icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Lastik Saklama Hizmeti
Lastik Saklama Hizmeti

Lastik Saklama Hizmeti

 

 

1 Aralık 2012 tarihinde yürürlüğe giren, kış lastiği kullanımı uygulaması ile araç kullanıcılarının lastiklerinin saklanması yönündeki talepleri karşısında lastikcim.com.tr olarak İzmir’de lastik saklama hizmeti vermek için oluşturduğumuz depomuzda lastiklerinizi sizin yerinize değişim yapacağınız zamana kadar muhafaza ediyoruz. 

 

Lastik, saklama koşullarına uyulmadığı takdirde lastiğin yapısal özelliklerini kaybedeceği unutulmamalıdır. Saklanacak lastiklerin işinin ehli profesyonellerce takılı olduğu janttan ayrılması gerekir. Jant ve lastiğin birbirinden ayrılması işlemi titizlikle yapılmadığı taktirde lastikleriniz de telafisi mümkün olmayacak hasarlar meydana gelebilir. Lastiklerin takılı oldukları akstan çıkarılması ve numaralandırılması bir daha ki montaj da lastiklerin hangi aksa takılacağı konusunda size yardımcı olacaktır. Eğer bu işlem yapılmaz ise bir daha ki montaj sırasında lastiklerin nereye takılacağının bilinememesi sebebiyle gelişi güzel takılacağından (öndeki, arkaya- sağdaki, sola gibi) aracınızda sağa ya da sola çekme ve düz yolda seyrederken gezme diye tabir edilen problemler yaşayabilirsiniz. 

Lastikcim
YENİ NESİL LASTİKÇİLİK
Dijital lastik pazarında, sektörün nabzını tutan Lastikçim, müşterilerine her zaman en doğru bilgiyi sunmayı hedeflemektedir. Montaj imkânları, ücretsiz kargo ve vade farksız taksit seçenekleri gibi olanakları, çeşitli kampanyaları ve #YeniNesilLastikçilik mottosu ile hizmet vermektedir.
Tüm Yazılarını Gör
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam