icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Lastikcim.com.tr - Hakkımızda

about Sektörün En Uzun Ömürlü Çok Markalı Lastik Satış Platformu
Lastikçim, 2011 yılından bu yana www.lastikcim.com.tr web sitesi ve diğer dijital satış platformları üzerinde farklı araç tipleri için, farklı markaların ürünlerini bir arada sunan en eski lastik satış portalıdır. QSR Teknoloji Anonim Şirketi’nin patentli ticari markasıdır. Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz lastik, jant ve mini stepne gibi lastik sektörü ürünleri üzerine alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. .


Tüm Markalara Eşit Mesafe
Lastikçim’de motosiklet, kamyon, iş makinesi, forklift ve otomobil lastikleri kategorilerinde Michelin, Bridgestone, Goodyear, Continental, Hankook, Lassa, Petlas, Kleber, BKT ve Marshal başta olmak üzere 30’un üzerinde markanın ürünleri, tüm markalara eşit mesafede olduğumuz objektif bir yaklaşım ile sunulmaktadır.

Canlı Stok ve Hızlı Sevkiyat Olanağı
Web sitemiz, aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için lastik sektörüne özel olarak hazırlanmıştır. Böylece Lastikçim, üreticiler başta olmak üzere güçlü bir tedarikçi ağı ve depoları ile çoğu stoklarda hazır durumdaki, 10.000 üzeri farklı lastik seçeneğini tüm Türkiye’ye ücretsiz sevkiyat imkânı ile sunmaktadır.

about

about

Güvenli ve Konforlu E-ticaret
Gelişmiş 2048 bit EvSSL teknolojisi ile tarayıcı verilerinizi koruma altına alan Lastikçim web sitesi size yalnızca ödeme aşamasında değil, bütün site içeriğinde güvenli bir internet deneyimi sunmaktadır. Satın alma sürecinde, ödeme için kullanılan kart bilgileri hiçbir şekilde sunucularda kaydedilmeden bankalara aktarılır ve sitede yalnızca bankadan gelen onay ve hata mesajları ile işlem yapılır. Kartınız ile ilgili bilgiler, hiçbir şekilde Lastikçim sunucularında kayıt altına alınmamaktadır. 


Değişim, Garanti ve İade Hakları
İnternet alışverişlerinde en merak edilen konuların başında garanti şartları, hatalı, eksik veya ayıplı ürün gelmesi durumunda kişinin haklarının neler olacağı soruları gelmektedir. Özellikle lastik gibi teknik bir ürün sipariş edilirken, hatalı ebat veya yanlış desen seçimi yapılabilmektedir. Ürün değişimi veya ücret iadesi talepleri ile ilgili prosedürler, “Değişim ve Garanti” sayfamızda detaylı olarak sunulmaktadır. Sitemizde satışı yapılan ürünler iki yıl boyunca üretim hatalarına karşı garantilidir. 

about

Şirket Künyesi

Ünvanı: QSR Teknoloji AŞ

Adres: MERDİVENKÖY MAHALLESİ YUMURTACI ABDİBEY CADDESİ DİKYOL SOKAK BUSINESS İSTANBUL NO:2/A A BLOK KAT:14 KADIKÖY / İSTANBUL

Telefon: 0850 811 1101

Vergi Dairesi: GÖZTEPE

Vergi Numarası: 6080713776

Ticaret Sicil No:91426-5

Ticaret Sicil Memurluğu: İstanbul

Mersis No: 0608071377600001


x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam