Marshal MH12 165/60R14 75H
Marshal MH12 165/60R14 75H
Marshal MH12 165/60R14 75H
Marshal

Marshal MH12 165/60R14 75H

Otomobil - Yaz Lastiği
Lastik yakıt verimliliği; A ve G arasında yedi harf ile etiketlenmektedir. G etiketli ve A etiketli lastikler arasında, toplam %7.5 yakıt tüketim farkı bulunmaktadır. Ortalama ömrü 40.000-45.000 KM olan lastikler, doğru kullanımla birlikte toplamda 7 Litrenin üzerinde tasarruf sağlamaktadır.E
Lastik Yol Tutuşu; Lastiklerde ıslak zemin fren performansı değeri A ve G harfleri arasında ifade edilmektedir. Ortalama 80 Km/s hızla ilerleyen bir araç için A değeri ile G değeri arasında maksimum %30’a varan fren mesafesi farkı bulunmaktadır.E
Lastik Ses Seviyesi; Ses seviyesi etiketi, lastiğin dış dönme gürültüsü düzeyini göstermektedir. Minimum 68 desibelden başlayan gürültü etiketindeki her üç desibel artışta, lastiğin dış gürültüsü iki kat yükselmektedir.69
Ebat165/60R14
Yük Endeksi75 (387 kg)
Hız EndeksiH (210 km/s)
Garanti Süresi24 Ay
Stok Kodu2209723
Tüm Özellikleri Gör

Ücretsiz Kargo

Marshal MH12 165/60R14 75H Yaz Lastiği


Marshal Matrac MH12

Marshal Matrac MH12 Koreli lastik devi Kumho’nun Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanılan hatchback ve sedan araçlar için İngiltere Teknik Merkezinde tasarladığı yüksek performans serisi yaz lastiğidir. Son derece cazip fiyatlarla satışa sunulan Marshal Matrac MH12, yüksek güvenlik, performans ve konfor özellikleri ile Ford Focus, Volkswagen Golf ve Opel Astra gibi popüler aile sedan kullanıcılarının öncelikli tercihi haline gelmiştir. Yönlü bir sırt desenine sahip olan Marshal Matrac MH12, dört geniş çevresel kanal ve optimize edilmiş kavisli dış sırt blokları ile sıra dışı bir su tahliye kapasitesine sahiptir.

Marshal Matrac MH12 Yaz Lastiği
 
Birikinti ya da hacimli akıntı halindeki suda kızaklamaya karşı maksimum direnç meydana getiren bu sırt yapısı Marshal Matrac MH12’in suyu hızla yararak yol ile temasını an için dahi kaybetmemesini sağlamakta, ıslak zeminde güvenliği garanti altına almaktadır. İngiltere’nin yağmur hakim iklimi ile başa çıkabilmek üzere tasarlanan özel sırt deseninin ıslak zeminde sergilediği üstün performans tesadüf değildir. Merkezi bölgede katı formlu çevresel kaburga yapısına sahip olan Marshal Matrac MH12, düz sürüşte son derece hassas, çizgisel bir istikrar sergilemektedir. Sağlam omuz yapısı ile yanal baskılara karşı yüksek bir direnç oluşturan Marshal Matrac MH12, en sert virajlarda dahi mükemmel bir istikrar sergilemektedir.
 

Marshal Matrac MH12 Özellikleri

Marshal Matrac MH12 Özellikler

A) Karkasta kullanılan yüksek mukavemetli ancak ağırlığı düşük kuşaklar, yuvarlanma direncini azaltmaktadır. Dolayısıyla Marshal MH12’nin yakıt tüketimi azalmaktadır.

B) Yanak kısmında da aynı şekilde ağırlığı düşürülmüş, dayanıklı materyaller tercih edilmiştir.

C) Lastiğin jant ile temas ettiği topuk bölgesinin özel tasarımı, lastiğin jantla daha iyi bir şekilde bütünleşmesini sağlamaktadır. Güçlendirilmiş topuk dolgusu ile Marshal MH12’nin fren performansı yükseltilmiştir.

D) Lastiğin manevra kabiliyetinin artmasına katkı sağlayan kılcallar, özel tasarımı ile şık bir görüntü oluşturmaktadır.

E) Sırt deseninde yer alan farklı ebatlardaki 4 kesitli blok ve geniş tabanlı ebatlarında yer alan sağlam kesitsiz blok, daha iyi manevra kabiliyeti ve güvenlik sağlamaktadır.

F) Omuz bölgesindeki olukların kenarında bulunan çentikler, yol tutuş performansını güçlendirmektedir.

G) Marshal MH12’nin omuz bloklarının özel tasarımı, kuru ve ıslak zemin koşullarında güvenli viraj performansı ve etkili manevra kabiliyeti sağlamaktadır.

H) Lastik sırtı üzerindeki geniş kanallar, suyun etkili bir şekilde tahliye edilmesini sağlayarak suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sunmaktadır ve ıslak zeminlerde çekiş gücünü arttırmaktadır.

Kuru ve ıslak zeminde kullanıcısına mükemmel performans sunan Marshal Matrac MH12, kar ve buzun hakim olduğu kış şartlarında kullanım için tasarlanmamıştır. Marshal bu tip yol şartlarında ve 7 derecenin altı sıcaklıklarda üstün kavrama, tutunma ve çekiş kabiliyetleri ile performans ve güvenliği garanti altına alan Marshal Kış Lastiklerini tavsiye etmektedir.
165/60R14 Lastik Fiyatları
165/60R14 Marshal Lastik Fiyatları
Yaz Lastikleri
Marshal Yaz Lastiği Fiyatları
165/60R14 Yaz Lastiği Fiyatları
165/60R14 Marshal Yaz Lastiği Fiyatları