icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Lastikcim.com.tr - İade Şartları

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren on dört ( 14 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.


iade

İade veya değişim süresi on dört ( 14 ) gündür.


iade

İade veya değişim talebinizin sebebini belirterek İletişim sayfamızdan e-posta gönderebilir veya 0850 801 11 01 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.


iade

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.


iade

Montaj işlemi yapılmış (Sökme Takma) ürünlerinin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir. Ürünle ilgili teknik bir problem bulunması halinde, garanti şartları geçerli olacaktır.


iade

Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.


iade

İade işlemlerinde tarafımızdan verilecek anlaşmalı kargo bilgileri haricinde yapılacak gönderimlerde, kargo bedeli müşteriye aittir. Kendi kargo bilgilerimiz dışındaki karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.


iade

Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartı ile yapılan alımlarda kredi kartına, havale ile yapılan alımlarda müşteri ismine açık banka hesabına havale olarak yapılacaktır. 


iade

Mağazamızda iade işlemleri sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) yapılmaktadır.


x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam