icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Auto Bild 2019 Yaz Lastiği Testi Kazananı: Michelin Pilot Sport 4
Auto Bild 2019 Yaz Lastiği Testi Kazananı: Michelin Pilot Sport 4

Auto Bild 2019 Yaz Lastiği Testi Kazananı: Michelin Pilot Sport 4

Alman otomobil dergisi Auto Bild tarafından yapılan “2019 yaz lastiği testi” yine Michelin Pilot Sport 4 ‘ün başarısıyla sonuçlandı. Bu yıl 225/45R17 ebatlarında 53 farklı lastik, Auto Bild tarafından zorlu bir test sürecinden geçerek karşılaştırıldı.

 

Otomotiv sektörünün sevilen dergisi Auto Bild’in zorlu lastik testleri, birçok sürücünün bir sonraki lastiklerine karar vermeden önce incelediği en önemli kaynaklar arasında yer almaktadır. Zorlayıcı bir parkurda, yol tutuş performansı, çekiş gücü, konfor ve güvenlik gibi kriterleri farklı zemin şartları ile test eden Auto Bild’in sınırları zorlayan 2019 yaz lastiği testi sonuçları açıklandı! Bu özel testin sonuçları sayesinde, lastikler hakkında merak ettiğiniz verileri görebilirsiniz.

 

Auto Bild 2019 Yaz Lastikleri Test Sonuçları

Sabırsızlıkla beklenen test sonuçları Auto Bild tarafından açıklanırken, Michelin Pilot Sport 4 deseni, bu yıl da test birinciliğini korudu. Renault Megane, Seat Leon, Skoda Octavia, Volkswagen Golf ve Honda Civic gibi araçların orijinal ekipman lastik ölçüsü olan 225/45R17 ebatlarında yapılan testte, 53 farklı lastik deseni yer alıyor.

 

Kuru Zeminde Frenleme

 

 

Islak Zeminde Yol Tutuş Performansı (Direksiyon Hakimiyeti)

Suda Kızaklama Direnci (Aquaplanning) Testi

Konfor Testi

Kilometre Ömrü Testi

 

Testte en iyi sürüş dinamiklerine sahip lastik olmasının yanı sıra, her bir test parametresinde ortalama olarak ilk üçte yer almıştır. Düşük aşınma direnci ile yüksek kilometre ömrü sunan Michelin Pilot Sport 4 lastiklerini keşfetmek için tıklayın.

Lastikcim
YENİ NESİL LASTİKÇİLİK
Dijital lastik pazarında, sektörün nabzını tutan Lastikçim, müşterilerine her zaman en doğru bilgiyi sunmayı hedeflemektedir. Montaj imkânları, ücretsiz kargo ve vade farksız taksit seçenekleri gibi olanakları, çeşitli kampanyaları ve #YeniNesilLastikçilik mottosu ile hizmet vermektedir.
Tüm Yazılarını Gör
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam