Michelin
Michelin ePrimacy 245/55R17 106H XL
Michelin ePrimacy 245/55R17 106H XL
Michelin ePrimacy 245/55R17 106H XL
Michelin ePrimacy 245/55R17 106H XL
Michelin ePrimacy 245/55R17 106H XL
Michelin ePrimacy 245/55R17 106H XL
Michelin

Michelin ePrimacy 245/55R17 106H XL

4x4 & SUV - Yaz Lastiği
Lastik yakıt verimliliği; A ve G arasında yedi harf ile etiketlenmektedir. G etiketli ve A etiketli lastikler arasında, toplam %7.5 yakıt tüketim farkı bulunmaktadır. Ortalama ömrü 40.000-45.000 KM olan lastikler, doğru kullanımla birlikte toplamda 7 Litrenin üzerinde tasarruf sağlamaktadır.A
Lastik Yol Tutuşu; Lastiklerde ıslak zemin fren performansı değeri A ve G harfleri arasında ifade edilmektedir. Ortalama 80 Km/s hızla ilerleyen bir araç için A değeri ile G değeri arasında maksimum %30’a varan fren mesafesi farkı bulunmaktadır.B
Lastik Ses Seviyesi; Ses seviyesi etiketi, lastiğin dış dönme gürültüsü düzeyini göstermektedir. Minimum 68 desibelden başlayan gürültü etiketindeki her üç desibel artışta, lastiğin dış gürültüsü iki kat yükselmektedir.70
Lastik Gürültü Sınıfı; A - B ve C değerleri ile ürünün gürültü seviyesini sınıflandırmaktadır. B
Ebat245/55R17
Yük Endeksi106 (950 kg)
Hız EndeksiH (210 km/s)
Garanti Süresi24 Ay
Stok Kodu237476
Tüm Özellikleri Gör

Ücretsiz Kargo

Michelin
Michelin Yetkili Online Satıcı - Lastikcim.com
Dijital dönüşüm ve tüketiciye yönelik süreçlere titiz yaklaşımı ile öne çıkan Michelin lastiklerinin Türkiye'de "Michelin Approved Website” (Michelin Onaylı Websitesi) ünvanını alan ‘’ilk’’ web sitesi: Lastikcim.com

Michelin ePrimacy 245/55R17 106H XL Yaz Lastiği


Michelin e.Primacy

  • Yakıtlı, hibrit ve elektrikli araçlar için eko-tasarımlı MICHELIN yaz lastiği
  • Kategorisindeki en düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu [1][2]
  • Artan elektrikli araç batarya menzili [2][3]
  • İlk kilometreden son kilometreye kadar yüksek güvenlik standardı
  • Uzun diş ömrü [4]
Kompakt ve orta ölçekli SUV'lerin ve kompakt binek otomobillerin çevreye duyarlı sürücüleri için tasarlanmıştır. Benzinli, dizel, hibrit ve elektrikli otomobiller için uygundur.
 
Michelin e Primacy Yaz Lastiği
 

Enerji tasarruflu bir lastikle çevre dostu sürüşü [8] benimseyin ve yakıt maliyetlerinizi [5] azaltın. MICHELIN e.Primacy, öncü düşük yakıt tüketimli lastikler serisi olan MICHELIN Energy Saver serisinin vaadini sürdürüyor [9]. Bu lastik, kategorisindeki [2], en düşük yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu [1] ve ayrıca elektrikli araçlar için artırılmış batarya menzili [2][3] sunuyor. Islak zeminde uzun ömürlü fren performansı sağlamak için tasarlanmış sırt deseni ile yolculukta güvende kalın. Maksimum zemin teması, mükemmel uzun ömür için sırt aşınmasını azaltmaktadır.

Michelin e.Primacy Özellikleri

Michelin e.Primacy Yakıt Tasarrufu

MICHELIN e.PRIMACY, öncü düşük yakıt tüketimli lastikler serisi olan MICHELIN Energy Saver serisinin vaadini sürdürüyor[9]. Bu çevre dostu lastik, kategorisindeki en düşük yakıt tüketimine ve CO2 emisyonuna sahiptir.[1][2]. Emisyonlarınızı 174 kg'a kadar CO2 azaltın ve lastik kullanımı sırasında yakıttan tasarruf edin[1][5].

Michelin e.Primacy Enerji Tasarrufu

MICHELIN e.Primacy yaz lastiği ile elektrikli veya hibrit aracınızın pil menzilini ortalama %7 [3] artırın. Tahmini 400 km'lik bir menzil için yaklaşık 30 ek kilometrenin keyfini çıkarın. Daha az enerji tüketimi için EnergyAirShield Bileşiği ve daha az enerji emilimi için CoolRunning Yanak içeren eko tasarımlı bir lastik.

Michelin e.Primacy Islak Zemin Performansı

Yüksek güvenlik standardı için tasarlanmış MICHELIN e.Primacy lastik ile ıslak zemin sürüşlerinde içiniz rahat olsun. Fren mesafesi, 30.000 kilometre kullanımdan sonra bile yeni bir lastik için yasal homologasyon seviyesinin altında kalıyor [7]. U şeklindeki oluk, lastiğin ömrü boyunca yüzey suyunu tahliye ederek uzun süreli güvenlik sağlıyor.

Michelin e.Primacy Yol Tutuşu

Kilometrelerce daha çevre dostu sürüş [8] için uzun ömürlü lastik [4] MICHELIN e.PRIMACY ‘i tercih edin. MaxTouch Construction, performanstan ödün vermeden mükemmel uzun ömür için hızlanma, frenleme ve viraj alma kuvvetlerini dengeli şekilde dağıtarak zeminle maksimum temas sağlamaktadır.

Michelin Sürdürülebilirlik

Michelin, çevresel ayak izini azaltmaya kararlı

Michelin, lastiklerinin enerji performansını sürekli olarak iyileştiriyor. Michelin, yalnızca lastiklerin yakıt tüketimi üzerindeki etkisini azaltmayı değil, aynı zamanda elektrikli araçların otonomluğunu artırmayı da hedefliyor. Ürünlerinin kullanımından kaynaklı CO2 emisyonlarının azaltılması, Michelin stratejisinin ayrılmaz bir parçası. Michelin, aynı zamanda müşterilerinin aynı kilometreyi daha az sayıda lastik seti satın alarak elde etmesi için çalışıyor. Michelin, birçok ülkede kullanılmış lastiklerin geri dönüştürülmesi için toplanmasına yardımcı oluyor. Lastik üreticisi, yenilikçi ve daha verimli geri kazanma çözümleri bulmak için Ar-Ge alanına yatırım yapıyor. Ömrünü tamamlamış Michelin lastikleri, yeni ürünlerde kullanılmak üzere yol alıyor. Bunlar arasında yollar ve merkezi ısıtma gibi enerji kaynakları yer alıyor.

Michelin 130 Yıl

130 YILDIR YENİLENEREK YANINIZDA

Michelin, 1889'dan beri insanların ve yüklerin daha güvenli, daha temiz ve daha verimli şekilde hareket edebilmesi için yenilikler yapıyor. Lastik çözümleri, rekabet pazarı ve yolculukla ilgili pazarlarda Michelin ve ürünleri, ölçüt olarak alınıyor. Dünyanın önde gelen markaları arasında bulunan ve herkese ilerlemenin en iyi yolunu sunan Michelin, bu amaçtan güç alıyor.

 

245/55R17 Lastik Fiyatları
245/55R17 Michelin Lastik Fiyatları
Elektrikli Araç Lastiği Fiyatları
Yaz Lastikleri
Michelin Yaz Lastiği Fiyatları
245/55R17 Yaz Lastiği Fiyatları
245/55R17 Michelin Yaz Lastiği Fiyatları
)