icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Sunf A031 Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Sunf A031 22x11-9 6PR
Ücretsiz Kargo
Arka Lastik
1.353 TL
Stok Adedi : +12

SunF A031
  • 6 kat sayısı.
  • Hem hafif hem delinmeye dayanıklı yapı.
  • Orta seviye ATV motokros arazileri için ideal lastik.
  • Daha uzun lastik ömrü için hızlı aşınmaya dayanıklı kauçuk bileşiği.
  • Tüm sırt blokları, mükemmel direksiyon ve viraj alma performansı için güçlendirilmiştir.

SunF Lastik Hakkında

SunF markası; ATV, UTV, motokros, go-kart, golf arabaları, çim biçme makinaları, kar makinaları, scooter, motosiklet ve römork lastikleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu kategorideki ürünleri ile dünya çapında ün kazanmıştır. Markanın fabrikası, yılda 1,2 milyon takım lastik üretme kapasitesine sahiptir. Geniş ürün yelpazesine sahip SunF hem kendi Ar-Ge çalışmalarını hem de yüksek teknolojiye sahip kuruluşlarla iş birliklerini sürdürmektedir. Bu sayede ürün yelpazesine sürekli yeni ürünler eklemektedir.

 

SunF, en son teknolojiyi kullanarak kalite arttırma ve ürün maliyetinini düşürmek için çalıştığını belirtmektedir. Markanın arazi, ATV ve UTV lastikleri; Taizhou Taiyangfeng Rubber Co., Ltd. tarafından üretilmekte, 100’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. SunF lastik fabrikası; ISO9001-2000, CCC, E4 ve DOT sertifikalarına sahiptir.

 

Not: Ürün resimleri ve teknik açıklamalarda üretici ve yetkili distribütörler tarafından sağlanan veriler kaynak alınmaktadır.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam