icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Barum Cargo Lastikleri

Filtrele
Ürün Özelliği
Mevsim

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Barum Cargo 195/70R15C 97T RF
Üretim : 2020
Ücretsiz Kargo
kategori
Hafif Ticari
yaz
benzin C
yagmur C
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok
Barum Cargo 195/70R15C 97T RF
Üretim : 2021
Ücretsiz Kargo
kategori
Hafif Ticari
yaz
benzin C
yagmur C
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

Barum Cargo

Barum Cargo, hem kuru hem ıslak zeminler için gerekli yol tutuş ve fren performansını sağlamak için geliştirilmiştir. Karkası, hafif ticari araçların yüklerine karşı güçlendirilmiştir. Sırtı üzerindeki geniş kanallar ile suyu etkili bir şekilde tahliye eden Barum Cargo, bu sayede suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sunmaktadır. Yaz aylarının kuru ve ıslak zemin koşullarında etkin manevra kabiliyeti ve viraj performansı sergilemektedir.

Barum Cargo Özellikleri

  • Islak ve kuru zemin koşullarında etkili yol tutuş ve fren performansı
  • Suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sağlayan kanallar
  • Güçlendirilmiş karkas
  • Kuru ve ıslak zeminde etkin manevra kabiliyeti ve viraj performansı

Barum Lastikleri

Barum lastikleri, Avrupa’da Continental Grubu’nun bünyesinde üretilmektedir. Barum, çok yönlü lastiklerinin yanı sıra; bütçe dostu fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Barum lastikleri, yüksek kilometre ömrüne ve iyi dengelenmiş sürüş özelliklerine sahiptir. Barum, Orta Avrupa’daki en başarılı lastik üreticileri arasında yer almaktadır.

Barum Lastikleri Tarihçe

Barum Lastikleri, 1948 yılında Çek şehri olan Zlín'de üç lastik üreticisi Bata, Rubena ve Mitas’ın, birleşmesiyle kuruldu. 1966 yılında Otrokovice şehrinde fabrika inşaatına başlandı; 1972 yılında modern fabrika inşaatı tamamlandı. Barum, hâla bu fabrikada üretim yapmaktadır. 1992’ye gelindiğinde Alman lastik üreticisi Continental, Barum ile iş birliğine imza attı. 1993 yılında Barum, Continental Grubu tarafından satın alındı ve Barum Continental spol. s.r.o. adıyla faaliyetlerini sürdürmeye başladı. Bu sayede şirket, son teknoloji ile donatılmış araştırma ve geliştirme birimine kavuşarak lastiklerinin kalitesini daha da arttırdı. 2012 yılında şirketin adı Continental Barum s.r.o. olarak değiştirildi.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam