icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Kumho Hafif Ticari Lastikleri

Filtrele

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

Kumho Winter PorTran CW51 Kış Lastiği

Kumho’nun hafif ticari araçlar için geliştirdiği kış lastiği Winter PorTran CW51, karlı zeminlerde yüksek çekiş gücüne sahiptir. Lastik hamuru, 7 derece ve daha düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruyabilmektedir. Bu sayede kış koşullarında güvenli yol tutuşu ve frenleme sağlamaktadır. Kumho Winter PorTran CW51’in simetrik desen tasarımı, kuru ve ıslak zeminlerde sürüş stabilitesini arttırmaktadır. Omuz kısmındaki 3 boyutlu kılcallar ve güçlendirilmiş sırt blokları, karlı zeminde performansı yükseltmektedir. Kumho Winter PorTran CW51, suyu etkili bir şekilde tahliye etmeyi sağlayan kanal ve olukları ile etkili su tahliyesi sağlamakta; suda kızaklamaya karşı direnci arttırmaktadır.

Kumho Winter PorTran CW51 Özellikleri

  • 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında esnekliğini koruyabilen lastik hamuru
  • Kış koşullarında etkin yol tutuş ve fren performansı
  • Karlı zeminlerde yüksek yol tutuşu ve çekiş gücü
  • Güçlendirilmiş sırt blokları ile ekstra dayanıklılık
  • 3 boyutlu kılcallar ile güçlendirilmiş kar performansı
  • Hafif ticari araçların yüklerine karşı dayanıklı karkas
  • Geniş kanal ve oluklar ile etkili su tahliyesi
  • Suda kızaklamaya karşı dayanıklılık

Kumho Winter PorTran CW51 Yol Tutuşu

Kumho Winter PorTran CW51, 7 derece ve altındaki hava sıcaklıklarında esnekliğini yitirmeyen lastik hamuru sayesine soğuk hava koşullarında etkin yol tutuş performansına sahiptir. Özel desen tasarımı ve sırt blokları üzerinde kılcalları, karlı zeminlerde yol tutuş performansını yükseltmektedir.

Kumho Winter PorTran CW51 Islak Zemin Performansı

Kumho Winter PorTran CW51, geniş kanal ve olukları ile suyu etkin bir şekilde tahliye ederek suda kızaklamaya karşı direnci yükseltmektedir. Kumho Winter PorTran CW51’in özel desen tasarımı, ıslak zeminde sürüş stabilitesini arttırmaktadır.

Kumho Winter PorTran CW51 Kar Performansı 

Kumho Winter PorTran CW51, hafif ticari araçların karlı zeminlerde güvenli bir şekilde ilerlemesine imkân tanımaktadır. Hem kauçuk bileşiği hem sırt deseni, karlı zeminlerde etkin yol tutuş ve fren performansı sergilemesini sağlamaktadır. Sırt blokları üzerindeki 3 boyutlu yapıya sahip kılcallar, karlı zeminlerde çekiş gücünü yükseltmektedir. 

New column
x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam