Continental AllSeasonContact 2 195/55R16 87H M+S 3PMSF
Continental AllSeasonContact 2 195/55R16 87H M+S 3PMSF
Continental AllSeasonContact 2 195/55R16 87H M+S 3PMSF
Continental AllSeasonContact 2 195/55R16 87H M+S 3PMSF
Continental

Continental AllSeasonContact 2 195/55R16 87H M+S 3PMSF

Otomobil - 4 Mevsim Lastiği
Lastik yakıt verimliliği; A ve G arasında yedi harf ile etiketlenmektedir. G etiketli ve A etiketli lastikler arasında, toplam %7.5 yakıt tüketim farkı bulunmaktadır. Ortalama ömrü 40.000-45.000 KM olan lastikler, doğru kullanımla birlikte toplamda 7 Litrenin üzerinde tasarruf sağlamaktadır.B
Lastik Yol Tutuşu; Lastiklerde ıslak zemin fren performansı değeri A ve G harfleri arasında ifade edilmektedir. Ortalama 80 Km/s hızla ilerleyen bir araç için A değeri ile G değeri arasında maksimum %30’a varan fren mesafesi farkı bulunmaktadır.B
Lastik Ses Seviyesi; Ses seviyesi etiketi, lastiğin dış dönme gürültüsü düzeyini göstermektedir. Minimum 68 desibelden başlayan gürültü etiketindeki her üç desibel artışta, lastiğin dış gürültüsü iki kat yükselmektedir.71
Lastik Gürültü Sınıfı; A - B ve C değerleri ile ürünün gürültü seviyesini sınıflandırmaktadır. B
Ebat195/55R16
Yük Endeksi87 (545 kg)
Hız EndeksiH (210 km/s)
Üretim Tarihi2023
Garanti Süresi24
Stok Kodu355048A23
Tüm Özellikleri Gör

Üretim Tarihi Seçiniz

20243.590 TL
20233.450 TL
4.330 TL3.450 TL
1 Adet
Stok: 12+

Ücretsiz Kargo

 Peşin Fiyatına 575 TL'den başlayan taksitlerle

 Ayda 219 TL'den başlayan alışveriş kredisiyle

Continental AllSeasonContact 2 195/55R16 87H M+S 3PMSF 4 Mevsim Lastik


Continental AllSeasonContact 2

Lastik Tercihin ile Tüm Mevsimlere Hazır Ol
 
Continental Dört Mevsim Yüksek Performanslı Lastik
 
Continental AllSeasonContact 2, dört mevsim boyunca güvenliği ve performansı öncelikli tutan bir lastik seçeneğidir. Bu lastik, kış koşullarında kullanım için onaylanmış 3PMSF (3 Zirveli Dağ Üzerinde Kar Tanesi) işareti ile donatılmıştır. Ayrıca, düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruyabilen özel bir lastik hamuru kullanır, böylece Continental AllSeasonContact 2, yaz ve kış aylarında güvenli yol tutuş ve frenleme performansı sunar. Continental AllSeasonContact 2, içten yanmalı motorlu, hibrit araçlar ile birlikte elektrikli araçlarla da uyumlu bir lastik olarak tasarlanmıştır ve bu özelliği EV sembolü ile lastikte işaretlidir. Islak, karlı ve kuru zeminlerde kullanım için uygundur ve etkin viraj performansı ile yılın her mevsiminde güvenli sürüş deneyimi sunar. Ayrıca, düşük yuvarlanma direnci sayesinde yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı olur. Continental AllSeasonContact 2 dört mevsim lastiği, her mevsimde güvenlik ve performansı bir araya getiren mükemmel bir seçenektir. 
 

Continental Dört Mevsim LAstiği Tüm Yıl Boyu Güvenilir Sürüş

Neden Continental AllSeasonContact 2 Dört Mevsim Lastiği Neler Sunuyor?

 • Geliştirilmiş hamur bileşimi ile daha güçlü sırt deseni

 • Yıl boyu tüm hava koşullarına uyumluluk

 • Etkileyici kısa fren mesafesi performansı

 • Elektrikli Araçlar (EV) ve hibrit araçlar ile uyumludur.

 • Sürüş sırasında sarsıntıyı azaltan konforlu bir deneyim

 • Akustik konfor için gürültü seviyesi optimize edilmiştir

 • Güçlü yol tutuş ve stabilize edilmiş manevra kabiliyeti
 

Continental AllSeasonContact 2 Özellikleri

Continental AllSeasonContact Bileşik

Continental AllSeasonContact 2, gelişmiş hamur ve kauçuk karışımı ile donatılmış olan bu lastik, dört mevsim esnekliğini korurken sürtünmeyi azaltan özgün desen yapısı sayesinde dikkat çekmektedir. Bu özellikleri ile Continental AllSeasonContact 2 lastik, yakıt tüketimini en düşük seviyelere çekerek sürücülere yakıt tasarrufu sunmaktadır. Her mevsimde yüksek yol tutuşu ve güçlü fren performansı ile güvenliği öne çıkaran Continental AllSeasonContact 2, sürücülere sorunsuz sürüş deneyimi sunar. 

Continental AllSeasonContact Tasarım

Continental AllSeasonContact 2 lastik modelinin özel olarak 4 mevsim kullanım için tasarlanmış desen blokları, yaz aylarında hem ıslak hem de kuru zeminlerde kısa fren mesafeleri sunarak üstün bir performans sergiler. Continental AllSeasonContact 2 lastikleri ile her mevsimde seyahatlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bu lastikler, yeni ve geliştirilmiş hamur teknolojisi sayesinde her sıcaklık koşulunda üstün performans gösterir ve sürüş konforu ile güvenliği maksimum seviyeye taşır. Continental AllSeasonContact 2 ile her mevsimde yolda güvendesiniz.

Continental AllSeasonContact Yuvarlanma Direnci

Continental AllSeasonContact 2, yenilikçi C-blok teknolojisi ve yol koşullarına mükemmel uyum sağlayan sırt tasarımı ile benzersiz dayanıklılık sunmaktadır. Omuz kısımları kesitli bloklar halinde sıralanmıştır ve bu sayede yağmur gibi zorlu hava koşullarında suyun lastikten etkili bir şekilde tahliye edilmesine yardımcı olur. Sizi virajlarda sağlam bir yol tutuşuyla güvenle taşırken, düz yollarda da daha az titreşimle her türlü hava koşulunda keyifli bir sürüş deneyimi sunar. Continental AllSeasonContact 2 ile her mevsimde güvenli ve rahat bir sürüşün tadını çıkarabilirsiniz.

                 
                         

Neden Continental Lastikleri?

Test Edilmiş Güvenlik

Continental’in geliştirdiği tüm yenilikçi teknolojiler, üretimde kullanılmadan önce yoğun bir test aşamasından geçmektedir. Continental’in hem uzun zamandır bilinen hem de yeni üretim metodları en yüksek güvenlik düzeyini garanti etmektedir. Tüm Continental lastikleri, uzun yıllara yayılan Ar-Ge ve test süreçleri sonucunda geliştirilmektedir.

Continental Alman Teknolojisi

Alman Teknolojisi

Continental mühendisleri, 1904 yılında dünyanın ilk sırt desenine sahip otomobil lastiğini dünyaya tanıtmıştır. Üretimlerinde zengin deneyiminden yararlanan Continental, Alman Teknolojisi ve hassasiyeti ile yenilikçi teknolojiler geliştirmektedir.

Continental Lastikleri

Mükemmellik Hedefi

Continental’in 1871’de kuruluşundan bu yana; firmanın uzmanları, ilk sırt desenine sahip lastikten yenilikçi güvenlik sistemlerine; yol güvenliği alanında çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Continental Lastikleri, bu sayede yüksek yol tutuş ve konfor seviyeleri ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için öncelikli tercihler arasında yer almaktadır.

 

Continental Lastikleri Hakkında

Sektörün en önemli markalarından olan Continental lastikleri, Almanya’nın Hannover kentinde 1871 yılında kurulmuştur. Alman mühendisliğinin disiplin ve yenilikçi yapısını, güç ve konforu birlikte vadeden Alman otomobillerinin beklentilerini karşılamak için en iyi şekilde değerlendiren Continental, sunduğu konfor ve güvenlik kriterleri ile birçok sürücünün vazgeçilmez tercihidir. Bisiklet lastiklerinden, tır lastiklerine dek uzanan ürün gamında Continental, birçok sektörel yeniliğe de öncülük etmiştir.

Continental Lastikleri
 

Continental Lastikleri Genel Özellikleri

 • Üst düzey konfor için yumuşak ve sessiz ürün gamı
 • Kısa fren mesafeleri ile gelişmiş güvenlik
 • Dinamik sürüşe olanak tanıyan üstün manevra kabiliyeti
 • Alman mühendisliğinin Ar-Ge gücünün, lastiğe en iyi şekilde yansıtılması
 • Contidrom tesislerinde yapılan uzun mesafe testlerinde, her yeni desen farklı koşullarda fren performansı, yol tutuş performansı, yakıt tüketimi, lastik ömrü gibi konularda test edilerek piyasaya sürülmektedir.
 • İlk sırt desen tasarımlı lastiğin geliştiricisi
 • İlk çıkarılabilir jant sisteminin geliştiricisi
 • 1955 yılında kamyon ve otobüsler için hava yayı üreten ilk şirket olması, 1960 yılında seri üretimine başlanan kuşaklı lastikler
 • İlk çevre dostu lastik üreticisi
 • Zeplin kumaşından, konveyör bandına, bisiklet lastiğinden, iş makinesi lastiklerine dek uzanan geniş üretim bandı 
Continental
Neden Continental Lastikleri?

Continental, diğer lastik firmalarının aksine, otomotivin her dalında aktif bir rol oynamaktadır. Otomotiv sektöründe de birçok yeniliğe imza atan firmanın Ar-Ge çalışmaları sonucunda, günümüzün en büyük otomotiv sektörü tedarikçileri arasında ilk 5 içerisinde yer almaktadır. Fren sistemleri, aktarma organları ve şase sistemleri başta olmak üzere, otomobillerin hareketli mekanizmaları üzerinde de büyük hakimiyet sahibi olan Continental, burada edindiği deneyimle, lastik teknolojilerinin gelişimine yön vermektedir. Özellikle ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için Continental, öncelikli ve vazgeçilmez bir tercihtir.

Continental Lastik Fiyatları

Üstün alman teknolojisi ve otomotiv sektöründeki özel yeri ile faaliyetlerini sürdüren Continental marka lastiklerin çoğu, lansman sürecinde kendi segmentinin en iyisi olarak ödül almıştır. BMW ve Mercedes başta olmak üzere dünyanın beğenisini kazanan Alman otomotiv devleri tarafından da orijinal ekipman lastikleri olarak sık sık tercih edilen Continental lastik fiyatları, sunduğu kalite ve performans ile kıyaslandığında oldukça uygun rakamlarla sunulmaktadır. Ucuz Continental lastik fiyatları ile sunulan birçok binek araç lastiğinin yanı sıra, performans ve ultrayüksek performans serilerine hitap eden Premium ürünleri de bulunmaktadır. Tercih ettiği doğal kauçuk oranı yüksek ve yumuşak silika karışımı ile, uzun raf ömrü ve yüksek performans sunmakta olan Continental lastik fiyatları mutlaka değerlendirilmesi gereken alternatifler arasında yer almaktadır.

Dört Mevsim Lastikleri
Continental 4 Mevsim Lastik Fiyatları
195/55R16 Lastik Fiyatları
195/55R16 Continental Lastik Fiyatları
195/55R16 4 Mevsim Lastik Fiyatları
195/55R16 Continental 4 Mevsim Lastik Fiyatları
)