icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Çılgın Türk Pilotu Yüzbaşı Yusuf Kurt
Çılgın Türk Pilotu Yüzbaşı Yusuf Kurt

Çılgın Türk Pilotu Yüzbaşı Yusuf Kurt yaptığı alçak inişle İngiltere'de fenomen oldu. İzlediğinizde gözlerinize inanamayacağınız bir akrobasi ile İngilizleri kendine hayran bırakan Yüzbaşı Yusuf Kurt'un yaptığı iniş esnasında izleyiciler tarafından çekilen videosu bir günde 1.7 milyon kişi izledi. İngiliz Daily Mail gazetesine konu olan bu alçak inişin kahramanı Çılgın Türk Pilot Yusuf Kurt'un biyografisi de gazetede yayınlandı. Aslında sitemizin içeriği ile hiç bir ilgisi olmasa bile bizde Lastikcim.com.tr olarak bu çılgın pilotumuzu yapmış olduğu bu gösterinden dolayı tebrik etmek istedik. Yapmış olduğu bu alçak inişle yurt dışında adından daha çok söz ettireceğini düşündüğümüz Yusuf Yüzbaşının ülkemizde yazılı ve görsel basında çıkan haberlerinin yetersiz olduğunu düşünüyoruz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bizim sektörümüzle yakından uzaktan alakası olmamasına rağmen sadece okuduğumu haberden yola çıkarak kendimizce bir şeyler yazmak istedik sitemize. İngiltere'nin en önemli gazetelerinden olan Daily Mail bile bu çılgın Türk'ün biyografisini yayınlarken ülkemizdeki basın organlarının bunu üç beş satırlık bir haberle geçiştirmesine de anlam veremiyoruz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ko0zdTe5eDo

Lastikcim
YENİ NESİL LASTİKÇİLİK
Dijital lastik pazarında, sektörün nabzını tutan Lastikçim, müşterilerine her zaman en doğru bilgiyi sunmayı hedeflemektedir. Montaj imkânları, ücretsiz kargo ve vade farksız taksit seçenekleri gibi olanakları, çeşitli kampanyaları ve #YeniNesilLastikçilik mottosu ile hizmet vermektedir.
Tüm Yazılarını Gör
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam