icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Gislaved Hafif Ticari Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Gislaved Euro*Frost Van
Gislaved Euro*Frost Van, hafif ticari araçlar için özel olarak geliştirilmiş olan bir kış lastiği desenidir. Bu araçların ağır yüklerine karşı güçlendirilmiş yapıya sahiptir. Tüm kışlık lastikler gibi 7 derece ve daha düşük hava sıcaklıklarında elastikiyetini koruyarak yüksek yol tutuş ve fren performansı sağlamaktadır. Kış koşullarında etkin manevra kabiliyeti ve viraj performansı sunmaktadır. Özel sırt tasarımı, karlı ve ıslak zeminler gibi zorlu kış koşullarında çekiş gücünü arttırmaktadır. Gislaved Euro*Frost Van, geniş kanalları ile yüksek drenaj kapasitesine sahiptir. Böylece suda kızaklamaya karşı yüksek dayanıklılık sağlamaktadır. Sırt bloklarının özel dizaynı, kuru zemin koşullarında da manevra kabiliyetini arttırmakta; direksiyon manevralarına daha hızlı ve doğru tepki vermesini sağlamaktadır. Gislaved kış lastiği, özel kauçuk bileşiği ile optimize edilmiş kilometre ömrüne sahiptir.
   
Gislaved Euro*Frost Van Hafif Ticari Kış Lastiği
   
Gislaved Euro*Frost Van Özellikleri

Gislaved Euro*Frost Van Fren Performansı

Gislaved Euro*Frost Van deseninin sırt blokları üzerinde çok sayıda kılcal yer almaktadır. Bu kılcallar, karlı zeminlerde fren mesafelerini kısaltarak güvenliği arttırmaktadır.

Gislaved Euro*Frost Van Manevra Kabiliyeti

Gislaved Euro*Frost Van sırt bloklarının özel tasarımı, kuru zeminlerde manevra kabiliyetini arttırmaktadır. Bu tasarım, lastiğin direksiyon manevralarına daha hızlı ve doğru tepki vermesini sağlamaktadır.

Gislaved Euro*Frost Van Kilometre Ömrü

Gislaved Euro*Frost Van kış lastiğinin özel kauçuk bileşiği, dişlerin aşınma hızını azaltarak kilometre ömrünü arttırmaktadır.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam