icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Castrol Motor Yağı Fiyatları

Filtrele
Viskozite Sınıfı

Aradığınız özelliklerde bir ürün bulunamadı!
Aynı ebatlarda aşağıdaki ürünler stoklarımızda bulunmaktadır.

CASTROL POWER1 RACING

Race Derived Technology ile güçlendirilmiş Castrol POWER1 RACING 4T ürünlerinin, yarış pisti koşullarında gücünü koruyarak ivme sağladığı kanıtlanmıştır. Yüksek sıcaklıklara karşı direnç göstererek, maksimum motor performansı sağlamak için yağ viskozitesini korur. Motorun ürettiği ilk maksimum gücün %94'ünü koruduğu ve motor korumasından ödün vermeden performans gösterdiği, zorlu yarış koşullarında 40.000 km'den fazla bir mesafede test edilmiştir.

 

2 zamanlı motorlar için geliştirilen Castrol POWER1 RACING 2T, yüksek koruma sağlayan formülasyonu sayesinde daha yüksek ivmelenmelerde gaz kolu tepkisini iyileştirmek üzere tasarlanmıştır. Zorlu koşullar için mükemmel performans sağlar.

 

ÜSTÜN İVMELENME  Castrol Power 1 Racing, gelişmiş teknolojisi ile yüksek performanslı motosikletler için tasarlanmış tam sentetik, 2 zamanlı bir motosiklet yağıdır. Yanma odasında oluşan kurumları temizler ve ilk çalıştırma anında meydana gelen tutukluğun önüne geçer. Motosiklet üreticisi firmanın tavsiyesine göre hem yağ enjeksiyonlu hem de manuel olarak yakıta eklenen (50:1 oranında) motorlar için uygundur. Castrol POWER 1 Racing tüm modern Japon ve Avrupa yapımı 2 zamanlı motosikletlerde kullanıma uygundur.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam