icon_cargo En geç 5 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Bridgestone Potenza S02A Lastikleri

products/index/kategori/1/marka/1/desen/potenza-s02a/tip/lastik
Filtrele

Lastik Markaları

Bridgestone Potenza S02A N-3 225/40R18 88Y
Üretim : 2019/2020
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
yaz
benzin G
yagmur C
sound 70
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok
Bridgestone Potenza S02A N-3 295/30R18 98Z XL
Üretim : 2019/2020
Ücretsiz Kargo
kategori
Otomobil
yaz
benzin F
yagmur B
sound 73
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Fiyat teklifi almak için stok sorunuz butonuna basınız.
Stok Adedi : Yok

Bridgestone Potenza S02A

Potenza S-02A lastikleri Bridgestone'un yüksek performanslı spor otomobilleri için geliştirilmiş Max Performance Yaz lastikleridir. Seçili Ferrari ve Porsche araçlarda Orijinal Ekipman kullanımı için geliştirilen bu sistemler, tepkisel ve öngörülebilir kullanımı ve olağanüstü düzeyde çekiş gücü birleştirecek şekilde tasarlandı. Potenza S-02A lastikleri kuru ve ıslak yol koşullarına göre ayarlanır, ancak tüm yaz lastikleri gibi, donma noktalarının yakınında, kar veya buz üzerinde sürülmemesi amaçlanmıştır.

 Potenza S-02A lastikleri, lastik performansını arttırmak için tasarım, yapım ve sırt bileşiği özelliklerini kullanan Bridgestone UNI-T (Ultimate Ağ Akıllı Lastik Teknolojisi Ağı) özelliğine sahiptir. Potenza S-02A lastikleri, kararlı omuzlar, çentikli ara çubuklar ve tepki veren kuru yol kullanımı, yüksek hız dengesi ve çekiş sağlamak için sürekli bir merkez pervazına sahip yönlü taban yüzü desenine kalıplanmış yüksek kavrama sırtı bileşiğine sahiptir. Yanal izi çentikleri, hidrolik püskürtmeye direnmek ve ıslak çekmeyi arttırmak için lastiğin izinin altındaki suyun çevresel oluklara pompasına yardımcı olur.

 İç yapıları, spiral sarılı bir kapak katıyla takviye edilmiş ikiz çelik kayışları, taşıma yüzeyini stabilize ederken taşıma ve yüksek hız kapasitesini arttırmak için ağırlığı en aza indirgemek için spiral olarak sarılan kemer kenar şeritlerini içerir. Polyester veya rayon kordon gövdesi, sürüş kalitesini taşıma istikrarı ile harmanlamaya yardımcı olmak için tel takviyeli bir sert kauçuk yanak dolgu içerir.

x
“Websitemizde ziyaretçi deneyimini artırmak adına Çerezler Kullanılmaktadır. Çerez Kullanım Politikamız ve detaylar için lütfen tıklayınız”. Tamam