icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Yeni Nokian Desenleri Lastikçim Stoklarında
Yeni Nokian Desenleri Lastikçim Stoklarında

Nokian Wetproof ve Nokian Powerproof yaz lastiği desenleri aracından mükemmel bir yol tutuş performansı ve güvenlik bekleyen sürücülere hitap etmektedir. Kampanyalı lastik fiyatları ile sitemizde satışa açılan Nokian Powerproof ve Nokian Wetproof, kendilerine has çizgileri ve sundukları üstün özellikleri ile aile otomobilleri ve spor otomobillere hitap etmektedir.

 

Nokian Powerproof ve Nokian Wetproof Türkiye’de

Özellikle kış lastikleri ile tanınan Nokian lastikleri, yeni nesil yaz lastiği desenleri olan Powerproof ve Wetproof desenlerini piyasaya sürdü. Türkiye lastik pazarına da giriş yapan yeni nesil Nokian yaz lastikleri, sundukları üst düzey kalite ve hesaplı fiyatları ile kaliteyi uygun fiyata almak isteyen araç sahiplerine hitap etmektedir.

 

Nokian Wetproof Özellikleri

Nokian Wetproof yaz lastiği, üstün ıslak zemin performansı ve konforlu yapısı ile, aile otomobilleri için ideal bir üründür. Güvenliği ön planda tutan aile otomobillerine ve mevsim geçişlerinde güvenlikten ödün vermek istemeyen sürücülere hitap etmektedir. Nokian Wetproof ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve en hesaplı Nokian Wetproof fiyatları ile sunulan ürünleri incelemek için https://www.lastikcim.com.tr/otomobil/nokian/wetproof/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Nokian Powerproof Özellikleri

Spor otomobiller ve yüksek performans beklentisi olan lüks sedanlar için üretilen Nokian Powerproof lastikleri, yüksek direksiyon hassasiyeti ve kısa fren mesafesi sunmaktadır. Ürün testlerinde aldığı etkileyici sonuçlar nedeniyle birçok sürücünün deneyimlemek istediği lastikler arasında yer alan Nokian Powerproof özellikleri ve fiyatlarını incelemek için https://www.lastikcim.com.tr/otomobil/nokian/powerproof/ adresiniz ziyaret edebilirsiniz.

Lastikcim
YENİ NESİL LASTİKÇİLİK
Dijital lastik pazarında, sektörün nabzını tutan Lastikçim, müşterilerine her zaman en doğru bilgiyi sunmayı hedeflemektedir. Montaj imkânları, ücretsiz kargo ve vade farksız taksit seçenekleri gibi olanakları, çeşitli kampanyaları ve #YeniNesilLastikçilik mottosu ile hizmet vermektedir.
Tüm Yazılarını Gör
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam