icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Seçili Ürünlerde Goodyear Kış Bakım Kiti Hediye
Seçili Ürünlerde Goodyear Kış Bakım Kiti Hediye

Lastikcim.com.tr ‘den satın alacağınız kampanya dahilindeki ürünlerde, kış şartlarında sürücülerin ihtiyaç duyabileceği pratik ürünlerden oluşan Goodyear kış bakım kiti hediye!

Kit İçeriği:

- Antifirizli Cam Suyu
- Buğu Önleyici
- Buz Çözücü
- Eldivenli Buz Kazıyıcı
- Mikrofiber Bez

Kampanya şartları:

Kampanya 10 Ocak 2022 – 5 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

 Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olup, bir tüketici kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilmektedir.

Goodyear marka, kampanyaya dahil olan ve “Kış Kiti Hediyeli” olarak işaretlenmiş 4 mevsim ve kış lastiklerinde tek seferde en az 4 adet alım yapılması durumunda geçerlidir.

Olası iade ve iptal durumlarında, kampanya dahilinde alınan lastiklerle birlikte, Goodyear kış bakım kiti hediyesinin gelmemesi durumunda, kargo görevlisine tutanak tutturarak bu durumun yazılı olarak [email protected] ‘ye bildirilmesi gerekmektedir.

14 günlük yasal iade sürecinde, hediye kitlerin de ürünlerle birlikte iade edilmesi gerekmektedir.
Ambalajı yırtılmış, parçalanmış, kullanılamaz hale gelmesi halinde ya da kutu içeriğinde eksik bulunması durumunda, ücret iadesi aşamasında 80 TL kit tutarı, toplam ödemeden tahsil edilerek iade işlemi gerçekleştirilecektir.

Lastikcim.com.tr tarafından düzenlenen bu kampanya stoklarla sınırlı olup, Lastikcim.com.tr  kampanya ile ilgili durdurma, tarihleri ya da kapsamı değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılan son tüketiciler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. 

Goodyear Kış Kiti Hediyeli Lastikleri Keşfet

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam