Michelin
Michelin Pilot Sport 4S 245/35ZR19 93Y XL
Michelin Pilot Sport 4S 245/35ZR19 93Y XL
Michelin Pilot Sport 4S 245/35ZR19 93Y XL
Michelin

Michelin Pilot Sport 4S 245/35ZR19 93Y XL

Otomobil - Yaz Lastiği
Lastik yakıt verimliliği; A ve G arasında yedi harf ile etiketlenmektedir. G etiketli ve A etiketli lastikler arasında, toplam %7.5 yakıt tüketim farkı bulunmaktadır. Ortalama ömrü 40.000-45.000 KM olan lastikler, doğru kullanımla birlikte toplamda 7 Litrenin üzerinde tasarruf sağlamaktadır.D
Lastik Yol Tutuşu; Lastiklerde ıslak zemin fren performansı değeri A ve G harfleri arasında ifade edilmektedir. Ortalama 80 Km/s hızla ilerleyen bir araç için A değeri ile G değeri arasında maksimum %30’a varan fren mesafesi farkı bulunmaktadır.A
Lastik Ses Seviyesi; Ses seviyesi etiketi, lastiğin dış dönme gürültüsü düzeyini göstermektedir. Minimum 68 desibelden başlayan gürültü etiketindeki her üç desibel artışta, lastiğin dış gürültüsü iki kat yükselmektedir.71
Lastik Gürültü Sınıfı; A - B ve C değerleri ile ürünün gürültü seviyesini sınıflandırmaktadır. B
Ebat245/35ZR19
Yük Endeksi93 (650 kg)
Hız EndeksiY (300 km/s)
Üretim Tarihi2023
Garanti Süresi24 Ay
Stok Kodu856217A23
Tüm Özellikleri Gör

Üretim Tarihi Seçiniz

20237.465 TL
9.502 TL7.465 TL
1 Adet
Stok: 2

Ücretsiz Kargo

 Peşin Fiyatına 1.244 TL'den başlayan taksitlerle

 Ayda 474 TL'den başlayan alışveriş kredisiyle

Michelin
Michelin Yetkili Online Satıcı - Lastikcim.com
Dijital dönüşüm ve tüketiciye yönelik süreçlere titiz yaklaşımı ile öne çıkan Michelin lastiklerinin Türkiye'de "Michelin Approved Website” (Michelin Onaylı Websitesi) ünvanını alan ‘’ilk’’ web sitesi: Lastikcim.com

Michelin Pilot Sport 4S 245/35ZR19 93Y XL Yaz Lastiği


Michelin Pilot Sport 4 S

  • Sık olmamak şartıyla pistte kullanıma uygun otoyol kullanımı odaklı ultra yüksek performans yaz lastiği
  • Tüm yaz boyunca mükemmel tepkisellik ve direksiyon hassasiyeti [1]
  • Yüksek hızda bile yüksek manevra kabiliyeti ve hâkimiyet [1]
  • Islak zeminlerde üstün fren performansı ve kuru zeminlerde üst düzey yol tutuşu [1]
  • Mercedes-AMG, Ferrari ve Porsche gibi otomobil üreticileri tarafından takdir toplamıştır.

Yüksek performanslı otomobil, sedan ve binek otomobil sürücüleri için yolda ve zaman zaman pistte kullanım için tasarlanmıştır.

MICHELIN Pilot Sport 4 S Yaz Lastiği

Olağanüstü yol tutuşu, yüksek hızda direksiyon hassasiyeti ve hâkimiyeti için MICHELIN Pilot Sport 4 S yaz lastiğinden başkasını aramayın.[1]

Tutkulu yüksek performans sürücülerinin tercih ettiği; zaman zaman pistte de kullanılabilen yol kullanımı odaklı MICHELIN Pilot Sport 4 S yaz lastiği ile tanışın. MICHELIN Pilot Sport teknolojileri, direksiyon manevralarına en doğru tepki ve stabilite ile birlikte viraj alma ve hızlanma için dikkate değer yol tutuşu sağlayarak bu lastiği bir üst seviyeye taşıyor. Yüksek hızlarda bile her dönüşte üstün direksiyon hassasiyeti ve hâkimiyetini deneyimleyin [1].

Lastiğinizi buldunuz.

MICHELIN Pilot Sport 4 S Özellikleri

Michelin Primacy 4 Uzun Lastik Ömrü

En uzun ömür [2] ve kuru zeminde yüksek yol tutuşu, ıslak zeminde üstün frenleme performansı [1].

Kuru ve ıslak zeminde frenleme [1], uzun ömürlülük [2] ve kuru zeminde yüksek manevra kabiliyetinin [1] en iyi şekilde bir araya getirildiği performanslardan birini istiyorsanız yol kullanımı odaklı, zaman zaman pistte de kullanılabilen MICHELIN Pilot Sport 4 S yaz lastiğine ihtiyacınız var demektir. Her seferinde üstün yüksek performanslı sürüşün heyecanını yaşayın.

MICHELIN Pilot Sport 4 S Manevra Kabiliyeti

Üstün yol tutuşu ve kontrol için yüksek düzeyde reaktivite ve direksiyon hassasiyeti [1].

Tutkulu yüksek performanslı sürüş, yüksek performans lastiği gerektirir; MICHELIN Pilot Sport 4 S sizin için üretilmiş bir lastiktir. MICHELIN Dynamic Response Teknolojisi ve ultra reaktif sırt deseni, yüksek seviyede yol tutuşu ve reaktivite sağlayarak size yüksek hızda bile inanılmaz seviyede direksiyon hassasiyeti ve manevra kabiliyeti sağlar [1].

MICHELIN Pilot Sport 4 S Yüksek Hız

Tam kontrol için ıslak zeminlerde mükemmel frenleme ve kuru zeminlerde üstün yol tutuşu [1] [2].

Sizi tüm yaz boyunca yolda tutacak bir lastik satın alın. MICHELIN Multi-Compound [3] Teknolojisi, kuru zeminlerde güçlü yol tutuşu sağlamak için hibrit bir bileşik içerirken, işlevsel elastomerler ve silika, ıslak zeminde mükemmel yol tutuşu ve frenleme performansı sağlar [1].

Özgün, yüksek hassasiyetli işçilik.

Hız, işlevsel olduğu kadar şık da olmalıdır. Bu lastik, birinci sınıf bir dokunuş ile hafif hasara karşı koruma sağlayan derin bir jant koruyucu ve yanak kısmında koyu kadife etkisi ile tamamlanmıştır.

İyi görün, tutkuyla sür.

Michelin, dünyanın önde gelen otomobil üreticileri tarafından akredite edilmiştir. Michelin, Ferrari, Mercedes-AMG ve Porsche gibi dünya çapında prestije sahip otomobil üreticileri tarafından takdir edilmektedir. Zaman zaman pistlerde de kullanılabilen yüksek performanslı yol lastiği MICHELIN Pilot Sport 4 S, sıkı yüksek standartlar ile üretilen dünyanın önde gelen yüksek performanslı araçlarını donatmak için tercih ediliyor.

MICHELIN LASTİKLERİ: UZUN ÖMÜRLÜ PERFORMANS

Michelin Pilot Sport 4 S Uzun Ömürlü Lastik

Michelin, sizin için önemli olduklarından performans ve güvenliği uzun ömürlü hâle getiriyor.

Michelin, lastiklerinin tüm sürüş koşullarında mükemmel kullanım ömrü ve uzun ömürlü performans sunmasını sağlıyor.

Michelin müşterileri, kullanım ömrünün sonuna dek süren mükemmel performans seviyesi sayesinde lastiklerinin tam potansiyelinin keyfini sürebiliyor.

Michelin Doğa Dostu Lastik

Michelin, çevresel ayak izini azaltmaya kararlı!

Michelin, lastiklerinin enerji performansını sürekli olarak iyileştiriyor. Michelin, yalnızca lastiklerin yakıt tüketimi üzerindeki etkisini azaltmayı değil, aynı zamanda elektrikli araçların otonomluğunu artırmayı da hedefliyor. Ürünlerinin kullanımından kaynaklı CO2 emisyonlarının azaltılması, Michelin stratejisinin ayrılmaz bir parçası. Michelin, aynı zamanda müşterilerinin aynı kilometreyi daha az sayıda lastik seti satın alarak elde etmesi için çalışıyor. Michelin, birçok ülkede kullanılmış lastiklerin geri dönüştürülmesi için toplanmasına yardımcı oluyor. Lastik üreticisi, yenilikçi ve daha verimli geri kazanma çözümleri bulmak için Ar-Ge alanına yatırım yapıyor. Ömrünü tamamlamış Michelin lastikleri, yeni ürünlerde kullanılmak üzere yol alıyor. Bunlar arasında yollar ve merkezi ısıtma gibi enerji kaynakları yer alıyor.

Michelin 130 Yıl

130 YILDIR YENİLENEREK YANINIZDA

Michelin, 1889'dan beri insanların ve yüklerin daha güvenli, daha temiz ve daha verimli şekilde hareket edebilmesi için yenilikler yapıyor.

Lastik çözümleri, rekabet pazarı ve yolculukla ilgili pazarlarda Michelin ve ürünleri, ölçüt olarak alınıyor.

Dünyanın önde gelen markaları arasında bulunan ve herkese ilerlemenin en iyi yolunu sunan Michelin, bu amaçtan güç alıyor.

245/35R19 Lastik Fiyatları
245/35R19 Michelin Lastik Fiyatları
245/35R19 Yaz Lastiği Fiyatları
245/35R19 Michelin Yaz Lastiği Fiyatları
Yaz Lastikleri
Michelin Yaz Lastiği Fiyatları