icon_cargo En geç 3 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen tüketicilerin, kart bilgilerinin güvenliğini sağlamak amacıyla banka – müşteri ve e-ticaret sistemi arasında yapılan güvenlik doğrulaması yönteminin adı “3D Secure” olarak belirlenmiştir. Kişisel verilerinizin korunması ve kart bilgilerinizin güvenliğinin sağlanması için, sitemiz üzerinde 3D Secure ile şifre doğrulaması yapmadan sipariş verilememektedir. 

3D Secure nasıl çalışır?

  1. Müşteri kart bilgilerini girer ve bu bilgiler kaydedilmeden banka sistemine iletilir.
  2. Bankanın doğrulama sayfası açılır ve müşteri telefon numarasına gelen güvenlik şifresini girerek, işlemin kart sahibi tarafından gerçekleştirildiğini teyit eder.
  3. Banka sistemi, Lastikcim.com.tr ‘ye sadece işlemin belirtilen tutarda başarılı olduğunu iletir ve müşterinin siparişi tamamlanır. 

Evet, sepet sayfasında "Alışverişi Tamamla" butonuna tıkladığınızda, "Bireysel" ve "Kurumsal" olarak iki seçenek sunulmaktadır. Kurumsal kısmında şirket bilgilerinizi seçerek, faturanızın şirketiniz adına kesilmesini sağlayabilirsiniz. 

 

Şu an için kapıda ödeme seçeneği kullanılmamaktadır. 

Sitemizden alışveriş yapmak için kredi kartı kullanmak zorunda değilsiniz. Bankamatik kartınızla da kredi kartıyla yapar gibi satın alma yapabilirsiniz. Yalnızca taksitlendirme seçeneğini kullanamazsınız. Ayrıca ödemenizi havale ile de yapabilirsiniz.

Kredi kartı ek taksit kampanyaları, yalnızca anlaşmalı banka kartları için geçerlidir.

  • World ve Joker Vadaa
  • Axess
  • Maximum
  • Bonus
  • Paraf

Özellikli kredi kartları ile ek taksit kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız ve detaylar için lütfen tıklayınız”. Tamam