icon_cargo En geç 3 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik seçeneği sık sık sitemiz üzerinden lastik alışverişi yapan ve lastik kampanyalarından faydalanmak isteyen kullanıcılar için sunulmaktadır. Lastik satın alma sürecinde, "üyeliksiz alışverişe devam et" seçeneğini kullanarak alışverişinizi üye olmadan tamamlayabilirsiniz. 

  1. Favori olarak eklediğiniz ürünleri görebilirsiniz
  2. Üyelik bilgilerinizi düzenleyebilir / güncelleyebilirsiniz
  3. Siparişlerinizi görüntüleyebilir ve listeleyebilirsiniz
  4. İptal ve iade talebi oluşturabilir ve eski taleplerinizi görüntüleyebilirsiniz
  5. Sisteme kaydedilen teslimat adresi bilgilerinizi düzenleyebilir, yeni adres ekleyebilirsiniz.
  6. Şirketimiz dönem dönem, üyelerimiz için indirim fırsatları tanımlamaktadır. Aktif indirim kuponlarını görüntüleyebilirsiniz
  7. Ödeme bildirimlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz

E-ticaret mevzuatı gereğince sistemimizde oluşturulan siparişin bilgileri kayıtlı kalmaktadır. Ancak ürününüzü, adresinizi, kimlik numaranızı veya herhangi bir bilginizi değiştirmek istediğinizde, 0850 811 11 01 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak veya "[email protected]" adresine mail atarak, talebinizi iletebilirsiniz.

Lastikçim, perakende tüketicilere hitap etmekte olan bir e-ticaret firmasıdır ve web sitemiz, tüketiciye özel fiyat fırsatları sunan, satın alma ve montaj süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlayan bir yapı ile hazırlanmıştır. Şu an için Lastikçim'in herhangi bir yetkili satış noktası ve bayisi bulunmamakta ve bayilik sistemi ile çalışmamaktadır. 

Lastikçim'de iki farklı montaj noktası sistemi sunulmaktadır. 

Yetkili Montaj Noktası

Yetkili montaj noktaları özenle seçilen firmalardan oluşmaktadır. Vermekte olduğu montaj ve diğer hizmetler için belirli ekipman, ürün ve hizmet kalitesi standartlarını sağlayabilen yetkili montaj noktalarında müşteri memnuniyeti ön plandadır. Yetkili montaj noktalarında, sürücülerin satın aldıkları lastikler, yetkili noktaya sevk edilmekte ve müşteri doğrudan montaj randevusuna çağrılmaktadır. 
 

Anlaşmalı Montaj Noktası

Bu noktalar standart lastik firmalarından oluşmaktadır. "Yeterli" standartlarda ürün ve ekipman kullanan anlaşmalı noktalar, Lastikçim'den lastik satın alan sürücülere lastik montajı hizmeti vermektedir. Bu noktalarda ürünler müşteriye sevk edilmekte ve randevu tarihinde müşteri, anlaşmalı noktaya yönlendirilmektedir. 

Her iki montaj noktası anlaşması başvurularınız için lütfen [email protected] veya 0850 811 11 01 numarası üzerinden iletişime geçiniz. 

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız ve detaylar için lütfen tıklayınız”. Tamam