icon_cargo En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
Progress

Lassa Energia 310S Lastikleri

Filtrele
Ürün Özelliği
Mevsim

Lastik Markaları
(Tümünü Gör)

Lassa Energia 310S 295/80R22.5 152/148M
Ücretsiz Kargo
kategori
Otobüs Kamyon
Radyal
benzin C
yagmur B
sound 71
Asfalt Düz
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok
Lassa Energia 310S 315/80R22.5 154/150M 154/150L
Ücretsiz Kargo
kategori
Otobüs Kamyon
Radyal
benzin C
yagmur B
sound 72
Asfalt Düz
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

Lassa Energia 310S
Lassa Energia 310S, yurt içi uzun yol ve bölgesel taşımacılık için geliştirilmiştir. Tır çekici ve standart yükle taşımacılıkta kullanılan kamyon ön aksları için özel olarak sunulmuştur. Dayanıklı yapısı ile öne çıkan Lassa kamyon lastiği, düzensiz aşınmaya karşı da dirençlidir. Bu da hem çekiş gücü, yol tutuşu, fren ve viraj performansı gibi güvenlik özelliklerini güçlendirmekte hem de daha uzun lastik ömrü sağlamaktadır. Özel desen tasarımı, zeminle düzgün, dengeli bir temas sağlamaktadır. Böylece yol tutuşu, dolayısıyla güvenlik artmaktadır. Lastiğin dönme direncinin düşük olması, yakıt tüketimini minimum seviyeye indirmektedir. Geniş tahliye kanalları ile suyu etkili bir şekilde tahliye edebilen Lassa Energia 310S, böylece suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sunmaktadır.
  
Lassa Energia 310S Kamyon Lastiği
 
Lassa Energia 310S Özellikleri
  • Düzensiz aşınmaya karşı dayanıklı yapı ile daha uzun lastik ömrü
  • Düşük dönme direnci ile daha az yakıt tüketimi
  • Zeminle dengeli temas
  • Güvenli yol tutuşu
  • Suda kızaklamaya dayanıklılık
Türkiye’nin Lastik Markası: Lassa

Lassa Tarihi

Lassa Tarihi

Lassa fabrikasının temelleri 1974 yılında atılmış ve fabrika 1978 yılında üretime geçmiştir. Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan Lassa lastik markası ve Japon sektör devi Bridgestone Corporation 1988 yılında ortaklık kurmuş ve bu yeni oluşumun adı “Brisa” olmuştur. Lassa marka lastikler, Türkiye’nin en büyük lastik üreticisi olan Brisa bünyesinde üretilmektedir. Lassa, aynı zamanda; ülkemizi otomobil yarışlarında temsil eden yarış lastiklerinin üretimini de Türkiye’de yapmaktadır.

Lassa Hakkında

Lassa Hakkında

Lassa markasını öne çıkaran en önemli yanı yerli bir üretici olarak ülkenin iklim, yol şartlarına ve sürücü beklentilerine uygun lastikler üretilmesine olanak tanımasıdır. Lassa, bunun yanında Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 50’den fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Yenilikçi Ar-Ge çalışmaları ile çağın teknolojilerini, lastik üretim bandına yansıtan Lassa, dayanıklı yapıya ve yüksek yol tutuşuna sahip lastikleri ile güvenli bir sürüş vadetmektedir.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız görüntülemek için tıklayınız. Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni görüntülemek için tıklayınız.”. Tamam