Arka Lastik
1.209 TL
Stok Adedi : 1
Sunf A022 250x55-9 6PR
Ücretsiz Kargo
Arka Lastik
1.209 TL
Stok Adedi : 3

SunF A022
  • Dört lastikli ATV, UTV, Go Kart Golf Arabası veya Çim Biçme Makineleri için mükemmel lastik.
  • Çoğu arazi koşulunda mükemmel performans sağlayan açılı blok tasarımı.
  • Yıpranma ve delinmeye karşı dayanıklı ağır, 4 katlı yapı.
  • Kontrollü sürüş ve ekstra stabilite için düşük profilli sırt tasarımı.
  • Jant ve yanak koruması için omuz bölgesinde ekstra bloklar.
SunF Lastik Hakkında

SunF markası; ATV, UTV, motokros, go-kart, golf arabaları, çim biçme makinaları, kar makinaları, scooter, motosiklet ve römork lastikleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu kategorideki ürünleri ile dünya çapında ün kazanmıştır. Markanın fabrikası, yılda 1,2 milyon takım lastik üretme kapasitesine sahiptir. Geniş ürün yelpazesine sahip SunF hem kendi Ar-Ge çalışmalarını hem de yüksek teknolojiye sahip kuruluşlarla iş birliklerini sürdürmektedir. Bu sayede ürün yelpazesine sürekli yeni ürünler eklemektedir.

 

SunF, en son teknolojiyi kullanarak kalite arttırma ve ürün maliyetinini düşürmek için çalıştığını belirtmektedir. Markanın arazi, ATV ve UTV lastikleri; Taizhou Taiyangfeng Rubber Co., Ltd. tarafından üretilmekte, 100’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. SunF lastik fabrikası; ISO9001-2000, CCC, E4 ve DOT sertifikalarına sahiptir.


Not: Ürün resimleri ve teknik açıklamalarda üretici ve yetkili distribütörler tarafından sağlanan veriler kaynak alınmaktadır.

 

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam