Tatile Hazırlık Günleri - Topbar Desktop

Lastikcim.com.tr - Hakkımızda

about HAKKIMIZDA

Lastikcim.com, aracınızın en kritik ve yere temas eden tek ürünü olan lastik konusunda dijital ve e-ticaret bakış açısıyla 2017 yılında yola çıkan bir start-up hikayesi. Yenilikçi ruhumuz, otomotiv sektöründeki köklü geçmişimizle sizleri teknolojinin en yeni imkanlarıyla buluşturuyor, yenilikçi ve öncü bir lastik alışveriş deneyimi sunmaya çalışıyoruz.

Lastikcim.com olarak, geleneksel lastikçiliği dijital bir bakış açısıyla yeniden ele aldık. Müşteri deneyimini her aşamada önemsedik ve bu dijital deneyimi, konforunuz için yeni baştan tasarladık. Hedefimiz, satın alma sürecinizi sadece kolaylaştırmak değil, aynı zamanda sizin için çok zaman alan lastik seçimi işlemini olabildiğince pratik hale getirip zaman kazandırmak. 81 ildeki yetkili montaj hizmeti ağımızla, lastiklerinizi satın aldıktan sonra montajına kadar olan her adımı, uçtan uca bir müşteri deneyimi ile ele alıyoruz.

QSR Teknoloji A.Ş. bünyesinde kendi yazılım ekipleriyle geliştirmesi yapılan Lastikcim.com, Fast Company’nin her yıl yayınladığı ‘’Türkiye’nin İnternetteki En Değerli 100 Şirketi’’ listesinde son 3 yıldır yer almaktadır. E-ticarette lastik satın alma deneyimini kolaylaştıran ve her yıl bu konuda sektörün öncüsü olarak ilerleme kaydeden Lastikcim.com, bu kritik seçiminizde her detayla yanınızda.


Marka Çeşitliliğimiz
Lastikcim.com olarak, otomobil lastikleri, SUV / 4x4, hafif ticari, motosiklet, kamyon, iş makinesi, kategorilerinde popüler markaları ve zengin ürün çeşitlerini sizler için bir araya getirdik. Michelin, Goodyear, Pirelli, Continental, Hankook, Bridgestone, Lassa, Petlas, Laufenn, BKT ve Marshal... 50'dan fazla markanın ürünlerini, tarafsız ve objektif bir yaklaşımla, her bir lastiğin özelliğini, markaların hikayesini önemseyerek sunuyoruz.

Lastik Arama Motorunu kullan, Aracına Göre / Ebatına Göre Ara, Bul, Hemen Al
Dışarılarda gezmek yok! Lastik Arama Motoru ile ister aracına ister ebatına göre arama yapıp aracına uygun ve doğru ürüne hemen ulaşabilirsin. Lastikcim.com’da, talebinize hızlı yanıt veren, dinamik ve zengin bir stok yönetimi sunuyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde Yetkili Montaj Servis ağı ve zengin ürün çeşidi ile tüm ürünlerde 2 (iki) iş günü içerisinde ücretsiz kargo imkânıyla ihtiyacınız olan lastiği en hızlı şekilde yola çıkarıyoruz.

about

about

E-ticarette Güven
Biz, alışverişinizi sadece kolay değil, aynı zamanda güvenli kılmayı amaçlarız. 2048 bit EvSSL teknolojisiyle korunan Lastikcim.com’da her bir tıklamanız koruma altında. Ödeme işlemlerinizde maksimum güvenlik için, bilgileriniz doğrudan bankalara iletilir, hiçbir zaman sunucularımızda saklanmaz.


Tüketici Haklarına Önem Veriyoruz
İnternetten lastik alışverişinde aklınızda soru işaretleri mi var? Lastikcim.com'da, lastik gibi teknik özelliklere sahip bir ürünün kolayca seçimini ve satın alımını tamamladıktan sonra karşılaşabileceğiniz üretim kaynaklı arıza, hasar vb. durumlar için garanti kapsamında sağladığımız değişim ve iade haklarınızı net ve anlaşılır bir şekilde sunuyoruz. Sattığımız tüm ürünler, iki yıl süreyle üretim hatalarına karşı garantimiz altındadır, memnuniyetiniz için her zaman yanınızdayız.

about

0850 811 11 01 numaralı ücretsiz çağrı merkezimiz üzerinden Müşteri Hizmetleri ekibimize ulaşabilir, soru ve taleplerinizle ilgili uzman ekibimizle görüşebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri departmanımız, hafta içi her gün 08:30 – 18:30, Cumartesi günleri 9:00-16:30 saatleri arasında aktiftir. Mesai saatleri dışında ve resmi tatiller gibi süreçlerde, sistem üzerinden destek talebi oluşturabilir ya da aşağıdaki mail adreslerimiz üzerinden destek alabilirsiniz.

Ünvanı: QSR Teknoloji AŞ

Adres: MERDİVENKÖY MAHALLESİ YUMURTACI ABDİBEY CADDESİ DİKYOL SOKAK BUSINESS İSTANBUL NO:2/A A BLOK KAT:4 KADIKÖY / İSTANBUL

Telefon: 0850 811 1101

Vergi Dairesi: GÖZTEPE

Vergi Numarası: 6080713776

Ticaret Sicil No:91426-5

Ticaret Sicil Memurluğu: İstanbul

Mersis No: 0608071377600001