icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Lastik Kampanyaları
Lastikçim, 30.000’den fazla ürünü, peşin fiyatına taksitli alışveriş ve ücretsiz kargo fırsatlarının yanı sıra, firmalarla yaptığı işbirlikleri kapsamında çeşitli lastik kampanyaları ve uygun fiyatlar ile birlikte sunmaktadır. Marka işbirlikleri ve kurumsal şirketlere özel kampanya talepleriniz için, [email protected] adresinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

Peşin Fiyatına Taksit Kampanyası
Kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde, bankanızın aylık koşullarına bağlı olarak vade farksız 8 aya varan taksit imkanları ile siz de ihtiyacınız olan lastiklere, ödeme kolaylığı avantajları ile ulaşabilirsiniz.
Yakıtın Bizden Kampanyasıyla 600 TL 'Ye Varan Yakıt Puan Kazanma Fırsatı
10 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında Michelin markalı 15 inç ve üzeri seçili ürünlerde 4 adet ve üzerindeki satın alımlarda 600 TL'ye varan Opet Yakıt Puan kazanma fırsatı Lastikcim'de!
Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Ocak 2022
Seçili Ürünlerde Goodyear Kış Bakım Kiti Hediye
10 Ocak 2022 – 28 Şubat 2022 tarihleri arasında, Goodyear marka seçili ürünlerde, alacağınız her 4 adet lastik için bir adet Goodyear Kış Bakım Kiti hediye!
Bitiş Tarihi: 28 Şubat 2022
Lastikcim'den Android Yazılım Eğitimi Hediye
Lastikcim.com.tr 'den öğrencilere müjde! 283.000 öğrenciyle en başarılı yazılım eğitmenlerinden Atıl Samancıoğlu'nun "Android Mobil Uygulama Kursu: Kotlin & Java" kursu 50 Öğrencimize ücretsiz olarak hediye!
Hediye eğitim stokları 25.01.2022 itibarı ile tükenmiş ve kampanya sona ermiştir.
Yakıtım Nokian'dan Opet Akaryakıt Çeki Kampanyası
Yakıtım Nokian Kampanyası ile 4 AdetNokian lastik alan herkese Opet'ten 300 TL'ye varan Akaryakıt Çeki hediye!
Bu kampanyanın süresi dolmuştur.
Nokian Kış Lastikleri Kampanyası
Nokian kış lastiklerinde mükemmel fırsatlar

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam