Michelin
Michelin Latitude Sport 3 AO 235/55R19 101W GRNX
Michelin Latitude Sport 3 AO 235/55R19 101W GRNX
Michelin Latitude Sport 3 AO 235/55R19 101W GRNX
Michelin Latitude Sport 3 AO 235/55R19 101W GRNX
Michelin Latitude Sport 3 AO 235/55R19 101W GRNX
Michelin Latitude Sport 3 AO 235/55R19 101W GRNX
Michelin

Michelin Latitude Sport 3 AO 235/55R19 101W GRNX

4x4 & SUV - Yaz Lastiği
Lastik yakıt verimliliği; A ve G arasında yedi harf ile etiketlenmektedir. G etiketli ve A etiketli lastikler arasında, toplam %7.5 yakıt tüketim farkı bulunmaktadır. Ortalama ömrü 40.000-45.000 KM olan lastikler, doğru kullanımla birlikte toplamda 7 Litrenin üzerinde tasarruf sağlamaktadır.C
Lastik Yol Tutuşu; Lastiklerde ıslak zemin fren performansı değeri A ve G harfleri arasında ifade edilmektedir. Ortalama 80 Km/s hızla ilerleyen bir araç için A değeri ile G değeri arasında maksimum %30’a varan fren mesafesi farkı bulunmaktadır.A
Lastik Ses Seviyesi; Ses seviyesi etiketi, lastiğin dış dönme gürültüsü düzeyini göstermektedir. Minimum 68 desibelden başlayan gürültü etiketindeki her üç desibel artışta, lastiğin dış gürültüsü iki kat yükselmektedir.70
Lastik Gürültü Sınıfı; A - B ve C değerleri ile ürünün gürültü seviyesini sınıflandırmaktadır. B
Ebat235/55R19
Yük Endeksi101 (825 kg)
Hız EndeksiW (270 km/s)
Üretim Tarihi2024
OEMAO
AO kısaltması, Audi marka araçlar için üretilmiş orijinal ekipman lastiklerini temsil etmektedir.
Garanti Süresi24 Ay
Stok Kodu151472A24
Tüm Özellikleri Gör

Üretim Tarihi Seçiniz

20235.500 TL
20247.109 TL
7.309 TL7.109 TL
1 Adet
Stok: 12+

Ücretsiz Kargo

 Peşin Fiyatına 1.185 TL'den başlayan taksitlerle

 Ayda 452 TL'den başlayan alışveriş kredisiyle

Michelin
Michelin Yetkili Online Satıcı - Lastikcim.com
Dijital dönüşüm ve tüketiciye yönelik süreçlere titiz yaklaşımı ile öne çıkan Michelin lastiklerinin Türkiye'de "Michelin Approved Website” (Michelin Onaylı Websitesi) ünvanını alan ‘’ilk’’ web sitesi: Lastikcim.com

Michelin Latitude Sport 3 AO 235/55R19 101W GRNX Yaz Lastiği

GRNX = Michelin Green X teknolojisinin kısaltmasıdır. Yakıt tasarrufuna olanak tanıyan ve düşük karbondioksit salınımı yapan, düşük dönme direncine sahip lastikleri ifade etmektedir.


MICHELIN Latitude Sport 3

Kompakt, orta boy, büyük ve lüks 4x4 /SUV sürücüleri için tasarlanmıştır.

  • SUV'ler için MICHELIN yüksek performans yaz lastiği 
  • Premium araç üreticileri tarafından takdir topladı[1]
  • Islak zeminlerde mükemmel fren performansı[2]
  • Uzun ömürlülük için tasarlandı
  • Sağlam SUV lastiği tasarımı
MICHELIN Latitude Sport 3
 

Dinamik manevra kabiliyeti için sağlam SUV lastiği tasarımı, Michelin Latitude Sport 3 ıslak zeminlerde mükemmel fren performansı sunar [2] ve uzun ömür için tasarlanmıştır.

Premium otomobil üreticilerinin beğenisini toplayan[1] MICHELIN Latitude Sport 3 SUV lastiği, ıslak zeminlerde dinamik manevra kabiliyeti ve iyileştirilmiş fren mesafeleri için yenilikçi kauçuk bileşiğine ve optimize edilmiş yapıya sahiptir[2].Sırt merkezindeki kesitli blok, hızlanma ve frenleme için güçlü yol tutuşu sağlar. Sağlam SUV'lerin sürüş gereksinimlerini karşılamak için tasarlanan ve uzun ömür, direksiyon hâkimiyeti ve güvenlik için geliştirilen bu premium SUV lastiği, yaz aylarında yüksek performanslı sürüş sağlar.

MICHELIN Latitude Sport 3 Özellikleri

Yüksek Performans SUV Lastiği

MICHELIN Latitude Sport 3 Performans

Islak zeminlerde güvenlik için yüksek performans, direksiyon hâkimiyeti[2].

MICHELIN Latitude Sport 3'ün yenilikçi kauçuk bileşiği, ıslak zeminlerde dinamik manevra kabiliyeti ve yüksek frenleme performansı sağlar [2]. Sırt merkezindeki kesitli blok ve optimize edilmiş yapı ile hızlanma ve frenleme sırasında yüksek tork aktarımını deneyimleyin. Yaz sürüşleri için güvenli sportif performans.

MICHELIN Latitude Sport 3 Dayanıklılık

Dayanıklı SUV lastiği tasarımı.

Bozuk zemin ve zorlu yol koşullarının üstesinden gelin. Asfalt (on-road) kullanımı için geliştirilmiş sağlam SUV lastiği MICHELIN Latitude Sport 3, güvenilir performans için iki katlı karkasa sahiptir.

MICHELIN Latitude Sport 3 Lastik Ömrü

Uzun ömürlülük ve yüksek kilometre ömrü performansı için tasarlandı.

Yaz aylarında uzun ömürlülük için tasarlanmış premium bir lastikle yola çıkın. MICHELIN Latitude Sport 3 SUV lastiği, iyi kilometre ömrü için yenilikçi kauçuk bileşiğine sahiptir, böylece kilometreler boyunca sürüş keyfini yaşayabilirsiniz.

MICHELIN Latitude Sport 3

Teknolojiler

  • İnovatif kauçuk bileşiği
  • Optimize edilmiş yapı
  • Sırt merkezinde yer alan kesitli blok
  • İki katmanlı karkas

MICHELIN SUV Lastikleri

MICHELIN LASTİKLERİ: UZUN ÖMÜRLÜ PERFORMANS 

Michelin, sizin için önemli olduklarından performans ve güvenliği uzun ömürlü hâle getiriyor. Michelin, lastiklerinin tüm sürüş koşullarında mükemmel kullanım ömrü ve uzun ömürlü performans sunmasını sağlıyor. Michelin müşterileri, kullanım ömrünün sonuna dek süren mükemmel performans seviyesi sayesinde lastiklerinin tam potansiyelinin keyfini sürebiliyor.

Michelin Sürdürülebilirlik

Michelin, çevresel ayak izini azaltmaya kararlı

Michelin, lastiklerinin enerji performansını sürekli olarak iyileştiriyor. Michelin, yalnızca lastiklerin yakıt tüketimi üzerindeki etkisini azaltmayı değil, aynı zamanda elektrikli araçların otonomluğunu artırmayı da hedefliyor. Ürünlerinin kullanımından kaynaklı CO2 emisyonlarının azaltılması, Michelin stratejisinin ayrılmaz bir parçası. Michelin, aynı zamanda müşterilerinin aynı kilometreyi daha az sayıda lastik seti satın alarak elde etmesi için çalışıyor.

Michelin, birçok ülkede kullanılmış lastiklerin geri dönüştürülmesi için toplanmasına yardımcı oluyor. Lastik üreticisi, yenilikçi ve daha verimli geri kazanma çözümleri bulmak için Ar-Ge alanına yatırım yapıyor. Ömrünü tamamlamış Michelin lastikleri, yeni ürünlerde kullanılmak üzere yol alıyor. Bunlar arasında yollar ve merkezi ısıtma gibi enerji kaynakları yer alıyor.

Michelin 130 Yıl

130 YILDIR YENİLENEREK YANINIZDA

Michelin, 1889'dan beri insanların ve yüklerin daha güvenli, daha temiz ve daha verimli şekilde hareket edebilmesi için yenilikler yapıyor. Lastik çözümleri, rekabet pazarı ve yolculukla ilgili pazarlarda Michelin ve ürünleri, ölçüt olarak alınıyor. Dünyanın önde gelen markaları arasında bulunan ve herkese ilerlemenin en iyi yolunu sunan Michelin, bu amaçtan güç alıyor.

 

(1) - homologasyon- 

Porsche, Audi, BMW, Mercedes, AMG, Jaguar, Land Rover, Tesla, Volvo, Alfa Romeo tarafından takdir edilmiş ve homologasyon almıştır.

(2) - ıslak zeminde frenleme- 

TÜV SÜD Ürün Servisi tarafından 2013'te 235/65 R 17 ebadındaki lastiklerle gerçekleştirilen ıslak zeminde frenleme testlerinde serideki bir önceki lastik olan MICHELIN Latitude Sport ile karşılaştırılmıştır. Islak zeminde yol tutuşu kategorisinde MICHELIN Latitude Sport 3 ebatlarının çoğunluğu "A" etiket değerine sahiptir.

235/55R19 Lastik Fiyatları
235/55R19 Michelin Lastik Fiyatları
235/55R19 Yaz Lastiği Fiyatları
235/55R19 Michelin Yaz Lastiği Fiyatları
Yaz Lastikleri
Michelin Yaz Lastiği Fiyatları
)