Yapı Kredi 6 Taksit Fırsatı! - Top Banner
Seçili Michelin Lastiklerinde Opet Yakıt Puan Hediye
Seçili Michelin Lastiklerinde Opet Yakıt Puan Hediye

30 Eylül 2022 – 15 Şubat 2023 tarihleri arasında, kampanya kapsamındaki Michelin lastiklerinden tek seferde 4 adet ve üzeri alımlarınıza 1.000 TL'ye varan Opet Yakıt Puan hediye! Kampanya “Yakıt Puan” etiketi bulunan, seçili Michelin yaz, kış ve 4 mevsim lastiklerinde geçerlidir.

Not: Kampanya sürecinde, kampanyaya dahil olmayan stoklar da satışa açılabilmektedir. Aynı ürünlerde, 2022 tarihli ürünün kampanya kapsamında olup, 2021 tarihli ürünün kampanya kapsamında olmaması, aynı ebat ve desendeki iki farklı stok kodundan sadece bir tanesinin kampanya kapsamında olması gibi durumlar yaşanabilmektedir. Bu nedenle, kampanyadan faydalanmak isteyen tüketicilerimizin, ürün listeleme veya ürün detay sayfasında, ürün üzerinde mavi kutu içerisinde Yakıt Puan yazılı kampanya etiketi bulunan ürünleri tercih etmesi gerekmektedir.

Mavi etiket bulunan, kampanya kapsamındaki ürünlerde, sipariş tamamlama ekranında ve sipariş onay maili içerisinde, kampanya ile ilgili kod gönderim tarihi bilgisi gösterilmektedir. Aksi durumda, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Yakıt Puanım Ne Zaman Gönderilir?

Yakıt puan aktivasyon kodları, lastiklerin teslim edilmesi ve faturanın kesilmesinin ardından 10'uncu iş gününde gönderilmektedir. 

Yakıt Puan Kodu Ne Zamana Kadar Kullanılabilir?

Aktivasyonu yapılan kodlar 31 Mart 2023 tarihine kadar kullanılmalıdır. Aktivasyonu zamanında yapılmayan veya kullanım süresi içerisinde kullanılmayan çeklerden Michelin Lastikleri A.Ş. ve Lastikcim.com.tr (QSR Teknoloji A.Ş.) sorumlu değildir.

Yakıt Puan Kampanyası Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Kampanya 30 Eylül 2022 – 15 Şubat 2023 tarihleri arasında, Michelin markalı 15 inç ve üzeri "Yakıt Puan" yazılı mavi etikete sahip seçili ürünlerde geçerlidir. 
Kış, CrossClimate veya Yaz lastiklerinden seçilen kampanyalı ürünlerden, 4 adet ve üzerindeki satın almalarda geçerlidir.

Yaz ve CrossClimate Lastiklerinde Geçerli Olan Yakıt Puan Tutarları:

Kategori 15 inç 16 inç 17 inç ve üzeri
Otomobil ve 4x4 450 TL 600 TL 850 TL
Hafif Ticari 450 TL 1.200 TL 1.200 TL

 

Kış Lastiklerinde Geçerli Olan Yakıt Puan Tutarları:

Kategori 15 inç 16 inç 17 inç ve üzeri
Otomobil ve 4x4 600 TL 800 TL 1.000 TL
Hafif Ticari 600 TL 1.200 TL 1.350 TL

Hediye edilecek olan tüm Yakıt Puan tutarlarına KDV dahildir.

Yakıtın Bizden Kampanyası Katılım Koşulları

• Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin; kendilerine gönderilen kampanya katılım kodu ile 30 Eylül 2022 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında aktif olan https://yakitinbizden.lastikcim.com.tr adresinde yer alan kampanya katılım formunu, 28 Şubat 2023 tarihine kadar doldurarak aktivasyon yapmalıdır.

• Kampanya dahilinde satın alınan lastiklerde, dijital kampanya kodları faturaların ardından SMS ve mail ile gönderilmektedir. 14 günlük yasal iade süresi içerisinde lastiklerin iade edilmesi durumunda, kampanya kapsamında gönderilen hediye çeki tutarı, toplam tutardan tahsil edilerek iade yapılacaktır.

• Tüm bilgilerini eksiksiz dolduran son tüketicilerin, tüm kontroller gerçekleştirildikten sonra Kampanya Katılım Formu’nda belirttikleri cep telefonu numarasına ilgili ebat ve kategoriye göre Opet Yakıt Puan yüklemesi yapılacaktır.

• Tüketiciler telefon numaralarından bir kez aktivasyon yapma hakkına sahiptir. Aynı telefon numarasından ikinci bir aktivasyon yapılması mümkün değildir.

• Kampanya, yeniden satış amaçlı ya da toplu satın alımlarda geçerli değildir, sadece perakende faaliyetler için geçerlidir. Kampanya sadece son kullanıcılara satılan lastikler için geçerlidir. Araç bayilerine, alt/ara satıcılara, lastikçilere, filolara veya Kampanya'ya katılamayacağı belirtilen kişilerce yapılan satın alımlar tespit edildiğinde bu satın alımlarda Opet Yakıt Puan kodları Bayiler tarafından gönderilmiş olsa dahi kabul edilmeyecektir.

• Her bir tüketici kampanyadan sadece bir kere yararlanabilecektir. Ayrıca, Kampanya kapsamında hak edilen Opet Yakıt Puan tutarı, kampanya kapsamındaki her 4 adet satın alım için sadece bir kere verilecek olup, tek seferde 4 adetten fazla lastik satın alınması ya da farklı seferlerde, farklı faturalar ile 4’er adet lastik satın alınması halinde, ilgili müşterinin ilk satın alımındaki 4 lastik kabul edilir. Örneğin, aynı fatura ile 8 adet lastik satın alan katılımcı sadece bir kere ve 4 lastik için Opet Yakıt Puan hak edebilecektir.

• Tüketicilere yapılan satışlara ait faturalar Michelin ve Opet Kampanya ekibi tarafından kontrol edilecektir.

• Kazanılan bedelsiz Opet Yakıt Puan bedeli devredilemez, değiştirilemez ve/veya nakit karşılığı talep edilemez.

• Kazanılan bedelsiz hizmet tutarı lastik satış fiyatına indirim olarak uygulanamaz. İşbu madde hiçbir şekilde pasif satış engellenmesi olarak yorumlanamaz.

• Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Katılımcıların Kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerini, altyapı sağlayan ve Kampanya’nın uygulanması için gerekli olarak sözleşmeli firmalar ile paylaşabilecek olup, https://yakitinbizden.lastikcim.com.tr adresinde yer alan kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma beyanında belirtildiği üzere Kampanya Katılımcılarının başvuru sırasında paylaşmış olduğu kişisel verilerini Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak işleyecek ve üçüncü kişilere aktarabilecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ve üçüncü kişilere aktarımı hakkında detaylı bilgi için lütfen https://yakitinbizden.lastikcim.com.tr adresinde yer alan aydınlatma beyanı ve açık rıza metinlerini inceleyiniz. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.'nin kanunlara karşı Kampanya ile ilgili olarak, dolandırıcılık ve benzeri bir şüphe üzerine, herhangi birisinin güvenliğine yönelik potansiyel ya da müspet bir tehdit ya da tehdit şüphesi üzerine veya herhangi bir başka yasal zorunluluk nedeniyle araştırma yapmak, bunları engellemek veya bunlara karşı önlem almak üzere Kampanya katılımcılarına ait her türlü bilgi toplamak ve bu bilgileri ilgili 3. kişiler ile paylaşma hakkı saklıdır.

• Kampanya sırasında ve sonunda, hediyeye hak kazanan katılımcılarla, başvuru sırasında beyan etmiş oldukları iletişim bilgileri (Ad-Soyad, E-posta adresi, Cep telefonu bilgileri, vb.) üzerinden iletişim kurulabilir. Tüm katılımcılar bu bilgilerin güncel ve geçerli olmasından sorumludur, aksi takdirde meydana gelebilecek aksaklıktan Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. sorumlu olmayacaktır.

• Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Kampanya’nın güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Katılımcının Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. tarafından istenen bilgi ve belgeleri talebin kendilerine iletilmesini takiben 1 hafta içinde sunamaması halinde ve/veya Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. tarafından Kampanya’ya aykırı hareketlerin veya usulsüzlüklerin tespiti halinde Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.’nin katılımcıyı Kampanya’dan çıkarma hakkı vardır.

• Her katılımcı, Kampanya’ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan, öngörülemeyen ve kontrol dışı olası teknik problemlerden, Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Opet ve Lastikcim.com.tr (QSR Teknoloji A.Ş.) sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder.

• Kampanya’da öngörülmemiş açıkları kullanarak, kendisine avantaj sağladığı tespit edilen katılımcılar derhal kampanyadan menedilecek ve şayet hediye kazanmışlar ise hediyeleri verilmeyecektir. Bu kişiler için her türlü yasal işlem başlatılma hakkı saklıdır.

• Katılımcı, Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. ve/veya Kampanya ortağı şirketlerden kaynaklanan nedenlerle katılmış olduğu bir Kampanya’dan faydalanamadığı takdirde Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. katılımcıya karşı yükümlülüğünü mevcut diğer kampanyalarından herhangi birinden katılımcıyı yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.

• Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Opet ve Lastikcim.com.tr (QSR Teknoloji A.Ş.) Kampanya’ya katılan katılımcılardan hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir ve şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.

• Kampanya’ya, katılırken temin etmiş olduğunuz kişisel verilerinizin işlenmesi ve üçüncü kişilere aktarımı hakkında detaylı bilgi için lütfen https://yakitinbizden.lastikcim.com.tr adresinde yer alan aydınlatma beyanı ve açık rıza metinlerini inceleyiniz.

• Kampanya ile ilgili varsa şikâyet ve itirazların son katılım tarihinden sonraki 10 gün içinde (en geç 10 Şubat 2023 tarihine kadar) yapılması gerekir. Bu tarihten sonraki itirazlar kabul edilmeyecektir.

• Kampanya sona erdiğinde kullanılmamış “kampanya kodları” iptal edilecektir, kullanıma kapatılacaktır.

• Kampanya’ya katılan herkes işbu Kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

• Yukarıda yazılı bulunan koşullara aykırı davranışlar kötü niyetli ve kural dışı davranış olarak kabul edilecektir. Söz konusu kötü niyetli ve kural dışı davranış nedeniyle Michelin yönünden maddi veya manevi bir zararın oluşması durumunda Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., tazminat talebi de dahil olmak üzere her türlü yargı yoluna başvurmak hakkına sahiptir.

• Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanlar kampanyaya dahil Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında geçerlidir.

• Yakıt puanlar benzin ve motorin ürünlerinde geçerli olup, LPG’de geçerli değildir. Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanlar 28 Şubat 2023 tarihine kadar kullanılabilecektir.

• 18 yaşından küçük olanlar bu Kampanya’ya katılamaz. Michelin, Opet, Lastikcim.com.tr (QSR Teknoloji A.Ş.) 18 yaşından küçüklerin Kampanya’ya katılmalarından sorumlu tutulamaz.

• Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. personeli, bayi sahipleri, bayi personeli ve BTL Tanıtım Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri ajans çalışanları, Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş. çalışanları Kampanya’ya katılamaz, Kampanya tüketiciye (son kullanıcıya) yöneliktir.

• Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Opet, Lastikcim.com.tr (QSR Teknoloji A.Ş.) Kampanya süresince katılım şartlarını değiştirme, Kampanya’yı durdurma, iptal etme, sona erdirme ve/veya süresini değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir durdurma, iptal etme veya sona erme durumunda Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. tarafından ilgili duyuru yapılacaktır. Ancak Kampanya’nın iptal edildiği tarihe kadar son kullanıcılara yapılan lastik satışları söz konusu iptalden etkilenmeyecektir. Müşteri, Kampanya’nın iptal edilmesi durumunda söz konusu iptal tarihine kadar satın almış olduğu lastikler için bu Kampanya koşulları uyarınca belirlenen hediyelerden faydalandırılacaktır.

• Son tüketicilerin yakıt puanlarını Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcama şifresini istasyondaki ilgili görevliye iletmesi gerekmektedir.

• Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi https://www.opet.com.tr/ veya www.lastikcim.com.tr adreslerinden alabilirsiniz.

• Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma Metni’ne https://www.opet.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşabilirsiniz. Opet, Michelin ve Lastikcim kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Kampanyaya katılım gösteren son tüketiciler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

Michelin Yaz Lastiklerini Keşfet Michelin Kış Lastiklerini Keşfet Michelin 4 Mevsim Lastiklerini Keşfet

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”.
Çerez Yönetimi Tamam