icon_cargo En geç 3 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Sıkça Sorulan Sorular

Montaj noktalarımız yapılan anlaşmalar doğrultusunda belirlenmektedir. Bölgenizde montaj noktası bulunmaması durumunda, ürünlerinizi adresinize veya tercih ettiğiniz bir adrese talep edebilirsiniz. Standart lastiklerde montajı, lastik montaj hizmeti veren herhangi bir işletmede yaptırabilirsiniz. Run Flat lastiklerde ise montaj ihtiyacınız için görüşeceğiniz noktalarda, gerekli ekipmanın olup olmadığı konusunu mutlaka sorunuz. 

Eğer tercih ettiğiniz lastik montaj firması ve şirketimiz arasında, lastik saklama için anlaşma bulunuyorsa, montaj noktası ekranında saklama hizmetini de görebilir ve sepete ekleyebilirsiniz. Saklama hizmetleri "sezonluk" olarak da adlandırılan, 6 aylık süreyi kapsamaktadır. Sezon sonunda lastiklerinizin sökülerek, yenisi ile değiştirilmesi ücretlendirmesini kapsamamaktadır. 

Ne yazık ki internet satışlarında "tek adet" jant tedariği sağlanamamaktadır. Bütün jantlar 4 adet üründen oluşan setler ile satılmaktadır. Tek adet yahut 5 adet şeklindeki jant satışı şuan için gerçekleştirilememektedir. 

Sistemimizde bulunan mini stepneler, birçok araç ile uyumlu olarak üretilmektedir. Mini stepne satın alırken en önemli nokta, bijon aralığının doğru belirlenmesidir. Dilerseniz, sistem üzerindeki "araca göre mini stepne arama" motorunu kullanabilirsiniz.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız ve detaylar için lütfen tıklayınız”. Tamam