Üye misin? Giriş Yap

Maximum Kart ile Yapacağınız 10.000TL Üzeri Alışverişine 500TL MaxiPuan Hediye
Bu kampanyanın süresi dolmuştur.

23 Ocak 2024 – 14 Şubat 2024 tarihleri arasında İş Bankası Maximum Kart ile İş Bankası veya Maximum Mobil uygulamasından kampanyaya katılarak yapacağınız tüm alışverişlerinizde 500 TL MaxiPuan hediye!

İş Bankası veya Maximum Mobil uygulamasından kampanyaya "KATIL" butonuna tıklanmadan verilecek siparişlerde geçerli değildir. Sipariş vermeden önce İş Bankası uygulaması üzerinden kampanyaya katılım zorunludur.

Kampanya Katılım Koşulları
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Bankamatik Kartlar, Maximum Aidatsız Kartlar, MaxiPara Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  • MaxiPuanlarınız 14 Mart 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Nisan 2024'tür.
  • MaxiPuanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir.
  • Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Mayıs 2024 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMile dönüştürüle​bilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar, Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir.
  • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
  • Kampanya, kart bazında değil müşteri bazındadır. Diğer MaxiPuan ve İndirim kampanyalarıyla birleştirilemez.
  • Kampanya dönemi 23 Ocak - 14 Şubat 2024'tür. Müşterinin ilgili dönemde lastikcim.com.tr'den 10.000 TL ve üzeri harcama yapması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 500 TL MaxiPuan kazanabilir.
  • Lastikcim.com.tr (QSR Teknoloji A.Ş.) ve Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Aracına Uyumlu Lastikleri Bul

)