Yapı Kredi 7 Taksit Fırsatı! - Top Banner

Lastikcim.com.tr - Hakkımızda

about Sektörün En Uzun Ömürlü Çok Markalı Lastik Satış Platformu
Lastikcim, 2017 yılından bu yana www.lastikcim.com.tr web sitesi üzerinde farklı araç tipleri için, farklı markaların ürünlerini bir arada sunan en eski lastik satış portalıdır. QSR Teknoloji Anonim Şirketi’nin patentli ticari markasıdır. Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz lastik, jant ve mini stepne gibi lastik sektörü ürünleri üzerine alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. .


Tüm Markalara Eşit Mesafe
Lastikcim’de motosiklet, kamyon, iş makinesi, forklift ve otomobil lastikleri kategorilerinde Michelin, Bridgestone, Goodyear, Continental, Hankook, Lassa, Petlas, Kleber, BKT ve Marshal başta olmak üzere 30’un üzerinde markanın ürünleri, tüm markalara eşit mesafede olduğumuz objektif bir yaklaşım ile sunulmaktadır.

Canlı Stok ve Hızlı Sevkiyat Olanağı
Web sitemiz, aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için lastik sektörüne özel olarak hazırlanmıştır. Böylece Lastikçim, üreticiler başta olmak üzere güçlü bir tedarikçi ağı ve depoları ile çoğu stoklarda hazır durumdaki, 10.000 üzeri farklı lastik seçeneğini tüm Türkiye’ye ücretsiz sevkiyat imkânı ile sunmaktadır.

about

about

Güvenli ve Konforlu E-ticaret
Gelişmiş 2048 bit EvSSL teknolojisi ile tarayıcı verilerinizi koruma altına alan Lastikçim web sitesi size yalnızca ödeme aşamasında değil, bütün site içeriğinde güvenli bir internet deneyimi sunmaktadır. Satın alma sürecinde, ödeme için kullanılan kart bilgileri hiçbir şekilde sunucularda kaydedilmeden bankalara aktarılır ve sitede yalnızca bankadan gelen onay ve hata mesajları ile işlem yapılır. Kartınız ile ilgili bilgiler, hiçbir şekilde Lastikçim sunucularında kayıt altına alınmamaktadır. 


Değişim, Garanti ve İade Hakları
İnternet alışverişlerinde en merak edilen konuların başında garanti şartları, hatalı, eksik veya ayıplı ürün gelmesi durumunda kişinin haklarının neler olacağı soruları gelmektedir. Özellikle lastik gibi teknik bir ürün sipariş edilirken, hatalı ebat veya yanlış desen seçimi yapılabilmektedir. Ürün değişimi veya ücret iadesi talepleri ile ilgili prosedürler, “Değişim ve Garanti” sayfamızda detaylı olarak sunulmaktadır. Sitemizde satışı yapılan ürünler iki yıl boyunca üretim hatalarına karşı garantilidir. 

about

Lastikcim, 2021 yılında Türkiye’nin en büyük ilk 100 e-ticaret sitesi arasına giren ve listedeki firmalarla kıyaslandığında hakkında en az şikâyet olan şirketlerden birisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Lastikcim güvenli ödeme sistemi ve KVKK uyumlu yazılım alt yapısı sayesinde verilerinizin güvenliğini sağlamaktadır.

Resmî kurumlarda kaydı olan e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişlerde, E-ticaret yasası ve Tüketici Hakem Heyeti ile, tüketicilerin hakları koruma altına alınmaktadır. Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBIS), hizmet veren e-ticaret sitelerinin güvenilir olup olmadığının anlaşılması adına devlet tarafından sunulan bir güvenlik sistemidir. ETBIS kayıtlı şirketlerin, belirli standartları sağlayabilmesi ve resmî kurumlarda kaydının bulunması zorunludur. Web sitesinde yer alan ETBIS doğrulama kodu ile Lastikcim.com.tr güvenilir e-ticaret siteleri arasında yerini almaktadır.

ETBIS Nedir?
Lastikcim güvenli e-ticaret sistemi, ETBIS ‘de kayıtlı e-ticaret platformları arasında yer almaktadır. ETBIS onayı alınabilmesi için, işletmelerin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uygun şekilde faaliyet göstermesi zorunludur.

Güven Damgası Nedir?
Resmî Gazete’de 6 Haziran 2017’de yayınlanan “Elektronik Ticarette Güven Damgası Hakkında Tebliğ” ile e-ticaret siteleri için yeni bir sisteme geçiş yapılmıştır. Güven damgası, “tebliğde öngörülen asgari güvenlik ve hizmet kalitesi standartlarına uyan hizmet sağlayıcı ve aracı hizmet sağlayıcıya verilen elektronik işaret” olarak tanımlanmıştır. Resmi websitesinde “Güven damgası, asgari güvenlik ve hizmet kalitesi standardının varlığına işarettir.” ifadesine yer verilmektedir.

Ticaret Bakanlığı, Türkiye’de tek “Güven Damgası” sağlayıcısı olarak “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği”ni yetkilendirilmiştir. Güven Damgası, tüketicilerin güvenilir markaları tercih etmesini daha kolay hâle getirmektedir. Aynı zamanda hizmet standartlarını sürdüremeyen sitelerin “Güven Damgası” onayı iptal edilebilmekte veya askıya alınabilmektedir.

Lastikcim.com.tr, Mart 2023 itibarıyla “Güven Damgası Olan E-ticaret platformları” içerisinde “Otomotiv” kategorisindeki tek websitesidir.

Kart Bilgilerinizi Kayıt Etmiyoruz
Lastikcim.com.tr'de 3D güvenli ödeme yöntemi kullanılmaktadır. Sipariş esnasında kullanılan kart bilgileri, sistemin hiçbir alanında kayıt altına alınmamaktadır. Ödeme ekranlarında kart bilgilerinizi girdiğinizde, sistemimiz SSL ile şifrelenen kart bilgilerini, ödeme tutarını ve sipariş numaranızı bankanızın sistemine gönderir ve sizi 3D SMS doğrulama ekranına yönlendirir. Cep telefonunuza gelen SMS içerisindeki güvenlik kodunu ekrana girerek, ödeme işlemine izin verdiğinizde, bankanız “ödeme mesajı” göndermektedir. Ödeme sistemimiz, yalnızca sipariş numaranız ve ödeme onayını kayıt altına almaktadır.

Lastikçim konum fark etmeksizin tüm Türkiye’ye online satış gerçekleştiren bir e-ticaret platformudur. Lastikcim.com.tr kendi depoları ve tedarikçileri ile maksimum ürün bulunabilirliğini sunmaya odaklıdır. Aynı zamanda çözüm ortakları ile tüm Türkiye'de lastik montaj hizmetlerini de web sitesi üzerinden satın almanıza olanak tanımaktadır. Tüm Türkiye’de ücretsiz kargo ile lastikleriniz adresinize ya da montaj hizmeti almanız durumunda seçtiğiniz lastik montaj noktasına gönderilmektedir.

Lastikcim müşteri memnuniyeti odaklı bir e-ticaret platformu olarak hizmet vermektedir. Sitemizde sunulmakta olan tüm ürünler sıfır ve garantilidir. Ayrıca anlaşmalı montaj noktaları ve kargo şirketleri gibi hizmet sağlayıcılar ile yapılan sözleşmeler, müşteri deneyimi süreçlerimizi daha da ileri taşımaya odaklıdır.

Lastikcim şikayet yönetimi süreçlerine önem veren bir kurum kültürüne sahiptir. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızdan gelen tüm talepler, aynı özen ve hassasiyet ile ele alınmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım ve çözüm üretmeye odaklı bakış açımız ile, süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çalışmalarımız aralıksız olarak devam etmektedir.

Talepler karşısında, prosedürlere uymakla birlikte, mümkün olduğunca hızlı ve çevik çözümler üretmeye odaklanan müşteri hizmetleri ve operasyon ekibimize 0850 811 11 01 ya da [email protected] adresine mail atarak kolayca ulaşılabilmektedir.

 • Siparişim kargoya verilmedi
  Siparişlerin kargoya teslim edilme süreci, sipariş tarihinden itibaren 2 iş günüdür. Ürünlerin kargoya teslim edilmesinin ardından kargo barkodu oluşmakta ve kargo takip kodunuz mail ve sms olarak sizinle paylaşılmaktadır.

 • Kargom teslim edilmedi
  Tüm gönderilerimiz adres teslim olarak kargo şirketlerine teslim edilmektedir. Kargo şubenizin lastiklerinizi getirmemesi durumunda, konuyla ilgili 0850 811 1101 üzerinden ya da [email protected] adresine mail atmanız durumunda, ürünlerinizin adresinize teslim edilmesi için lojistik ekibimiz kargo şirketleri ile görüşerek süreci hızlandırmaktadır.

 • Montaj randevum oluşturulmadı
  Lastiklerinizin montaj randevusu, ürünleriniz montaj noktasına ulaştıktan sonra oluşturulmaktadır. Ekibimiz ürünlerin kargo durumu ve montaj randevu sürecini hassasiyet ile takip etmektedir. Sezonsal iş yoğunluğuna bağlı olarak randevular, lastikleirn montaj noktasına teslim tarihinden itibaren 24 – 72 saat içerisinde oluşturulmaktadır.

 • Siparişimde yer alan ürün ve bana teslim edilen ürünler farklı
  Kargo şirketiniz lastiklerinizi getirdiğinde bu konu hakkında tutanak tutabilir, ya da ürün fotoğraflarını mail üzerinden bizimle paylaşarak değişim / düzeltme talep edebilirsiniz. Ne yazık ki lojistik operasyonları esnasında, kargo şirketlerinin aktarma merkezlerinde bazı ürünlerin etiketleri karışabilmekte ve farklı siparişlerde yer alan ürünler, yanlış adreslere gönderilebilmektedir. Müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçmeniz durumunda hızla aksiyon alınarak, düzeltme sağlanmaktadır.

 • Sipariş iptalim ve ücret iadem yapıldı mı?
  Lastik siparişinizi iptal etmeniz durumunda, sipariş iptal / iade talebiniz incelenmekte ve hızla işleme alınmaktadır. Finans ekibimiz tarafından işleme alınan ödeme iptal / iade işlemlerinin ardından bankalar tarafından sürdürülen iade operasyonu ve ücretin hesabınıza yansıması 2 – 48 saat arası sürebilmektedir.

Lastikçim fırsat ve kampanyaları, üretici ve tedarikçi iş birlikleriyle yürümektedir. Hankook, Goodyear, Castrol gibi birçok firmanın yetkili satıcısı olan lastikcim.com.tr, böylece müşterilerine daha fazla kampanya seçeneği sunabilmekedir. Lastikçim indirim kampanyaları sayesinde hızlı ve pratik alışverişinizde aynı zamanda çok daha avantajlı lastik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Dönemsel kampanyalar ile kış, 4 mevsim, yaz lastiği kampanyaları Lastikçim’den alışveriş yapmayı daha avantajlı hâle getirmektedir. Lastikçim hediye çeki kampanyaları, çeşitli firma ve platformlar ile iş birliklerine özel olarak dönemsel olarak sunulmaktadır.

Lastikcim.com.tr hem tüketicilere değer yaratmaya odaklı çeşitli kampanya ve indirimler, hem de işbirlikleri yaparak belirli projelere özel Lastikcim hediye çeki kampanyaları sunmaktadır.

Lastik sektöründe yayın olarak uygulanan sell-out kampanyalarının yanı sıra, meslek odaları, sendikalar ve şirketlerle yapılan anlaşmalar sayesinde, bu organizasyonlara mensup tüketicilere Lastikcim hediye çeki veya Lastikcim indirim kodu da sunulmaktadır.

Bu tip işbirliği talepleri için, [email protected] mail adresine talebinizi ve organizasyonunu anlatan bir mail göndererek yetkililerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Yürütülen kampanyalar doğrultusunda size ulaşan Lastikcim kupon kodu sepet sayfasında ve adres bilgileri sayfalarında kullanılabilmektedir. Kodu ekrandaki “Hediye çekim / indirim kodum var” alanına tıklayarak açılan kutucuğa yazabilir ve ödenecek toplam tutara indiriminizin yansımasını sağlayabilirsiniz.

0850 811 11 01 numaralı ücretsiz çağrı merkezimiz üzerinden Müşteri Hizmetleri ekibimize ulaşabilir, soru ve taleplerinizle ilgili uzman ekibimizle görüşebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri departmanımız, hafta içi her gün 08:30 – 18:30, Cumartesi günleri 9:00-16:30 saatleri arasında aktiftir. Mesai saatleri dışında ve resmi tatiller gibi süreçlerde, sistem üzerinden destek talebi oluşturabilir ya da aşağıdaki mail adreslerimiz üzerinden destek alabilirsiniz.

Ünvanı: QSR Teknoloji AŞ

Adres: MERDİVENKÖY MAHALLESİ YUMURTACI ABDİBEY CADDESİ DİKYOL SOKAK BUSINESS İSTANBUL NO:2/A A BLOK KAT:4 KADIKÖY / İSTANBUL

Telefon: 0850 811 1101

Vergi Dairesi: GÖZTEPE

Vergi Numarası: 6080713776

Ticaret Sicil No:91426-5

Ticaret Sicil Memurluğu: İstanbul

Mersis No: 0608071377600001

Lastikcim.com - Aklın Yolu

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”.
Çerez Yönetimi Tamam