Continental ContiSportContact 3 SSR * 275/40R19 101W FR
Continental ContiSportContact 3 SSR * 275/40R19 101W FR
Continental ContiSportContact 3 SSR * 275/40R19 101W FR
Continental ContiSportContact 3 SSR * 275/40R19 101W FR
Continental ContiSportContact 3 SSR * 275/40R19 101W FR
Continental ContiSportContact 3 SSR * 275/40R19 101W FR
Continental

Continental ContiSportContact 3 SSR * 275/40R19 101W FR

Otomobil - Yaz Lastiği - Run Flat
Lastik yakıt verimliliği; A ve G arasında yedi harf ile etiketlenmektedir. G etiketli ve A etiketli lastikler arasında, toplam %7.5 yakıt tüketim farkı bulunmaktadır. Ortalama ömrü 40.000-45.000 KM olan lastikler, doğru kullanımla birlikte toplamda 7 Litrenin üzerinde tasarruf sağlamaktadır.D
Lastik Yol Tutuşu; Lastiklerde ıslak zemin fren performansı değeri A ve G harfleri arasında ifade edilmektedir. Ortalama 80 Km/s hızla ilerleyen bir araç için A değeri ile G değeri arasında maksimum %30’a varan fren mesafesi farkı bulunmaktadır.B
Lastik Ses Seviyesi; Ses seviyesi etiketi, lastiğin dış dönme gürültüsü düzeyini göstermektedir. Minimum 68 desibelden başlayan gürültü etiketindeki her üç desibel artışta, lastiğin dış gürültüsü iki kat yükselmektedir.72
Lastik Gürültü Sınıfı; A - B ve C değerleri ile ürünün gürültü seviyesini sınıflandırmaktadır. B
Ebat275/40R19
Yük Endeksi101 (825 kg)
Hız EndeksiW (270 km/s)
Run FlatSSR
SSR kısaltması, Continental markasına ait Run Flat lastikleri temsil etmektedir.
Üretim Tarihi2024
OEM*
* kısaltması, BMW marka araçlar için üretilmiş orijinal ekipman lastiklerini temsil etmektedir.
Garanti Süresi24 Ay
Stok Kodu357321A24
Tüm Özellikleri Gör

Üretim Tarihi Seçiniz

20229.648 TL
20239.748 TL
202410.610 TL
10.610 TL
1 Adet
Stok: 7

Ücretsiz Kargo

 Peşin Fiyatına 1.768 TL'den başlayan taksitlerle

 Ayda 674 TL'den başlayan alışveriş kredisiyle

Continental ContiSportContact 3 SSR * 275/40R19 101W FR Yaz Lastiği


Continental Sport Contact 3

Yüksek Performanslı Araçlar için Mükemmel Fren Performansı
 • Yüksek hızlı sürüşte mükemmel performans
 • Hem ıslak hem kuru zeminlerde daha kısa fren mesafeleri
 • Suda kızaklamaya karşı yüksek güvenlik
 • Kuru ve ıslak zeminde güçlü yol tutuşu
 • Hızlı ve doğru direksiyon tepkisi ile mükemmel manevra kabiliyeti
 • Yaz koşullarında yüksek viraj performansı
Continental ContiSportContact 3
 

Continental Sport Contact 3 Öne Çıkan Özellikleri

Continental ContiSportContact 3 Kanal Yapısı

Yüksek Hızda Dahi Mükemmel Güvenlik

Continental ContiSportContact 3, sırtı üzerinde özel asimetrik kesitli blok tasarımına sahiptir. Bu tasarım; yüksek hızda sürüş yaparken, ani manevralarda ve zemin değişimlerinde lastiklere etki eden baskıyı absorbe etmektedir. Bu sayede yüksek yol tutuş performansı, bu zorlu koşullarda da sürdürülmektedir. Continental Sport Contact 3, direksiyon manevralarına hızlı ve doğru tepki vermektedir. Tüm yaz koşullarında yüksek viraj performansı sunmakta ve üstün manevra kabiliyeti sergilemektedir.

Continental ContiSportContact 3 Desen

Kuru ve Islak Zeminlerde Daha Kısa Fren Mesafeleri ve Yüksek Manevra Kabiliyeti

Continental ContiSportContact 3 sırt deseninde yer alan kesitli bloklar, frenleme sırasında oluşan kuvvetleri absorbe ederek üstün fren performansı sunar. Bu da hem kuru ve hem ıslak zeminlerde fren mesafelerinin kısalması anlamına gelir. Bu özel desen, aynı zamanda direksiyon manevralarına hızla karşılık vererek sürüş hâkimiyeti ve yüksek manevra kabiliyeti sağlar.

Suda Kızaklamaya Karşı Mükemmel Koruma

Continental Sport Contact 3 lastiklerin geniş kanalları ve özel tasarıma sahip olukları, suyun etkin şekilde tahliye edilmesini sağlamaktadır. Bu sayede lastiğin zemine temas yüzeyinden su uzaklaştırılmaktadır. Continental Sport Contact 3, böylece suda kızaklama riskine karşı çok daha iyi performans sergilemektedir.

Continental Lastikleri

Test Edilmiş Güvenlik

Continental’in geliştirdiği tüm yenilikçi teknolojiler, üretimde kullanılmadan önce yoğun bir test aşamasından geçmektedir. Continental’in hem uzun zamandır bilinen hem de yeni üretim metodları en yüksek güvenlik düzeyini garanti etmektedir. Tüm Continental lastikleri, uzun yıllara yayılan Ar-Ge ve test süreçleri sonucunda geliştirilmektedir.

Continental Alman Teknolojisi

Alman Teknolojisi

Continental mühendisleri, 1904 yılında dünyanın ilk sırt desenine sahip otomobil lastiğini dünyaya tanıtmıştır. Üretimlerinde zengin deneyiminden yararlanan Continental, Alman Teknolojisi ve hassasiyeti ile yenilikçi teknolojiler geliştirmektedir.

Continental Lastikleri

Mükemmellik Hedefi

Continental’in 1871’de kuruluşundan bu yana; firmanın uzmanları, ilk sırt desenine sahip lastikten yenilikçi güvenlik sistemlerine; yol güvenliği alanında çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Continental Lastikleri, bu sayede yüksek yol tutuş ve konfor seviyeleri ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için öncelikli tercihler arasında yer almaktadır.

 

Continental Lastikleri Hakkında

Sektörün en önemli markalarından olan Continental lastikleri, Almanya’nın Hannover kentinde 1871 yılında kurulmuştur. Alman mühendisliğinin disiplin ve yenilikçi yapısını, güç ve konforu birlikte vadeden Alman otomobillerinin beklentilerini karşılamak için en iyi şekilde değerlendiren Continental, sunduğu konfor ve güvenlik kriterleri ile birçok sürücünün vazgeçilmez tercihidir. Bisiklet lastiklerinden, tır lastiklerine dek uzanan ürün gamında Continental, birçok sektörel yeniliğe de öncülük etmiştir.

Continental Lastikleri
 

Continental Lastikleri Genel Özellikleri

 • Üst düzey konfor için yumuşak ve sessiz ürün gamı
 • Kısa fren mesafeleri ile gelişmiş güvenlik
 • Dinamik sürüşe olanak tanıyan üstün manevra kabiliyeti
 • Alman mühendisliğinin Ar-Ge gücünün, lastiğe en iyi şekilde yansıtılması
 • Contidrom tesislerinde yapılan uzun mesafe testlerinde, her yeni desen farklı koşullarda fren performansı, yol tutuş performansı, yakıt tüketimi, lastik ömrü gibi konularda test edilerek piyasaya sürülmektedir.
 • İlk sırt desen tasarımlı lastiğin geliştiricisi
 • İlk çıkarılabilir jant sisteminin geliştiricisi
 • 1955 yılında kamyon ve otobüsler için hava yayı üreten ilk şirket olması, 1960 yılında seri üretimine başlanan kuşaklı lastikler
 • İlk çevre dostu lastik üreticisi
 • Zeplin kumaşından, konveyör bandına, bisiklet lastiğinden, iş makinesi lastiklerine dek uzanan geniş üretim bandı 
Continental
Neden Continental Lastikleri?

Continental, diğer lastik firmalarının aksine, otomotivin her dalında aktif bir rol oynamaktadır. Otomotiv sektöründe de birçok yeniliğe imza atan firmanın Ar-Ge çalışmaları sonucunda, günümüzün en büyük otomotiv sektörü tedarikçileri arasında ilk 5 içerisinde yer almaktadır. Fren sistemleri, aktarma organları ve şase sistemleri başta olmak üzere, otomobillerin hareketli mekanizmaları üzerinde de büyük hakimiyet sahibi olan Continental, burada edindiği deneyimle, lastik teknolojilerinin gelişimine yön vermektedir. Özellikle ileri sürüş tekniklerine ilgi duyan sürücüler için Continental, öncelikli ve vazgeçilmez bir tercihtir.

Continental Lastik Fiyatları

Üstün alman teknolojisi ve otomotiv sektöründeki özel yeri ile faaliyetlerini sürdüren Continental marka lastiklerin çoğu, lansman sürecinde kendi segmentinin en iyisi olarak ödül almıştır. BMW ve Mercedes başta olmak üzere dünyanın beğenisini kazanan Alman otomotiv devleri tarafından da orijinal ekipman lastikleri olarak sık sık tercih edilen Continental lastik fiyatları, sunduğu kalite ve performans ile kıyaslandığında oldukça uygun rakamlarla sunulmaktadır. Ucuz Continental lastik fiyatları ile sunulan birçok binek araç lastiğinin yanı sıra, performans ve ultrayüksek performans serilerine hitap eden Premium ürünleri de bulunmaktadır. Tercih ettiği doğal kauçuk oranı yüksek ve yumuşak silika karışımı ile, uzun raf ömrü ve yüksek performans sunmakta olan Continental lastik fiyatları mutlaka değerlendirilmesi gereken alternatifler arasında yer almaktadır.

275/40R19 Continental Lastik Fiyatları
275/40R19 Lastik Fiyatları
Runflat Lastik Fiyatları
Continental Runflat Lastik Fiyatları
275/40R19 Yaz Lastiği Fiyatları
Continental Yaz Lastiği Fiyatları
275/40R19 Continental Yaz Lastiği Fiyatları
Yaz Lastikleri
275/40R19 Runflat Lastik Fiyatları
275/40R19 Continental Runflat Lastik Fiyatları
275/40R19 Runflat Yaz Lastiği Fiyatları
)